Şimdi Ara

Jumper (2008) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
0
Favori
3.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok fazla beynendim denemez fakat Bazı sahneler güzeldi..Otobüsü londradan çöle getirmesi...Bi anda çeçenistana gitmesi falann
  • Güzel bi film.. Konusu da çok güzel.. Tavisye ederim..
  • Yeni izledim. Işınlanma mantığı güzel, ama konu olarak hiç hoşuma gitmedi. Bence vasat bir film. Bununla beraber George Coloneyin yeni avukat filminide izledim, bu filmde beni baya sıktı. Nerde o eski filmler. Mesela kemik koleksiyoncusu, şeytanın avukatı.
  • İzleyip izlememe konusunda ikilem yaşıyorum. Yorumlar ne iyi ne kötü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: PHI

İzleyip izlememe konusunda ikilem yaşıyorum. Yorumlar ne iyi ne kötü.

bem sana yardımcı olayım iğrenç bi film beklentilerimin çok çok altında olan yegane uğraş puan verelim hadi 10/5
  • Filmi dün izledim ama pek hoşuma gitmedi
  • quote:

Orjinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Orjinalden alıntı: PHI

İzleyip izlememe konusunda ikilem yaşıyorum. Yorumlar ne iyi ne kötü.

bem sana yardımcı olayım iğrenç bi film beklentilerimin çok çok altında olan yegane uğraş puan verelim hadi 10/5

Bir kaç sinema sitesinden yorum daha okuyayım. İzlemeyeceğim galiba.
  • Ben sana şöyle söyleyeyim.Beklentilerin altında olan bir film.Konusu iyi ama , senoryonun işlenişi , gidişatı iyi değil.Daha yaratıcı olabilirdi.Gerçekten film 10 üzerinden 5'i hakediyor.Orta düzeyde bir film.Ama genede izlenebilir film.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SharDDewiL

Ben sana şöyle söyleyeyim.Beklentilerin altında olan bir film.Konusu iyi ama , senoryonun işlenişi , gidişatı iyi değil.Daha yaratıcı olabilirdi.Gerçekten film 10 üzerinden 5'i hakediyor.Orta düzeyde bir film.Ama genede izlenebilir film.

VASAT
  • izlensede olur izlenmesede,zamani olan ,zamani öldurmek adina izlenebilinecek cokta aman aman olmayan bir film.
  • 2/10 saçma bi film hoplayıver çekirge kalitesinde
  • Bende fragmanına kanıp izleyenlerdendim.Çok büyük umutlar ile izledim filmi ama resmen fos çıktı.Rachel Bilson hatrına 10/4.
  • Dün İzledim hoşuma gitti film..

Değişik bir konu olmuş
  • Şahsen çok beğenmedim ama eğlendiriyo sıkmıyo yani lakin filmi bitirdikten sonra yarın hiçbir şey hatırlamıosun klasik bir İzle Unut filmi
  • Filmi dün izledim o kadar güzel film deil ama kötüde denemez.

Gerçi ben filmi Rachel Bilson var diye izledim orası ayrı konu.
  • böyle konulu filmleri severim ama neyse seyretmesemde birşey kaybetmem heralde
  • geç oldu ama dün izledim fena değildi diyebilirim 6/10
  • anma soyuyo bankayı velet
  • arkadaslar film indirebilecegim url ler werebilir misiniz???
  • quote:

Orjinalden alıntı: sert-ve-mert

arkadaslar film indirebilecegim url ler werebilir misiniz???

Yasak
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.