Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.027
Cevap
128
Favori
873.772
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hem kesi hem de deri sarkması için işlem gerekiyor gibi duruyor. Lipo yapan doktor bunları nasıl bilmez sizi bu duruma sokar akıl almaz bir durum. Ücretin iade edilmesi gerekir. Doktor seçimi yaparken çok iyi araştırın. 2-3 sayfa önce de yazmıştım özellikle doktorların ameliyat olan hastalarıyla iletişim kurun. En temiz bilgiye böyle ulaşırsınız. Tekrar geçmiş olsun.

• Arkadaslar ameliyata girmeden önce sonda takılıyor mu? önceden ameliyat olmustum cok acımıstı. bunda zorunlu mu tırsıyorum biraz

• Merhaba, ameliyat olmayı düşünüyorum İstanbul'da. Harun hoca mı Uğursel hoca mı? Bu konuda bilgi edinen ve tecrübe eden arkadaşlar hangisine gidilmesini tavsiye eder? Sanırım Harun hoca hakkında birkaç şikayeti olanlar var. Uğursel hoca hakkında böyle yorumlar biraz daha az sanki.

• Merhaba arkadaşlar bugün Bağcılar eğitim araştırma hastanesinde muayene oldum doktor beni vazgeçirdi sende çok yok diye ama bende olduğunu düşünüyorum siz ne dersiniz
     JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

• ismail_91 İ kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Öncelikle geçmiş olsun. Doktorunuzun adı ve memnuniyet düzeyiniz hakkında bilgi verebilir misiniz? İzmir'de bende dahil bir çok arkadaş mevcut bu ameliyatı olmak isteyen ve doktor arayan.

• Merhaba herkese iyi günler boyum 1.76 87 kiloyum jinekomasti oldugunu düşünüyorum. Hatda bana göre ilerdi seviyede ve bu durum insanın özgüveninğ düşürmekte ve tecrübe etmiş insanlardan faydalanmak istiyorum. Öncelikle sadece lazer tedavisi ile bu durumdan kurtulabilirmiyiz. Ameliyat dan biraz korkum var fakat başka çarem olmadıgını düşünüyorum. Birde Ameliyat dan sonra ne gibi problemlere karşılacagım yardımcı olurmusunuz. Fotografları paylaşacagım.  JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI  JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI  JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI  JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

• zygana51 Z kullanıcısına yanıt

merhabalar bende yeni ameliyat oldum ameliyat sonrası şişlik oldu mu ne kadar sürede göğüs tam şeklini aldı

• Maverick80 M kullanıcısına yanıt

yarım ay şeklinde kesilerin izlerinin hangi seviyede düzeldiğini gösteren net bir fotoğraf göremedim . yarım ay kesinin okan serbestekinden farklı olmayacagını düşünüyorum .

• yeniüye000111 Y kullanıcısına yanıt

Operasyon sonrası 56. gün. İz neredeyse belli olmayacak seviyeye geldi. 30. günden sonra Dermatix Ultra Jeli sabah-akşam kullanıyorum. Kesikler doktorun uzmanlık alanı estetik cerrah olduğu için oldukça profesyonel açılmış. 1 aydır düzenli yüzüyorum. Olumlu etkisi oldukça fazla. Beklediğimden daha iyi gidiyor

Önceki hali

Yara izleri için kullandığım Dermatix Ultra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maverick80 -- 21 Temmuz 2022; 22:50:50 >

• çok başarılı görünüyor . düzenli yüzerek olayı dahada farklı bir evreye taşımışsınız . sizin ultrason sonuçlarınızda doku çıkmışmıy dı ? ultrasona özelde ayrı doktora gittim doku bulamadı evlen dedi çıktı

Sağolun. İlk 30 gün sonrasında yüzme egzersizleri hem ödem hem de şekillendirme için çok yararlı oluyor. Benim ultrason sonucunda doku ve yağlanma çıkmıştı. Ameliyat olunacak hoca ile operasyon öncesi dokunun az da olsa alınmasını istediğinizi söyleyin. Meme bölgesi öne doğru çıkıksa ufak bir doku mutlaka vardır.

• aynen dediniz gibi problem bende tek taraflı vucut geliştirme ile ilgili yüzme dahil bir spor yapsam iki taraf bir birinden farlı şekil alıyor . Nasip olursa yakın zamanda hocaya birmiktar kapora gönderim ameliyat günü belirleyecem. hoca farklı ilde o da illa dokuyu almamız gerekiyor diyor zaten de tek problem ameliyat sonrası kalacak bir yer olsa iyiolacak bir gün sonra hoca kontrol muayene yapacak ,diren takılma ihtimalida var .bir gece iyi kötü aracımda sabahlayabilirmiyim bilmiyorum.

O gün hastanede kalma üzerine anlaşma teklifi yapılabilir. Arabada kalınır mı? Şimdi bu ameliyat sonrası kiminde ne ağrı ne sızı oluyor kimi de tek başına birkaç gün işini göremiyor. Ben tek başıma kimseye haber vermeden gittim, oldum hatta yemeğimi yedim giyindim araba kullanmamı istemedikleri için kendileri vip araçla eve bıraktırdı. O yüzden her duruma hazırlıklı olun. Narkoz alınacağı için o gün fazla su içmeyin. Ters etki yapıp kusma, dengesizlik gibi sıkıntılar olabilir demişlerdi. En temizi hastanede yatış ücreti otelden yüksekse günlük oda tutup kalmak. Ama araç kullanmayı önermiyorlar. Onu da göz önünde bulundurun. Refakatçi gerekebilir.

• İzmir türker üstün beye oldum. 3.gün durum bu beyler. şahsen benim cok hoşuma gitti. sonunda şu dertten kurtuldum. Olupta tırsan varsa vallahi kendinize eziyet etmeyin. en ufak agrı sızı olmadı. Ameliyatın 1.günü dahi yürüdüm. Sade korse sıkıntı yarattı. son durumuda bu

• Arkadaşlar jinekomasti ameliyatı olmayı düşünüyorum Adana'da başarılı bir doktor var mı ? daha önce ameliyat olan çok fazla araştırdım ama bir tane doktor 25.000 TL fiyat verdi.

• merhaba ben cuma günü jinekomasti ameliyatı olacağım. doktorum iyi bir doktor yorumlara vesaire her şeyi kontrol ettim. güven verdi. fakat korkularım var. ağrı sızı olur mu diye çok heyecanlanıyorum. yaptıran kişilerde hiç ağrı sızı oldu mu? olduysa bu ağrıların derecesi 10 üzerinden kaçtır? ameliyat bittikten sonra ayıltmadan odaya götürürler mi?

• ciddi0 kullanıcısına yanıt

hocam ben de harun hocaya olacağım ameliyatı. ameliyattan önce bizzat söylersem koltuk altlarına dikkat edin diye sorun olmaz herhalde dimi? ameliyat sonrası ne kadar ağrınız oldu? benim 3.evre fakat sarkma olmadığı için dik olduğu için deri sarkması olmaz dedi %20 ihtimalle buruşukluk olabilir dedi.

• mithatnursoy M kullanıcısına yanıt

Buruşukluk ilk ay bende de oldu. Sonrasında diğer sayfada paylaştığım gibi deri toparladı. Harun hoca ameliyat günü geldiğinde koltuk altı, simetri ve çökme konusunda konuşun ve istediğiniz sonucu mutlaka söyleyin. 2 arkadaşda koltuk altı sorunu var. Egzersizle düzelme ihtimali yüksek ama uğraştırıcı olur. 2 adet korse takılacak üst korse birkaç gün çıkana kadar rahatsızlık veriyor. Asıl sorun yazın sıcakta korse rahatsız ediyordu. Ben 24 gün sonra çıkardım. Hoca muayene sırasında gidişata bakıp ne zaman çıkacağını söyleyecek.

• Dogan010 D kullanıcısına yanıt
    Balcalıda sakın olma ben oldum pismanim
  • Arkadaşlar yorum yapabilmek için hesap açtım . Cumartesi saat 1 de ameliyat oldum. Şu taburcu olup eve geldim. Sargı sarıldı bölgede morluklar var . Sol tarafımdan 400 sağ tarafımdan 300 gr alındığını söyledi. Şu anda durumum böyle. Normalde foto çekilmeyi çok seven biriyim ama bu lanet şey yüzünden soğumuştum iyice cuma muayene olup cumartesi ameliyat oldum. Bu morluklar normal mıdır . Ameliyat olan arkadaşlardan bu süreci nasıl geçirmem gerekiyor şimdiden teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.