Şimdi Ara

Juventus Football Club ••• La vecchia Signora ••• (746. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.629
Cevap
35
Favori
471.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Buffon: "2012'deki maçta topun çizgiyi geçtiğini fark etseydim bile hiçbir şey söylemezdim."

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Pink

Buffon: "2012'deki maçta topun çizgiyi geçtiğini fark etseydim bile hiçbir şey söylemezdim."

hocam, sendeki juve dusmanliginin sebebi nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

hocam, sendeki juve dusmanliginin sebebi nedir?

Alıntıları Göster
    Milan'lı olması yeter, anlayabiliyorum yani...
  • forvet için cavani , morata , martial

orta saha için emre can , milinkovic savic,

defans için darmian,caldara,spinazzola,filipe luis (sandro ayrılırsa)

isimleri geçiyor
  • delpieroalk kullanıcısına yanıt
    Ronaldosporlu. Geçen sene Barcelona ile eşleşti diye PSG'yi desteklemişti kendisi

• quote:

Orijinalden alıntı: ufukvenom

forvet için cavani , morata , martial

orta saha için emre can , milinkovic savic,

defans için darmian,caldara,spinazzola,filipe luis (sandro ayrılırsa)

isimleri geçiyor
    Defans icin adi gecenler, Caldara disindakiler yetersiz. Savic, Emre canden biri alinir, bence Juve paraya kiyip, 90-100u Savice harcamali.

Bizimkiler Cavaniyi satmaz. Martial, Henry 2 olur Juvede. İngilterede o kadar alan buldugu takimda ne yaptigi ortada.

https://twitter.com/Magic0fBarca/status/854455714772914180

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DFD8C17B

Ronaldosporlu. Geçen sene Barcelona ile eşleşti diye PSG'yi desteklemişti kendisi
    Milan konusunda yorumu yok denecek kadar az. Bu Juve dusmanligi nereden geliyor diye merak etmistim. Tesekkurler hocam.
  • Manu'dan Darmian ile her konuda anlaşıldı, takımın dinamosu Matuidi ise satılacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WinteR -- 15 Nisan 2018; 14:36:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WinteR

Manu'dan Darmian ile her konuda anlaşıldı, takımın dinamosu Matuidi ise satılacak gibi.
    darmian mi? yine baska bir takimda basarisiz olmus bir topcu. bu transferler juveyi ileri tasimaz bence.

juve eskiden seviye atlatacak topcu potansiyeline sahip kaliteli topculari alirdi. sandro, vidal, pogba, bonucci vs.

• quote:

darmian mi? yine baska bir takimda basarisiz olmus bir topcu. bu transferler juveyi ileri tasimaz bence.

juve eskiden seviye atlatacak topcu potansiyeline sahip kaliteli topculari alirdi. sandro, vidal, pogba, bonucci vs.

Alıntıları Göster
    de sciglio leş inden iyidir yine de. matuidi yi bu sene cok iyi bulmadım kötü müydü hayır ama idare etti olmasa da olur.

bize artık iki yönlü oyuncular lazım ortada

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

de sciglio leş inden iyidir yine de. matuidi yi bu sene cok iyi bulmadım kötü müydü hayır ama idare etti olmasa da olur.

bize artık iki yönlü oyuncular lazım ortada

Alıntıları Göster
    Milinko Savic gibi. Dybala yerine james, kdb tarzi yaratici biride olur, dybala giderse.

pjanic milinko savic. saglam ikili olur.

bence, Hedef SLde basariysa daha iyisi lazim juveye darmiandan.

• Milinko Savic bu yaz gidici, 120-100 m€ civari transferi olucak. Bizim bu piyasaya girmemiz zor, biriai daha vardi unuttum, o da ortalama bir futbolcu falat 60-70 m€ fiyatlarm Defandof orta saha icin Zenithden L. Perades'i alma ihtimalleri yüksek.

• Napoli puan kaybetti..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • milano takımları 2.yıldızı takanadan 4.yü takıcaz :)

bütün avrupa da üst üste 8 kez kazanan yoktur sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

milano takımları 2.yıldızı takanadan 4.yü takıcaz :)

bütün avrupa da üst üste 8 kez kazanan yoktur sanırım
    Bu konuda ancak Bayern'le yarışırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3lank0lik

Bu konuda ancak Bayern'le yarışırsınız.

Alıntıları Göster
    Barcada ispanyanin juvesi munihi. son 8-10 senede barcaligaya dondu lig.

• quote:

Barcada ispanyanin juvesi munihi. son 8-10 senede barcaligaya dondu lig.

Alıntıları Göster
    Bundesliga'da Bayern'e engel olabilecek takım yok.la Liga'da ise o işler zor Real Madrid 5 senede 1 şampiyon yapılıyor yada yaptırılıyor yine birde Atm belası var.

Juventus için lig artık alışkanlık oldu yani 7-8 belkide 1 tam yıldız alacaklar bu gidişle 10 Scudetto'yu arka arkaya alarak şampiyon olabilirler buda bir hedef olabilir kırılması ise çok zor.
  • quote:

Bundesliga'da Bayern'e engel olabilecek takım yok.la Liga'da ise o işler zor Real Madrid 5 senede 1 şampiyon yapılıyor yada yaptırılıyor yine birde Atm belası var.

Juventus için lig artık alışkanlık oldu yani 7-8 belkide 1 tam yıldız alacaklar bu gidişle 10 Scudetto'yu arka arkaya alarak şampiyon olabilirler buda bir hedef olabilir kırılması ise çok zor.

Alıntıları Göster
    schalke ve rasenball var. schalkenin hocasi ve takimi cok potansiyelli. SLye gidiyorlar, o parayla Munihi cok zorlarlar 2-3 sene duzenli SL yaparlarsa.bizim baskanin hedefi buyuk.

a.madrid son senelerde dususte. bir daha ligi almalari zor. 5 senede 4 barca alir, 1 real.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 15 Nisan 2018; 23:18:35 >

• quote:

Alıntıları Göster
    Barca uzatmaları oynuyor bence bu kadro ve transfer politikasıyla Messi bırakmasını geçtim biraz daha form kaybederse işler tamamen değişecek gibi.Kaldı ki son 10 yılda 3 kez Real almış ligi 6 kez barcelano 1 kez de Atletico o kadar ezici üstünlük yok yakın tarihte..

• bianconera kullanıcısına yanıt
    Yalnız Milano takımlarıda fena çöktü. Bir 10-15 yıl şampiyonluk göremez onlar.

• 
Sayfa: önceki 744745746747748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.