Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (747. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 10 yilda 6 sampiyonluk bence muazzam basari. Reale o 2 sampiyonlugu da Barca hediye etti, gecen sene Alaves, Deportivo maclari, Celta maci vs. Messi 2-3 mac oynamadi, hepsinde puan kaybi oldu. birinde de jenerasyon sonuydu.
  • Juveden baska her seyi konustunuz ha neyse iyi oldu ali ece ağla dur şimdi sirf o yuzden seviniyorum bi aksilik cikmaz herhalde juve sampiy..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Younes Belhanda

Juveden baska her seyi konustunuz ha neyse iyi oldu ali ece ağla dur şimdi sirf o yuzden seviniyorum bi aksilik cikmaz herhalde juve sampiy..
    Joey hocam, PSG şampiyon oldu, hic tebrik etmedin. Alindim.
  • Okudum oralari yazi yazacaktim da araya iş girdi cikti aklimdan o an

• Sassuolo'dan sonra Crotone'a da 2 puan verdiniz. Önünüzde Inter, Roma ve Napoli maçları var. Napoli tam bitti derken tekrardan zirveye iyiden iyiye yaklaştı. Juve bu sene şampiyonluğu verecek sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Sassuolo'dan sonra Crotone'a da 2 puan verdiniz. Önünüzde Inter, Roma ve Napoli maçları var. Napoli tam bitti derken tekrardan zirveye iyiden iyiye yaklaştı. Juve bu sene şampiyonluğu verecek sanki.
    Yarın Napoli'yi yendik mi iş biter.
  • 90'da yedik fark 1 puan.
  • Napoli farki 1 puana indirdi ama yinede isleri cok zor. Cok sacma puan keybettiler ligde
  • Bu napoli güven vermiyor, çok gaz oldu ama haftaya puan kaybetseler şaşırmam
  • Haftaya Inter, 2 hafta sonra Roma deplasmanındayız.
    Allegri ligi kaybederse biraz zor kalır takımın başında, gerçi kalmak istiyor mu onu da bilmiyorum ama.
  • Juveyi seviyorum ama şampiyon değişsin artık.

Hayde inteeeer

• inter ve milan 10 sene şampiyon olamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asmodian1 -- 22 Nisan 2018; 23:48:30 >
  • kardeş yaptık lennnn

• Şampiyonu Roma belirler bence.Napoli Fiorentina zor maç aynı şekilde İnter Juve'da ama ben kopma'nın Roma maçında olacağını düşünüyorum.

Maçta oyuncuların yüzlerinde kırmızı şeritlerin yer almasının sebebi kadına şiddete karşı duyarlılık için yapılmış bir şeymiş.Bu hafta pek çok Serie A maçında vardı bu etkinliğe katılan oyuncular.

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora •••

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 23 Nisan 2018; 15:42:11 >

• büyük ihtimalle şampiyonluğu kaybedeceğiz napoli de en az bizim kadar haketmişti yıllarca ellerinden aldık kupayı bu sefer kaybetmek cok da koymaz :) En azından kadroda ciddi bir yapılanmanın önünü de fazlasıyla açar kötü bir sezon geçirmek..
  • Max Allegri, Chiellini’nin sakatlığı nedeniyle sezonu kapattığını açıkladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Max Allegri, Chiellini’nin sakatlığı nedeniyle sezonu kapattığını açıkladı.
    Futbolu da kapamak üzere zaten gelecek sezon yerine birine bakmak lazım.Sık sakatlanıyor eski formu da yok üstelik.
  • Caldara disinda bence bir stoper daha lazim juveye. tah mesela.de ligt mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 28 Nisan 2018; 17:26:57 >
  • emre can beleşe gelicek gibi

caldara ve spinnazolada beleş

sağ bek lazım darmian / cancelo isimleri geçiyor

mandzukic büyük ihtimalle ayrılacak.Lichsteiner ve asamoahda ayrılacak.

martial gelicek gibi.moratanın yedek opsiyon için geri dönme ihtimali var

sms veya pogba ikilisinden biri gelebilir diyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 745746747748749
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.