Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.022
Cevap
127
Favori
870.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Unfaithfull

quote:

Orijinalden alıntı: jhoxach

quote:

quote:

Umarım bulursun ya. Bana İstanbul ya da izmir'de lazım :/

izmir in en iyisi ege uni. hastanesi - prof.dr yigit tiftikcioglu

unfaithfull sen bu doktora mı ameliyat oldun? fiyat olarak bir civar verebilir misin?

evet, 4civarı

Alıntıları Göster
    -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yepyeni12 -- 24 Ağustos 2017; 11:32:2 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Umarım bulursun ya. Bana İstanbul ya da izmir'de lazım :/

izmir in en iyisi ege uni. hastanesi - prof.dr yigit tiftikcioglu

unfaithfull sen bu doktora mı ameliyat oldun? fiyat olarak bir civar verebilir misin?

evet, 4civarı

anladım peki iz kalma durumu nedir en çok korktuğum şey o :/ çok belli oluyor mu?

6 hafta oldu, inan hiçbir iz yok diyebilirim, morluklar da sarardı normale dönüyor birçok yerde geçti az bi yerde kaldı , bu ameliyat basit bir ameliyat ama hoca seçimi çok önemli, yiğit hocayı biraz araştır bana hak verirsin, işinde izmirde en iyisi

• Ankarada hoca tavsiyesi verecek olan var mı. Özel ya da devlet hastanesi fark etmez. Bir aydır araştırıyorum. Artık sıkıldım bu işten. Üstelik yediğim kazıklar cabası.

Hacettepede ersoy konaş var. Sakın gitmeyin. Boş yere muayene ücreti verirsiniz. Ameliyat sonrası Sağ ve sol meme simetrik olmaz diyor. Her meme de 3-4 delik açıp lipo yapacam diyor. Ameliyat için en erken kasım ayına gün veriyor. 6 bin lirada ücret istiyor. Tabiki bu bilgileri telefonda vermiyor. Ön görüşme de kabul etmiyor. İllaki 150 lirayı yatıracaksınız muayene adı altında gömleğinizi çıkartıp memelerinizi göstereceksiniz. Sonrasında ipe un seriyor ve haliyle siz ameliyat olmak istemiyorsunuz. Olan sizin 150 tlnize oluyor. Hakkımı helal etmiyorum. Baştan böyle yapacağını bilsem hiç gitmezdim yanına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ameliyattan sonra 5.gün

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

•  JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

• sameddtt S kullanıcısına yanıt
    bende Ankara'da devlet hastanesinde ameliyat olmak istiyorum.
    sizin hastane ve doktorunuzun adını öğrenebilir miyim?
    genel olarak memnun musunuz?
    geçmiş olsun.
  • Yani öncekinden bin kat iyi benim için biraz şiş gibi ama geçer heralde kocaeli devlet hastanesinde oldum ben

• Lütfen yardım edin arkadaşlar intihar edicem artık. Küçüklükten beri var bu bende kaç senedir çekiyorum. Bide kilolu falan değilim göğüsler normal olsa fiziğim idealden daha güzel boyum falan uzun spor yapıyorum , genetikte iyi . Ama bu memeler yüzünden ailem bile benle dalga geçiyor zaten annem babam ayrı düzgün bir hayatım yok , küçükken 2 kardeşim hep benle memelerim büyük ve sivri olduğu için koca memeli orangutan , hipopotam diye dalga geçti . Okulda ise beden derslerinde hep arkamı dönerek giyinyordum , birkeresinde bi arkadaş gördü kahkahalar attı herkese anlatmış bide kızlar bile göğüslerimi sıkıp dalga geçiyordu . Tişort giyince südyen giymemiş ergen kız gbi sivri sivri gözüküyorlar yazın bile ceket ve dar atlet giyiyorum . Denize flan hiçbirtürlü giremiyorum .Hiçbir zaman unutmam bi kız kompedan dan alışveriş yaparken südyen bölümüne gelince fotoğraf çekip sanada alıyımmı diye mesaj attı. Saatlerce hüngür hüngür ağladım . Her gün ağlıyorum zaten . Ben normalde güçlü ve özgüvenli bir insanım beni böyle zavallı yapanların hepsi utansın kendinden. Bu ameliyatı olmayada param yok , ameliyat olan insanları görünce onlar için sevinmekle yetiniyorum sadece. LÜTFEN birisi bu ameliyatı bedvaya nasıl olurum söylesin , heyet raporu nasıl alırım söylesin , artık gülmek istiyorum , hayatımı yaşamak istiyorum LÜTFEN YARDIM EDİN .İzmirde hangi hastanelerde olabilirim söylermisiniz . Daha ulrason çektrmeye korse almaya param yok . Artık gülmek istyorum .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Allah en kısa sürede kurtarsın çok zor anlıyorum seni ...
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yepyeni12 -- 24 Ağustos 2017; 11:30:31 >
  • Gaziye olan var mıydı?

• Gaziden gün aldım önümüzdeki salı için. 600 lira ücret istedi geçen yıl istemiyodu geçen yıl olamamıştım okulların açılışına denk geliyor diye. Bu ameliyatı yapacak doktor genç göründü acaba yapabilir mi sıkıntı olur mu diye düşünmeden edemiyorum

• İstanbulda kanuni Sultan Süleyman hastanesinde perşembe günü ameliyat olacam yağ dokusu varmış bende onu alacaklar lipo ile bakalım nasıl olacak bu arada ücretsiz sgk karşılıyor isteyen gitsin genel cerrahi bölümü Dr erkan somuncu dan sıra alsın. Ameliyat olmadan önceki halim

• wolky66 W kullanıcısına yanıt
    Hocam ameliyat sonrası yorumlarınızı izlenimlerini bekliyorum. Geçmiş olsun şimdiden.
  • Merhaba arkadaşlar. Yaş 19 boyum 190 kilo 85. Bende de jinekomasti sıkıntısı var ama eskisi gibi değil, son 1 2 yılda az da olsa düzeldi. Hatta terleyince ya da soğuk suya girince vücut gerildiği için hiçbir sıkıntı kalmıyor ama başka zamanlarda biraz çıkıntı oluyor.

3 yılda yaklaşık 25 kilo verdim, hala sıkılaştım denemez. Sıkılaşmak için spor yapsam ve 5 kilo daha versem hala sıkıntı yaşar mıyım, ameliyata gerek var mı sizce ?

• wolky66 W kullanıcısına yanıt
    ne zaman görüşmeye gittin ve kaç gün sonrasına tedavi randevusu verdiler sana?
  • Ameliyatı dün oldum busabah taburcu ettiler son durum bu

Yaklaşık bir ay bekledim ameliyat için sonuçta ücretsiz

• Çok geçmiş olsun hangi şehir hastane doktor acaba?
  • İstanbul kanuni Sultan Süleyman hastanesinde oldum doktor erkan somuncu

• quote:

Orijinalden alıntı: kardescandir

merhaba
    ameliyatı hangi hastanede oldun ve bahsettiğin çöküntü geçti mi öğprenebilir miyim

antalya ofm özelde oldum. Bahsettiğim meme üstü çöküntüsünün sebebi; Sağ memeden 90gr soldan 150 gr meme bezi alınmış. 150 gr alınan yerde hafif bi çökme var. Doktor kilo verirsem dengelenebileceğini söyledi. 5 Kilo verdim çok az fark ediliyor.Yani tam geçmiş değil. Birde meme ucu çöküntüsü var. Onun sebebide meme bezi alındığı için sanırım. İçerde meme bezi olsa meme ucu çökmicek heralde. Yani varlar hala. Ameliyatı şubatta oldum
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.