Şimdi Ara

### ► JUKE KULÜBÜ ◄ ### (318. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.032
Cevap
95
Favori
752.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dhüngör

Araç şuan serviste olduğundan deneyemiyorum, fakat durduğu zaman yapması enteresan değilmi bu durumda? sizin aracınızda durduğu yerde yapıyormuydu?

Araçlarda beyin var ama mantık yok :)
    Sensoriel olarak gaza ne kadar basıyorsun ona bakıyor ve durmayacagini düşünerek gaz yemiyor bende senin kadar 10 sürüşten 4de yoktu 1inde oluyordu ve tespit edemiyorlardi
    Dedim ya değiştirince kabus sona erecek
    Şimdiden rahat ol
    ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar arkadaşlar bir ev alımı nedeniyle 1.5 dci skypack aracımı satılığa çıkardım kısa bir süre içinde satılmaz ise kredi çekip satmaktan vazgeçeceğim ilan no 276524147 sahibinden com da araçta hiç hata yok ocak 2015 tarfiğe çıkışlı 2014 model 25000 km yakıt ortalamam 4.8 lt yani oldukça sakin kullanılmış dosta yarar bir araç ilgilenen tanıdığınız vs olur ise aklınızda olsun.
  • akoseoglu02 A kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba ben 6-7 ay önce çok araştırdım ve uygun fiyatlı olsun diye necvox marka bi multimedya sistemi aldım taktırdım. her özelliğini kullanıyorum ve bana yetiyor çok güzel bir ürün. Androide fazla para vermek istemedim.
    DVD player, USB, Micro SD kart, navigasyon, TV gibi özellikler mevcut. linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.necvox.com.tr/NECVOX-DVA-6204-HD-6-2-INCH-NAVIGASYONLU-UNIVERSAL-MULTIMEDYA_188.html#0

Satın aldığım yer de burası. satıcı ankarada. ben ankarada olmadığım için montajı kendim yaptırdım ama yine de ilgilendiler. http://www.sanalpazar.com/necvox-6203hd-navigasyon-dvd-multimedya-double/i-55439064

• Herkese merhaba.

Ben bu arabanın far olayına çok taktım maalesef. Böyle bir arabada xenon olmaması kadar acı bişey yok. Aliexpresste gezinirken CREE LED far ampullerini gördüm. alıcam ama tereddüt ediyorum. Juke larda mercek olmadığı için nasıl olur veya bu CREE LEDLER merceksiz araçlarda kullanılabiliyor mu? bildiğiniz gibi merceksiz araçlara xenon takıldığında gözümüzü karartıyor karşıdan gelirken. acaba bunlarda durum nasıl olur?
    Konu hakkında bilgisi olan yazarsa sevinirim.

http://tr.aliexpress.com/item/High-Quality-2pcs-lot-Super-White-H4-9003-HB2-60W-3000LM-CREE-LED-Car-Auto-Headlight/32462866213.html?spm=2114.010208.3.190.INUiB8&ws_ab_test=searchweb201556_7,searchweb201644_3_505_506_503_504_10020_502_10001_10002_10017_10010_10005_10011_10006_10003_10021_10004_10022_10009_401_10008_10018_10019,searchweb201560_5,searchweb1451318400_-1,searchweb1451318411_6449&btsid=1b3d7718-0031-46ac-98b0-b67fde703354

https://store.donanimhaber.com/a6/b3/5c/a6b35cdfa8bf3a3400dbe23c39d22019.jpg
    Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_Juke -- 26 Şubat 2016; 1:46:41 >

• Makyajlı kasalar mercekli.
    Acaba sizinki makyajsız kasa ise, farlarını komple mercekli ile değiştirmeniz çok mu maliyetli olur?
    Merceksiz fara xenon ya da led kesinlikle önermem. Yağmurlu havalarda bilhassa görüşünüz çok zayıflar. Karşı tarafı rahatsız ederek trafik güvenliğini tehlikeye atmanızı hiç söylemiyorum bile
  • Mr_Juke kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    2013 model Nissan juke 1.5 dci platinum sahibiyim.ankarada ikamet ediyorum. Bende çok araştırdım sonunda h4 kısa uzun xenon almaya karar verdim. Aliexpresten satın aldım. Aynı kaygılar bende de vardı. Ama taktıktan sonra çok hoşuma gitti. Özellikle önümde arabayla denedim. Arkadaşlara sordum bir rahatsızlık söz konusu değil. Sıkıntı olsaydı sökecektim. H4 ampul uzun kısa olduğu için önünde şapkası var. Işığı direk vermiyor. Gerçekten çok güzel oldu. Ayrıca yaptığım aksesuarlar konusunda bilgi vereyyim. Parkları sarı led ile değiştirdim. Juke için yapılmış gündüz farını taktırdım. Spoiller taktırdım. Krom cam çıtası bagaj çıtası kapı eşiğini alıp kendim taktım. Arka tampon üzerinde bulunan reflektörü aliexpresten aldığım ledli reflektör ile değiştirdim. Çok güzel oldu. Tavan anteni için aynı renkte shark anteni aldım. Takmaya fırsat olmadı. Aracın üzerinde bulunan orjinali multimedya navigasyonu sökerek uzun araştırmalar sonucu android multimedya ile değiştirdim. Multimedya yanları birer cm boş kaldı ama takan arkadaş başka çerçeveyi keserek doldurdu. Android son sürümü. 1080p destekliyor. Görüntü çok güzel. En azından navigasyon güncellemesi için vereceğim ücretten kurtuldum. Daha sonra yaptığım işlemlerin fotolarını atarım.

Bende geçen sene baya arastirmistim hatta yanlışlıkla H7 alcaktim yeni kasalarda mercek var philips Xtreme almıştım h4 çokta memlunum

Mr_Juke

Öncelikle bilgi için teşekkür ederim.
    Sizin aracınız markası ve modeli nedir?. Bende 2015 model Skypeak var. Bu araca uyumlu mudur. Direksiyon kumandalarının hepsi çalışıyor mu? Direksiyon üzerindeki telefon tuşları da aktif mi?. Bilgilendirmeniz dileğiyle.
  • ardaakman kullanıcısına yanıt
    Merhaba aracım 2013 Nissan juke 1.5 dci platinum orjinal 18 jant. Görüntüye önem veriyorsan gerçekten güzel duruyor. Bulabilirsen orjinal taktırmanı tavsiye ederim. Sürüş olarak birşey değişeceğini zannetmiyorum. Zaten süspansiyonları sert bir araç yapısından dolayı. Rahatsız edici hiçbir durum yok. Arabayı gösteriyor.

• akoseoglu02 A kullanıcısına yanıt
    Araç önceki mesajlarda belirttiğim gibi 2013 Nissan juke 1.5 dci platinum. Sizin aracınızla iç dizaynı aynı. Direksiyondaki bütün fonksiyonlar çalışıyor. Hiçbir sıkıntı yok.

• hakangunb H kullanıcısına yanıt
    2014 ve sonraki araçlarda soket girişi farklıymış.
  • Merhaba

Soketi kesiyorlar zaten. Juke uyumlu piyasada android cihaz yok. Direk soketi uyan bir iki tane cihaz var o da android değil. Takılan cihaz universal. Dediğim gibi sadece yanlarında 1 cm boşluk kaldı onuda çerçeveyi kesip hallettiler. Cihaz tamamen dokunmatik tuş yok CD girişi yok kısa zamanda resmini yüklerim bakarsınız.

• https://www.youtube.com/watch?v=23DINwD33rA burada bulunan torpido aydınlatma bizim araçlarda niye yok acaba?
  • Benim arabada var torpido aydinlatma 2015 skypack aracim

• Şimdi ki dizel aracimla 4 senede 20.000 km yol yaptim. Senede bir kere uzun yola tatile giderim. Gerisi hep istanbul şehir içi kullanım. Araci benim gibi çok fazla kullanmayanlar için dizel almaya gerek var mi? Otomatik vites konforunu artik yaşamak istiyorum ama benzin göstergesi hızla aşağiya inerken araçtan soğuyacağimi da biliyorum. Otomatik benzinli ile dizel manuel arasinda yakıt tüketimi açisindan benim gibi araci çok fazla kullanmayan biri için çok fark olur mu?

• Benim araçta yok, 2015 tekna..Diğer arkadaşlar, sizde var mı acaba torpido aydınlatma..Broşürde visia dan itibaren var yazıyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: marthel

Şimdi ki dizel aracimla 4 senede 20.000 km yol yaptim. Senede bir kere uzun yola tatile giderim. Gerisi hep istanbul şehir içi kullanım. Araci benim gibi çok fazla kullanmayanlar için dizel almaya gerek var mi? Otomatik vites konforunu artik yaşamak istiyorum ama benzin göstergesi hızla aşağiya inerken araçtan soğuyacağimi da biliyorum. Otomatik benzinli ile dizel manuel arasinda yakıt tüketimi açisindan benim gibi araci çok fazla kullanmayan biri için çok fark olur mu?

çoğunlukla şehir içi kullanıma göre günümüz fiyatları üzerinden kabaca hesap yapalım;

BENZİNDE 100km'de ; 8,3lt x 4,2 TL = 34,86 TL
    MAZOTTA 100km'de ; 6,1 lt x 3,2 TL = 19,52 TL

km'de karınız : 15kuruş 20bin km'de : 3.000 TL

dizel olsun diye pahalıya aldınız, üstüne bakımınız daha pahalı, olası arıza durumunda çok daha fazla fiyatlar ödüyorsunuz, konfordan da yoksunsunuz... ee nerede bunun karı?

20bin km'yi 1 yılda yapacaksınız ki, kar edesiniz. Mevcut durumda karınız yok, hatta bence zarardasınız bile...

• baris-ist kullanıcısına yanıt
    Hocam mukemmel aciklama olmuş.Elinize saglik.Az km yapan biri kesinlikle yakiti dert etmemeli.Dizel sadece yakit degil performanstirda tabiki.Ama 10 bin senelik yapana benzinli otomatik yeter diye dusunuyorum.Hele bizde 2 araba var aradaki dizel fiyat farkini 3 yada 4 senede cikariyorum.Modele gore bile daha uzun senede gerekli onun icin hep benzinli aliyorum.

• Merhaba Hocalarim iyi pazarlar.son bir haftadir radyo dinlerken kesinti oluyor.2-3 saniye kesiliyor sonra kendiliginden geri geliyor.bu kesinti olma sikligi ise, atiyorum bir sarki uzunlugu 4 dakika ise en az 2 defa gidip geliyor.
    Bunun sebebi ne olabilir?daha once buna benzer bir sorun yasayan oldu mu acaba?
    Tesekkurler.saygilar.

• ben hic radio dinleyemiyorum cizirti yapiyo servise soyledim radio karti bozuk degistiricez dediler 3 haftaya servise gidicem buyuk ihtimal radio karti bozulmuştur

• 
Sayfa: önceki 316317318319320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.