Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (877. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ronaldo yine tarihe geçti ayrıca penaldo diyenler ronaldo her penaltı attığında filistine yardım parası gidiyor bilip bilmeden penaldo demeyin adama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    Altın ayakkabıyı alırsa onu da bağışlayacak mı?

• bonuccinin yaptigi hatayi 18-19 yasindaki stoper yapar. takimi surekli rahat durumdayken yakiyor. bu kafayla devam ederse seneye merih de ligt olur ikili

• Ben rekorları değil rekorlar beni takip ediyor diye açıklaması vardı.

Ulan 35 yaşındasın 30 gol attın tamam yarısı penaltıdan ama helal olsun bu sezon hazırlık maçı havasında oynanıyor maçlar VİRÜS ten dolayı , bence 2.sezonu bu gol sayısı yaşı için çok iyi kariyeri için sıradan bi başarı alışdığımız için.

Kalan 4 maç var bi Roma maçı zorlar Juveyi son maçta evinde oynayacaklar onlarıda yenip galibiyetle kapatıp şampiyon bitirirler ligi sıkıntılı maç Udinese deplasmanı kümeye yakın olduğu için.

Ronaldo rekor ve gol krallığı istiyorsa 34-35 golü bulması lazım lazio yarıştan koptu İmmobile kaç haftadır gol atamıyordu bugün attı bu Lazio İnter Atalanta ne salak takım ya 3 maçta 7 puan kaybetti Juve bi yakalayamadılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CR7_35 -- 21 Temmuz 2020; 1:30:27 >
  • Ya bu immobole her sene deli gibi gol atıyor ama bir türlü kalbur üstü bir takımla adı anılmiyor anlamadım adam lazioda 167 maçta 113 gol atmış deli istatistik

• Son 5 maç 1 galibiyet oda ilginçtir ki Lazio’ya karşı. Kaldı 3 hafta 6 puan

• Yine 2'den 1 biten bir Juventus maçı. Bunlar kesin iddaa oynuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Ya bu immobole her sene deli gibi gol atıyor ama bir türlü kalbur üstü bir takımla adı anılmiyor anlamadım adam lazioda 167 maçta 113 gol atmış deli istatistik
    italyan forvetler overrated olduğu için kimse risk almak istemiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elric.

italyan forvetler overrated olduğu için kimse risk almak istemiyor

Alıntıları Göster
    Ne alaka hepsini kapsamışsın vieri baggio inzaghi falan brezilyalı değildi sonuçta

• Hala mı juve Ronaldo Hala mı?

Neyse seneye Merih kardeşimiz yumruğunu vura vura alacak formayı şu hollanda lokumundan.Hayatımda gördüğüm en balon stoper olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Ne alaka hepsini kapsamışsın vieri baggio inzaghi falan brezilyalı değildi sonuçta

Alıntıları Göster
    Vieri, Luca Toni, Fernandao. En sevdiğim 3 forvet.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnzaghiyi izlemek bana işkence gibi gelirdi, fakat, izlediğim her büyük maçta mutlaka golü de olurdu.
  • Biri Ronaldo'ya 35 yaşında olduğunu hatırlatsın arkadaşlar, hala 25'inde gibi oynuyor maşallah
  • serie a'da sampiyonluk yasayan ilk Türk futbolcu olan Merihe tebrikler.

juventusun ilk golu bu sezon attigi en guzel gollerden biri olmus. bilincli calisildi mi pjanic ile ronaldo o an mi karar verdi bilmiyorum ama juventusun bu gollerden 10 tane falan atmasi lazimdi. pjanic gibi bir duran top ustasi ve ronaldo gibi hava topu uzmani varken ronaldonun nerdeyse hic kafa golu atamamasi buyuk handikap takim icin.

juve bu sezon verebilirdi ama serie a da guc dengeleri arasinda premier ligdeki gibi devasa farklar yok. city ve liverpooldan biri biraz fazla puan kaybi yapsa oteki digerlerini eziyor. bir donem ispanya ligi de oyleydi. juventus bu sezon kotu olmasa da biraz sinirda bir puan topladi. canavar bir takim daha olsa alabilirdi. ama kucuk takimlar buyuklerden cok puan calabiliyor. ve juventus icin de gecerli olmaya basladi bu. eski canavar juventus yok. o yuzden zaten taraftarlari ortasaha diye bağırıyor. takimin ortasahasi kucuk takimlari bile ezemez hale geldi.

ronaldo icin de altin ayakkabi yarisi %90 bitti. penaltıyı hayvan gibi vurmasa bir sansi olacakti da immobile'nin son 10 dkdaki iki golu zaten cok zora sokmustu. kalan 2 haftada ronaldonun 4 immobilenin en fazla 1 gol atmasi durumunda alabilir ancak. o da cok zor. ben olsam gelecek mac 2 gol atmadigi takdirde son mac hic oynatmazdim. zira romaya 3-4 gol atabilme ihtimali %1. zaten adam hem 35 yasinda, hem pandemiden dolayi her futbolcu gibi vucut dengesi sasmistir, hem donuste her macta oynadi. roma maciyla lyon maci arasinda 5 gun var. az da olsa iddiasi olmayacaksa roma macinda suursuzluk yapip oynamak icin diretmemeli. fiziken kotu durumda. 10 ikili mucadelenin 2 sini kazanabilmis zira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paşa Hazretleri -- 27 Temmuz 2020; 2:22:47 >

• Ligde son 22 maçta 26 gol 5 asist. Şarap gibi futbolcu.

• Penalties received in following leagues, via @Transfermarkt.

🇮🇹 - Serie A: 171
    🇪🇸 - La Liga: 148
    🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 - Premier League: 92
    🇩🇪 - Bundesliga: 72

• Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

36+1 kutlu olsun, Buffon'un yüzü suyu hürmetine.
  • Arthur, Brezilyadan donmek istemiyor.Sebebi, Barcayla SLde oynamak istememesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 28 Temmuz 2020; 12:12:56 >
  • İnter milan falan filan olmasalar da şu lige renk gelse rekabetsizliğin şampiyonluğu da tat vermiyor..

Sarri'den cacık olmaz bu arada...Hayal kırıklıgı oldu beklentim çoktu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

İnter milan falan filan olmasalar da şu lige renk gelse rekabetsizliğin şampiyonluğu da tat vermiyor..

Sarri'den cacık olmaz bu arada...Hayal kırıklıgı oldu beklentim çoktu..
    Bu kadroyla Sarri'den ne bekliyorduk ilginç, şimdi bakınca Sarri de takım da çok boş, Cuadrado ve Dybala harici kartondan kaplan hepsi.
  • 
Sayfa: önceki 875876877878879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.