Şimdi Ara

JoySro'dan Eski oyunculara çağrı... ISRO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eski Silkroad Online Oyuncularına Bir Duyurumuz Var.

Uzun süredir düşündüğümüz bir proje ile ilgili ufak bir bilgi paylaşmak istiyorum, "ISRO" serverı adı altında eski günleri yaşatacak bir server açmayı düşünüyoruz, serverımızın özellikleri tamamen eski sistem olan "isro" ile aynıdır. Rateler "isro" seviyesinde olacaktır ve kesinlikle serverımızda edit olmayacaktır.
    Serverımızı 80cap olarak açmayı düşünüyoruz.
    Tarih konusunda kesin bir bilgi veremiyorum fakat çok uzun sürmeyecektir, bilginize.
    İyi eğlenceler.

www.Joysro.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joysro -- 18 Mart 2016; 14:49:02 >

• hadi inş
  • quote:

Orijinalden alıntı: consumeobeydie

hadi inş

Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: joysro

quote:

Orijinalden alıntı: consumeobeydie

hadi inş

Teşekkürler

Alıntıları Göster
    Lag problemleri olmazsa gelirim

• quote:

Orijinalden alıntı: GjRr1

Lag problemleri olmazsa gelirim

Alıntıları Göster
    Aynen ilk fwden patlamaz inşallah server. Lag problemi olmazsa gelirim ben de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DıYaMo

Aynen ilk fwden patlamaz inşallah server. Lag problemi olmazsa gelirim ben de.

Alıntıları Göster
    1-2 aydır aklımda böyle bir server var. Ama millet yüksek rate li serverlara alışmış böyle bir server da oynar mı bilinmez.

Kalabalık 3-5 guild olsa bile oyundan bayağı zevk alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miklo*

1-2 aydır aklımda böyle bir server var. Ama millet yüksek rate li serverlara alışmış böyle bir server da oynar mı bilinmez.

Kalabalık 3-5 guild olsa bile oyundan bayağı zevk alınabilir.

Alıntıları Göster
    Öncelikle okuyup cevap yazdığınız için teşekkür ederiz.

Lag olma sebebi geniş çaplı saldırılardan dolayıdır bunun önüne geçilmesi için farklı sistemler geliştirdik.

Lag olmaz demiyorum olabilir eskisi gibi olması imkansız sadece anlık donmalar olabilir geçici süreliğine.

• quote:

Öncelikle okuyup cevap yazdığınız için teşekkür ederiz.

Lag olma sebebi geniş çaplı saldırılardan dolayıdır bunun önüne geçilmesi için farklı sistemler geliştirdik.

Lag olmaz demiyorum olabilir eskisi gibi olması imkansız sadece anlık donmalar olabilir geçici süreliğine.

Alıntıları Göster
    #Güncel
  • Önceki serverlarda olduğu gibi el altından item satışı olmazsa oynanacak bir server
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bardeos

Önceki serverlarda olduğu gibi el altından item satışı olmazsa oynanacak bir server

Hiç bir zaman öyle birşey söz konusu olmadı Joysro da.

en basit cevabı vermek gerekirse zaten yeterince silk satıyoruz neden item satalım ?
  • quote:

quote:

Önceki serverlarda olduğu gibi el altından item satışı olmazsa oynanacak bir server

en basit cevabı vermek gerekirse zaten yeterince silk satıyoruz neden item satalım ?

Zamanında şahit oldum :)
    En basitinden orası sizin bileceğiniz iş, satıp satmamak size kalmış, ben bildiğimi söylüyorum yalnızca
  • quote:

quote:

quote:

En basitinden orası sizin bileceğiniz iş, satıp satmamak size kalmış, ben bildiğimi söylüyorum yalnızca

İtem satışı yapmadığımız halde nasıl şahit olduğunuzu söylüyorsunuz ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

İtem satışı yapmadığımız halde nasıl şahit olduğunuzu söylüyorsunuz ?

Kanıt olmadan iftira atmak hoş değil bence.Joysro'nun tek eksiği lag, önceki servlerlarda lag yüzünden dağıldı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DıYaMo -- 23 Mart 2016; 13:37:55 >

• JoySro ekibine oncelikle tesekkur etmek istiyorum. Oynadigim sure icerisinde oyun ici ve disi olmak uzere her platformda oyuncularina yardim eden, eksikleri cozmeye calisip sunucu sahibinin saglik sorunlarina ragmen serverlarini ayakta tutmaya cabalayan bir ekip vardi.

Hazar serverinda para kazanmak icin oynamayan nadir oyunculardan biri olarak bir rollback sonrasi haftalarca ugrastigim ve bir ton silk harcadigim 7den 11dgye kadar +9/11 sun silahlarim silindikten sonra defalarca kimseyi sikistirmadan zamana yayarak rica etmeme ragmen bu durumla ilgilenilecegi sozu verilip ilgilenilmemis olmasi yuzunden oyunu birakmistim. Tabii ki herkesin kayiplari olmustur ve herkesin tek tek itemlari ile ilgilenmek inanilmaz bir mesai alacaktir. Sadece goze hos gelmesinden dolayi ve hicbir ticari degeri olmayan, keyif aldigim icin emek verdigim, serverda esi benzeri bulunmayan bu silahlarin kaybolup iade edilmemesi beni inanilmaz uzmustu. Hazar serverinda oynayanlar bilirler bu dusuk degree sun isini yapan 2-3 kisi vardi zaten, biri bendim.

Her neyse, dedigim gibi sizlere tesekkur ediyorum cunku sizin gibi kaliteli bir ekibi tek bir goreceli yanlisa gore degerlendirmek dogru olmayacaktir. O zamanki durumda bir anlasmazlik yasamis olabiliriz ve kendi acimdan tepkimi koyarak oyunu biraktim nihayetinde.

80 cap sunucunuz icin basarilar dilerim, acildiginda gorusmek uzere.

Eski bir oyuncu olarak eklemek isterim ki JoySro sunucularinda item satisi yapilmiyor. Teknik aksakliklar eger asildiysa oynanacak daha guzel bir sunucu dusunemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tisikkirlir Sipirmin -- 23 Mart 2016; 22:27:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tisikkirlir Sipirmin

JoySro ekibine oncelikle tesekkur etmek istiyorum. Oynadigim sure icerisinde oyun ici ve disi olmak uzere her platformda oyuncularina yardim eden, eksikleri cozmeye calisip sunucu sahibinin saglik sorunlarina ragmen serverlarini ayakta tutmaya cabalayan bir ekip vardi.

Hazar serverinda para kazanmak icin oynamayan nadir oyunculardan biri olarak bir rollback sonrasi haftalarca ugrastigim ve bir ton silk harcadigim 7den 11dgye kadar +9/11 sun silahlarim silindikten sonra defalarca kimseyi sikistirmadan zamana yayarak rica etmeme ragmen bu durumla ilgilenilecegi sozu verilip ilgilenilmemis olmasi yuzunden oyunu birakmistim. Tabii ki herkesin kayiplari olmustur ve herkesin tek tek itemlari ile ilgilenmek inanilmaz bir mesai alacaktir. Sadece goze hos gelmesinden dolayi ve hicbir ticari degeri olmayan, keyif aldigim icin emek verdigim, serverda esi benzeri bulunmayan bu silahlarin kaybolup iade edilmemesi beni inanilmaz uzmustu. Hazar serverinda oynayanlar bilirler bu dusuk degree sun isini yapan 2-3 kisi vardi zaten, biri bendim.

Her neyse, dedigim gibi sizlere tesekkur ediyorum cunku sizin gibi kaliteli bir ekibi tek bir goreceli yanlisa gore degerlendirmek dogru olmayacaktir. O zamanki durumda bir anlasmazlik yasamis olabiliriz ve kendi acimdan tepkimi koyarak oyunu biraktim nihayetinde.

80 cap sunucunuz icin basarilar dilerim, acildiginda gorusmek uzere.

Eski bir oyuncu olarak eklemek isterim ki JoySro sunucularinda item satisi yapilmiyor. Teknik aksakliklar eger asildiysa oynanacak daha guzel bir sunucu dusunemiyorum.

Öncelikle Joysro ailesi olarak teşekkür ediyoruz.

Hazardaki item sorunu galiba baya eskiydi sanırsam kitle büyük ve geniş olduğundan yetişmek çok zor oluyordu.

İtem satışı yaptığımızı düşünenler için birşey demiyorum o kadar emek veriyoruz belki özel hayatımızı bile kısıtlıyoruz Joysro için ama oyuncular bunu anlamıyor inanılmaz değişik saldırılar geliyor onlara rahmen oyunu kapatmadan herşeyi koruma altına alıyoruz sadece anlık laglar oluyor kimse bunu anlamıyor avrupa da private serverlarda 35-60 saat bakım yapıyorlar kapalı kalıyor sunucuları bir kişi çıkıp birşey demiyor onlarda bizim verdiğimiz hizmet ortada Jangana dansöz getirsek bile yaranamayız biz kimseye, küfür ediliyor banlıyoruz sağda solda Joysro item satışı yapıyor diyorlar facebook dan fake konuşma yapıyorlar whatsapp dan yapıyorlar ama bunlara rahmen Joysro hala açık.

• Joyiddaa sisteminiz calismiyor butun silklerimi oynadim kazandigim kuponada kaybetti yaziyor.Ya bu sistemi kaldirin yada tekrardan yapilandirin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nostalji16

Joyiddaa sisteminiz calismiyor butun silklerimi oynadim kazandigim kuponada kaybetti yaziyor.Ya bu sistemi kaldirin yada tekrardan yapilandirin.

Böyle olası sorunda siz bizimle iletişime geçin sorunun düzelme aşamasından önce size Silk'i teslim ederiz.
  • joysro J kullanıcısına yanıt
    Peki her oynadigimizda kupon tuttugunda sizle surekli iletisimemi gecicez yada kaldirin bana sorarsaniz sorunu cozmeyecekseniz...
  • quote:

Peki her oynadigimizda kupon tuttugunda sizle surekli iletisimemi gecicez yada kaldirin bana sorarsaniz sorunu cozmeyecekseniz...

Hayır, şuanda iSro servarına yöneldiğimizden dolaı joyidda sistemi ilgilenmemiz biraz server için aksaklık olur sorun düzelene kadar size bu şekilde yardımcı olabiliriz,

Kısa zamanda joyidda sistemi düzelecektir.
  • quote:

quote:

Hayır, şuanda iSro servarına yöneldiğimizden dolaı joyidda sistemi ilgilenmemiz biraz server için aksaklık olur sorun düzelene kadar size bu şekilde yardımcı olabiliriz,

Kısa zamanda joyidda sistemi düzelecektir.

Alıntıları Göster
    80 Cap ch/eu olacaksa tadından yenmez.Ch dengesini iyi ayarlarsanız tabi.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.