Çavuş
28 Nisan 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
klan içi muhabbeti güzel aile ortamında yaş ortalaması yüksek aktif klan arıyorum . th10 köy 18 18 herolar şuan için savunma basıyorum hep
Resimlerde ki Clash hesabımı oynamadığım için satıyorum arkadaşlar içinde 428 elmas vardır 4 işçili . Fiyat olarak 100 lira gibi bi rakam düşünüyorum
arkadaşlar ben bi halt yedim ve mezun olmadıgım halde mezun oldum dedim ama gerçek şu ki ganom mezun olmaya yeterli değil 3 dersi daha vermem gerekiyo . şimdi bu saatten sonra ne tür bi şey söyleyerek kıvırabilirim acil tavsiye lazım. okul 1 sene uzamıştı bu arada
Arkadaşlar Hesap alım satımını nerde yapabilirim yardımcı olur musnz
Arkadaslar baslikta bahsettigim gibi samsunglar da müzigi nasil istedigimiz yerden kesebiliriz bilgisi olan var mı ?
Arkadaşlar Destan Serverın da bulunan 59 Pri ve 59 Asas Ardream Hesap Satılıktır . İkisi Toplam 40 Lira

Arkadaşlar forumda bir kaç gündür okuyorum ve ps3 ile ps4 arasında kaldım . Şu an elimde ps3 e yetecek miktarda bir para mevcut sizce ocak ayında gelecek ps4 ü mü yoksa ps3 alıp deneyimleri yaşamak mı? Hangisi daha mantıklı olur yardımcı olursanız çok sevinirim
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
w0oo
LOL
Draven
Basketbol
Boston Celtics
Basketbol
Boston Celtics
Basketbol
Boston Celtics
Basketbol
Boston Celtics
Basketbol
Boston Celtics
İşlemci
Intel
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 138
İkinci El Bölümü Mesajları: 19
Konularının görüntülenme sayısı: 7.541 (Bu ay: 95)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 7 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.