Şimdi Ara

🥙🌮🍔 Joaan.App (Acıktım) ile Suriye Lezzetlerinde %25-50 İndirim ve 11 TL indirim kodu: JOAAN11TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
4
Favori
7.268
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Proprietor

Adamlar ülkemize gelmiş yetmemiş girişim yapmış üzerine promosyon yapıyorlar

Adamlar her sektöre el attı nerdeyse.. Bak bir çevrene; kaç tane Türk kağıt veya plastik toplayacısı var.. orayı bile ele geçirdiler.. yani bunların içinde bir küçük aplikasyonun varlığı mı senin şaşırttı bu kadar  

• Kim suriyeliden alisveris yapar ki ilginc valla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne gereksin bir konu ve konu sahibi

• Eski osmanlı tebaası gelmiş girişimde bulunmuş. Tebrik ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran görüntülerinden anladığım kadarıyla menü isimleri bile Türkçe değilken dünyanın en lezzetli, en hijyenik, en hesaplı menüsünü de yapsalar sipariş vermem. Milli şuur sahibi her vatandaşımızın da aynı hassasiyeti göstereceğini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recaizade-i Nabizade -- 11 Kasım 2020; 20:19:14 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 9 Ocak 2021; 19:0:58 >
  • ödemeyi Suriye dinarı ile yapıyorsak sıcak fırsat

• Her Arapça yazılan ürünü Suriye orijinli zannedenler gelmiş. Bir şeyi eleştirirken her zaman doğru yöntemle yapmakta fayda vardır. Al baktım şimdi Namaa Solutions adlı üst kuruluşu var onun da İstanbul Ticaret Odasındaki kaydı Sudan vatandaşı birinde görünüyor. Bu zamana kadar değişik türde şirketler kurulmuş Namaa adıyla. Katar asıllı Birleşik Krallık vatandaşı da var Suriyeli de Sudanlı da. Hatta Suriyeli olan Suudi Arabistan'ı ikamet göstermiş belli sermayesi olan tipler.

• Menüyü neremizle okuyoruz ayak serçe parmağımızla mı?

• Suriyelilere para kazandiracagima açliktan olmeyi tercih ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başakşehir komple suriyeli olcak bu gidişle

• yalnız, ilk fotodakiler zaten 30 liralik ürünler, hayatımda ilk defa gördüğüm çay çiftlik diye bi de en dandik ayran vermişler yanına

• hahaha bu ne lem

• komedi bir konu. adam tavuk döner dürüme suriye lezzeti diyor. 10 tl için bu kadar küçümsemeyin kendinizi. getirde %50 indirim var aynı fiyata alırsınız, şu suriyelilere kazandırmayın artık

• Boş boş konuşmayın suriye yemeklerinin soslari gerçekten iyi oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.