Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (886. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dest 25-30m
    Reguilon 25m
    Aouar 50-60m

Tonali'ye de 45'den az istemezler herhalde. O kadar para var mı Juve'de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Dest 25-30m
    Reguilon 25m
    Aouar 50-60m

Tonali'ye de 45'den az istemezler herhalde. O kadar para var mı Juve'de?
    koskoca juventus 160 harcayamayacaksa, kendini kaldırıp atsın. harcadigi donemler de oldu da, anca satis yaparak harciyor. satmaya calistigi oyuncular var. paratici londradaydi. 4 futbolcu satisi icin. bence bu topculari senin dedigin paraya alabileceklerse ki alabilirler, mutlaka almalari lazim. zaten juventus bir manchester city degil. m.united ya da psg de değil. barcelona da değil. 150 verip adam alamiyor. ama 4 topcuya da 150 veremiyorsa, artik rakibi bunlar değil arsenal olur.
    baskanlari cok zengin. neden verdigi reklamlari cogaltmiyor. kulubun sahibi ailenin 14 milyar dolari var. su takima bi transfer donemi 300 bassalar yoklugunu hissetmezler. dunyanin en buyuk 7 takimindan biri, bu ortasahayi hak etmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

koskoca juventus 160 harcayamayacaksa, kendini kaldırıp atsın. harcadigi donemler de oldu da, anca satis yaparak harciyor. satmaya calistigi oyuncular var. paratici londradaydi. 4 futbolcu satisi icin. bence bu topculari senin dedigin paraya alabileceklerse ki alabilirler, mutlaka almalari lazim. zaten juventus bir manchester city degil. m.united ya da psg de değil. barcelona da değil. 150 verip adam alamiyor. ama 4 topcuya da 150 veremiyorsa, artik rakibi bunlar değil arsenal olur.
    baskanlari cok zengin. neden verdigi reklamlari cogaltmiyor. kulubun sahibi ailenin 14 milyar dolari var. su takima bi transfer donemi 300 bassalar yoklugunu hissetmezler. dunyanin en buyuk 7 takimindan biri, bu ortasahayi hak etmiyor

Alıntıları Göster
    Hocam bunlar bedavacı ya, bedava diye topladılar takıma çeri çöpü. 10 tane orta saha oldu. Toplasan 1 tane Tonali etmiyor orta sahadakiler. 35 maça çıkan Matuidi'nin alıcısı Beckham'ın takımı oldu. Lyon, Marsilya gibi baş altı takımlar bile ilgilenmedi herhalde. Bugün Bentancur'un sözleşmesi bitse kim alır? Ramsey, Rabiot, Khedira bugün gitse, alacak takımlar anca West Ham, Lille filan olur. Bedava diye Callejon, Silva filan alır bence bu başkan.

• Barçadaki sorun, futbol aklinin Messi olmasi ve 100 milyon maaş almasi.Aldiklari her oyuncuya fazla maaş vermek zorunda kaliyor.Sifirdan yeniden yapilanmak yerine Messiye Şl kazandirmaya çalişiyorlar.Messi kimi isterse, onu aliyorlar.En iyi arkadaşlari, sağlam kontratlar aliyor.8-2den sonra Alba,Pique ayriliyormuş.Gaya ve Erik Garcia geliyor yerlerine.

Juvenin Real,Bayern,Psg,City, United kadar parasi yok.Liverpool stratejisi izleyip, oyuncu yetiştirmeleri lazim.Pogba,Vidal,Tevez gibi transferler yapmalari da lazim.
  • Bugun, Tonalinin 35 milyon avro zorunlu satin alma opsiyonuyla, intere gidecegi haberleri vardi italyan basininda.

• Weston McKennie satınalma opsiyonuyla kiralanmak üzere, bitti diyebiliriz.
  • McKennie, anlayamadigim bir transfer.Juvenin o tipte bir box to boxa ihtiyaci yoktu bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

McKennie, anlayamadigim bir transfer.Juvenin o tipte bir box to boxa ihtiyaci yoktu bence.
    Box to box oynayan yok, klasik regista-trequartista da yok ve uzun sure olmayacak, bir yerden modern futbolu entegre etmek gerekiyor. McKennie ne yapar o biraz bilinmeyen. Arthur ve belki Aouar ile dinamik bir ortasaha oluşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Box to box oynayan yok, klasik regista-trequartista da yok ve uzun sure olmayacak, bir yerden modern futbolu entegre etmek gerekiyor. McKennie ne yapar o biraz bilinmeyen. Arthur ve belki Aouar ile dinamik bir ortasaha oluşabilir.

Alıntıları Göster
    Topcular, eskiye gore daha kompleler.Futbol, daha fiziksel ve tempolu.O konuda katiliyorum.Lakin, Juve gibi yaraticilik sorunu olan takim icin Thiago,Tonali gibi birisi daha dogru olurdu.Mesela,Thiago, Juve icin kacirilmayacak bir firsat transferi.Ligin temposu dusuk, 33,34e kadar oynar.Ortasahaya seviye atlatir.Yaraticilik sorununu cozer.

Arthur
    Thiago Aouar

Thiago
    Arthur Aouar

• Arthur'dan sonra Thiago ve Aouar aynı anda gelmesi zor, Ronaldo'nun bile yıllık ödemesi büyük sıkıntı şu an. Juve için yeni bir model olabilir, Rabiot ve Bentancur biraz daha çalışması lazım. Khedira ve Bernadeschi de gidiyor.
  • Klup nasıl bu kadar fakirleşti ben anlam veremiyorum. Ronaldo gideri diyorsunuz ama onun sayesindeki gelirleri kimse bahsetmiyor.

aouar ismini söylüorsunuz hiç temasımız var mı ? Yoksa hayal mı ? Bu yıl hiç transfer dedikodusu dahi duyamadık. Gecen yılın kadrosu ile bu iş asla olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuzi_35

Klup nasıl bu kadar fakirleşti ben anlam veremiyorum. Ronaldo gideri diyorsunuz ama onun sayesindeki gelirleri kimse bahsetmiyor.

aouar ismini söylüorsunuz hiç temasımız var mı ? Yoksa hayal mı ? Bu yıl hiç transfer dedikodusu dahi duyamadık. Gecen yılın kadrosu ile bu iş asla olmaz.
    Aouar ismi geciyor, ama uzak ihtimal.
    Partey ismi geciyor, mümkün. Bernardeschi ile takas edilebilir.
    Locatelli ve Leandro Paredes isimleri var.
    Tonali de geciyor ama daha cok Inter ile geciyor.
    Arthur, McKennie sonrası 1 ya da 2 orta saha alınacak. Ama alınması mümkün en iyi oyuncu Aouar. O da zor.
    Forvet olarak Lacazette, Milik, Jimenez isimleri var. Moise Kean de geri donebilir deniyor.
    Nerdeyse hiç sağ bek ismi gecmiyor (en cok ihtiyac olan bolge oldugu halde)

Kulubun 1. önceliği Higuain ve Khedira ile orta yol bulup gönderip maaşlarından kurtulmak. Ondan sonra 3-4 transfer yapılması bekleniyor.

• Ronaldo: Juventus'ta 3. sezonuma girerken hırsım en üst seviyede. Goller, profesyonellik, adanmışlık... Tüm gücümle ve arkadaşlarımın değerli yardımıyla yeniden İtalya'yı, Avrupa'yı ve Dünyayı fethetmeye çalışacağız. Biz Juventusuz, şampiyonuz. Her zamankinden güçlü geri döndük. Fino alla fine

Ronaldo'nun Lyon'a attığı gol, Şampiyonlar Ligi'nde sezonun golü seçildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 27 Ağustos 2020; 23:42:27 >
  • Ronaldo tutulmaya çalışılıyor, yıllık 31m € ödemesi var, bu yükü azaltmak için gereksiz oyuncular resmen salıveriliyor, Matuidi, Khedira, Ramsey, Higuain, Bernardeschi kar gütmeden gidiyorlar. Aouar'ın 2-3 taliplisi var, Chelsea ve Arsenal istiyor, haberlere göre onun tercihi Juve. Bu arada forvet için ciddi bir dedikodu da Dzeko.
  • quote:

Ronaldo tutulmaya çalışılıyor, yıllık 31m € ödemesi var, bu yükü azaltmak için gereksiz oyuncular resmen salıveriliyor, Matuidi, Khedira, Ramsey, Higuain, Bernardeschi kar gütmeden gidiyorlar. Aouar'ın 2-3 taliplisi var, Chelsea ve Arsenal istiyor, haberlere göre onun tercihi Juve. Bu arada forvet için ciddi bir dedikodu da Dzeko.
    Bernardeschi hariç diğerleri salıverilebilir yaşları itibari ile Bernanın hala potansiyeli olduguna inanıyorum. Aouar herkes %90 juvede diyor. Bence bir kaç transfer daha şart sağ bek orta saha ve forvet kanat costa gidecekse costa yerine birde kanat.
  • quote:

Ronaldo tutulmaya çalışılıyor, yıllık 31m € ödemesi var, bu yükü azaltmak için gereksiz oyuncular resmen salıveriliyor, Matuidi, Khedira, Ramsey, Higuain, Bernardeschi kar gütmeden gidiyorlar. Aouar'ın 2-3 taliplisi var, Chelsea ve Arsenal istiyor, haberlere göre onun tercihi Juve. Bu arada forvet için ciddi bir dedikodu da Dzeko.
    Chelsea istemiyor ki ihtiyaçları da yok. City'nin istediği yazılıyor. Tercihinin Juventus olduğuna dair ben bir haber göremedim. Varsa link atabilir misin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Chelsea istemiyor ki ihtiyaçları da yok. City'nin istediği yazılıyor. Tercihinin Juventus olduğuna dair ben bir haber göremedim. Varsa link atabilir misin?

Alıntıları Göster
    Şu an Auoar da nereye gideceğini bilmiyor, City, Arsenal ve Juve en güçlü ihtimaller.https://www.thesun.co.uk/sport/football/12489264/arsenal-houssem-aouar-wants-juventus/

• quote:

Şu an Auoar da nereye gideceğini bilmiyor, City, Arsenal ve Juve en güçlü ihtimaller.https://www.thesun.co.uk/sport/football/12489264/arsenal-houssem-aouar-wants-juventus/

Alıntıları Göster
    Bunu biliyorum hocam zaten. Bir önceki mesajında "haberlere göre onun tercihi Juve" deyince onu sordum. Öyle bir haber göremedim çünkü ben. Dün de Fabrizio konuyla ilgili bir youtube kanalına konuşmuş. Oyuncu Eylül ortasından önce kararını vermeyecekmiş. CL performansı sonrası fiyatı 60-70m leri bulabilirmiş. Mevcut şartlarda bu parayı ödeyebilecek kulüp yok dedi.

• Hocam haberlerde var, gözden kaçırmış olabilirsin, kıçımdan uydurmuyorum, italyan basınında Lyon ile çoktan anlaşıldığı yönünde haberler çıkıyor.
  • 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.