Şimdi Ara

Justice League (356. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.160
Cevap
60
Favori
313.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Günümüzde komik filmler daha çok tercih ediliyor.ben de sevmiyorum bu durumu dc marvel filmleri epik olsa tadından yenmez. Dawn of justice extended ve man of steel bu açıdan çok daha iyi diğerlerine göre.
    DC, Marvel filmlerine göre daha karanlık bir hikaye ve tona sahip. O yüzden espri, komiklik bence abes duruyor ve Marvel çakması gibi oluyor. Superman ve Batman , justice leauge'den 2-3 kat üstün bir filmdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moueson kullanıcısına yanıt
    Aynen ne kadar beğenilmese de extended versiyonuyla baya toparlamışlardı filmi.filmin felsefesi,sinematografisi çok iyiydi.

• WB'un o zamanki yönetimi iğrenç bir haldeydi. Filmlerin direk sonuna etki edecek şekilde değiştirdiler.

Karanlık tondan seyirci hoşlanmıyormuş.

Dark Knight'ın filmleri 1-1,5 milyar dolar hasılatı paralel evrende yaptı sanırım.

Yönetimde değişiklikler olduktan sonra girilen yol şu an için iyi görünüyor. İlk sınavlarını Aquaman ile verecekler.
  • Erwin kullanıcısına yanıt
    Girilen yol iyi mi görünüyor? Naaptın abi adamlar Batman, Superman, Flash'ı geri plana atıp Harley Quinn filmi yapıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bLackMumbLe

Girilen yol iyi mi görünüyor? Naaptın abi adamlar Batman, Superman, Flash'ı geri plana atıp Harley Quinn filmi yapıyorlar.
    Ben Aquaman ve Shazam için konuştum. Özellikle Aquaman'de James Wan'ın işine hiç karışmamışlar diye duydum, gelen yorumlar da gayet iyi.
  • quote:

haklısınız özellikle mos 2 için ancak hocam şunu düşünüyorum, superman ve batman filmi tamam fena değildi ama başarısız olunca ve özellikle 1 milyar barajını aşamayarak "bana göre" yüz yılın fiyaskosunu yaşattı herkese. bunda kim pay sahibidir kim suçludur bu uzun konu neyse, bu sebepten dolayı ağır toplarını bir müddet kullanmamayı tercih ediyorlar gibi geliyor bana. çünkü bu değeleri jl'de bu halde gelince kötü bir izlenim bıraktı insanlarda.
  • DC'nin işlerini fazla bilmem ama neden JL2 Nolan'a emanet edilmiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

DC'nin işlerini fazla bilmem ama neden JL2 Nolan'a emanet edilmiyor ?
    Nolan istiyor mu böyle birşey sanki
  • Nightwing kullanıcısına yanıt
    Bir müddet gösterme olayı değil bu bence kesinlikle gözden çıkardılar. Baktılar Harley Quinn'i ergenler beğendi hemen onun etrafında takım kurup film çekiyorlar. Bir daha evrende Superman, Batman falan göreceğimizi sanmıyorum. Artık Marvel tarzı karakterlere yöneleceklerdir. Zaten Blue Beetle filmi de geliyor diyorlar tam Marvel tarzı kesin yaparlar yanına bir de Booster Gold oh mis Warner Bros'un istediği gibi. Biz Vertigo karanlığında filmler bekliyoruz adamlar Marvel cıvıklığında filmler yapıyorlar. DC sinema evreninin en büyük şanssızlığı Warner Bros tarihinin en kıytırık dönemine denk gelmiş olmasıdır.

• quote:

Bir müddet gösterme olayı değil bu bence kesinlikle gözden çıkardılar. Baktılar Harley Quinn'i ergenler beğendi hemen onun etrafında takım kurup film çekiyorlar. Bir daha evrende Superman, Batman falan göreceğimizi sanmıyorum. Artık Marvel tarzı karakterlere yöneleceklerdir. Zaten Blue Beetle filmi de geliyor diyorlar tam Marvel tarzı kesin yaparlar yanına bir de Booster Gold oh mis Warner Bros'un istediği gibi. Biz Vertigo karanlığında filmler bekliyoruz adamlar Marvel cıvıklığında filmler yapıyorlar. DC sinema evreninin en büyük şanssızlığı Warner Bros tarihinin en kıytırık dönemine denk gelmiş olmasıdır.
    Bu kadar iyi özetlenirdi
  • quote:

Karanlık Batman Returns'un ardından Tim Burton'u Warner Bros geri plana atmadı mı? Joel Schumacher'in saçma sapan Batman Forever ve Batman & Robin filmlerine de WB izin verdi zaten. Elle tutulur Dark Knight üçlemesi hariç Warner Bros sağlam bir DC evreni yapamadı, yapamıyor.

Marvel'in yan karakter filmleri gişede sağlam para toplarken WB'nin en sağlam filmi olacak Batman v Superman 1 milyara bile yaklaşamadı. JL de sağlam çakıldı ve WB de artık yan karakterlerle para toplama peşinde. Açıkcası WB'nin biraz esas toplarını bir süreliğine kenara koyması iyi bir şey aslında, Batman & Robin faciasından sonra tam 8 yıl sonra Batman Begins filmi vizyona girmişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• DC evrene soft reset atıyor. Yeni WB başkanı değişik birisi, muhtemelen Aquaman ile başlayıp Shazam, WonderWoman 84 ve Green Lantern ile devam edecekler bu işe. Supergirl ile Brainiac hikayesine girebilirler. Ben Affleck'in kaprislerinden bıktıkları için Batman'i şu an için rafa kaldırdılarını düşünüyorum, 2021'den önce bir Batman filmi gelmez bana göre. Superman ise duruma göre olacaktır muhtemelen.

Diğer yan karakter filmleri çerezlik, çocuklara yönelik karakterlerin filmlerini çekecekler muhtemelen. DC kendi Guardians of the Galaxy'sini arıyor şu sıralar, Birds of Prey ve Blue Beetle gibi filmler buna uygun olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Günümüzde komik filmler daha çok tercih ediliyor.ben de sevmiyorum bu durumu dc marvel filmleri epik olsa tadından yenmez. Dawn of justice extended ve man of steel bu açıdan çok daha iyi diğerlerine göre.
    MoS ve BvS'den sonra evren bitti zaten benim için usta. İçi boş basitler basiti çöp Wonder Woman filmine karnımmız tok bizim.. Ama işte cıvıklar ona tapıyor..
  • Joss Whedon'dan önce:

Justice League

Sonra:

Justice League

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Unsullied -- 10 Ocak 2019; 20:0:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

MoS ve BvS'den sonra evren bitti zaten benim için usta. İçi boş basitler basiti çöp Wonder Woman filmine karnımmız tok bizim.. Ama işte cıvıklar ona tapıyor..

Alıntıları Göster
    Benim korkum Shazamın da içi boş bir filme dönüşmesi. Filmin tonunu ayarlayabilecekler mi, müzikler nasıl olacak, oyunculuklar nasıl olacak. Çok soru işareti var hala.
  • lastmandar kullanıcısına yanıt
    Baya bir cıvık film olacak orası kesin de bakalım senaryosu, konusu, işlenişi, müzikleri nasıl olacak.

• JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    Özellikle şunu söylemem gerekir ki bir süperkahraman filmini en çok gazlayan, kahramansı veya görkemli hale getiren şeylerden biri de müzikleridir. DC evreni için bunun en bariz örneği Man of Steel. En kötü örneği de Justice League olabilir sanırım.

Ancak Shazam trailerında ilk çalan müziğin tamamını buldum youtube da ve müziğin sonlara doğru gittiği tonu gayet beğendim. Gayet kahramansı bir tona bürünüyor sonlara doğru. İlla ki filmde ciddi olan, Shazamı güçlü gösteren gaz sahneler olacaktır ve müzikler böyle olursa gayet iyi olur. Öyle Justice League deki gibi biri ortaya çıkınca kıytırık 10 saniyelik bir orkestra soundtrack girmesin yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastmandar -- 12 Ocak 2019; 1:7:53 >

• Film orta düzeydi okadar. Hiç beklediğim gibi değildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Moonlight. -- 12 Ocak 2019; 11:9:19 >
  • lastmandar kullanıcısına yanıt
    Man of Steel ve BatmanvSuperman soundtrack konusunda çığır açmış filmler gerçekten hocam. Sahneyi, duyguyu harika bir şekilde yansıtıyorlar soundtrackleri ile.. ama Aquaman o konuda vasatın da altında kalmış.. Bir tane bile duygulu, gaza getiren müziği yoktu..

Şu Şızzeeaamm 2.trailer gelse de film hakkında bir şeyler daha görsek artık.
  • JusticeLeague kullanıcısına yanıt
    BvS’de Batman için çok özel besteler yapılmıştı onları unutamıyorum. MoS müziklerini zaten anlatmaya gerek yok.

MoS’un 1. fragmanı filmden müzikler içermiyordu. Diğer bütün fragmanlar hep film müzikleriydi ve belki de top fragmanlar arasına girerler.

Umarım Shazam 2. fragmanda da direk film içinden güzel besteler duyarız. Bu artık Aquaman filmi değil yani süperkahramana dönüşebilen bir çocuk. Buna da güzel beste yapmazlarsa hiçbirine yapmasınlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 354355356357358
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.