Şimdi Ara

Jungle bilenler içeri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: vanjou

merhaba arkadaşlar , jungle oynarken doran kılıcı ile başlamak mantıklımıdır sizce ? ve antik golemin yerine günateşi kasmak ?

Can çalma rünlerin varsa olur benim yaptığım bir kaç hero şunlardır.

Master yi, Aatrox, Xin zhao, Rengar ve bazen Volibear (agresif oynarken kullanırım Volibearda baya etkili oluyor) ve Jax ama can çalma rünleri olmadan başlarsak sadece Aatrox ve Xin Zhao'yu öneririm.
  • lee ye 2 hatta 3 doran da cikabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada eğer gerçekten takıma yararlı bir jungle istiyorsan warwick'e saldırı hızı rün girip avcı palası + 2 totemle oyuna başlayarak oyun başında karşı jungleri etkisiz bırakabilirsin. Denendi onaylandı :)
  • Atack Speed ve Life Steal rünlerin var ise doranla başlıyabilirsin.

Mesela Aatrox dehşet life steali var rünlerinede as kastınmı doranla baslayıp uzun bi süre takılabilirsin

Şahsen ben Lee Sin,Aatrox ve Olaf oynarken doranla başlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: vanjou

merhaba arkadaşlar , jungle oynarken doran kılıcı ile başlamak mantıklımıdır sizce ? ve antik golemin yerine günateşi kasmak ?

Xin Olaf Aatrox tarzi sampiyonlara iyi gidiyor ancak yinede jungle itemini her turlu cikmalisin ilk 10dk da. ( Kendine guveniyorsan jungle da lee sine de guzel gidiyor. )
  • Soloda shy,olaf,renekton gibi tanky şampiyonlar varsa ve bende lee'ysem doranla başlar can çalmalı adc rünlerimle girerim can çalma sayesinde erken basede atmam bencec başlanmalı ve aa ya başlıyorum doranla.
  • elise ve aatrox için alıyorum dorans blade counter jungle yada counter gank için faydalı oluyor.
  • aatrox udyr
    duruma göre xin ve lee sin de kullanabilirsin
    çan calma runelerin varsa %4 yada %6 oolarak kullanıp baya rahat edebilirsin
    golemi çıkman iyi olur çünkü parçaları ucuz verdigi statlar güzel ve para kazanmanı kolaylaştırabilirsin
    genelde 2 doran üstüne golem yaparım bu herolara güzel oluyor
  • Alınabilir bence de aatrox ve lee ye doran alıyorum bende
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.