Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (3 Mobil) - 4 Masaüstü3 Mobil
5 sn
4.023
Cevap
128
Favori
870.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonkeyBusinezz -- 12 Mart 2021; 12:2:24 >
  • Bugun 6. Gunum sag taraf daha sis geliyor

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

• Pardon sol gogsum daha sis duruyor ve sag meme ucumda cok hafif cikintili sola gore.
  • Mk3521 M kullanıcısına yanıt

İşlem yapıldığı kesin morluklardan belli

umarım ödemdir eski halinde de öbürüne göre daha büyük müydü?

bir de her kişide 0lanması beklenmiyor. Yukarada

Amerikali doktorun masaj videosu paylaştım. 2:15 dakikadan itibaren anlatıyor. 1 ay sonra başlarsanız ben faydasını görmüştüm

• Ersgtr E kullanıcısına yanıt
    Daha once iki gogus arasinda hatirladigim bi fark yoktu. Kontrolde doktora sordum cok normal daha 6 gunluk ameliyat dedi. İnsan yine de kafaya takiyor 10 yil once basarisiz bir ameliyat gecirdigim icin insallah duzelir diyorum. Attigin linke baktim ufak ufak basladim aslinda masaja cok bastirmadan elimde masaj yapiyorum. Doktora sormadim ama umarim masajin bi zarari olmaz.
  • Mk3521 M kullanıcısına yanıt

şu an erken masaja

en erken 2 hafta diyor Amerikalı doktor

ben 2 ay sonra korseden sonra başlamıştım

• Ersgtr E kullanıcısına yanıt
    Uyarin icin tesekkurler 😁
  • arkadaşlar selamlar uzun yıllardır jinekomasti ve kilo sıkıntım var son 2 yıldır 30 kilo verdim ve normal olarak jinekomastim geçmedi son 1 yıldır ameliyat olmaya çalışıyorum ama pandemiden ve maddiyattan olamadım bugün bir üniversite doktoruna gittim ve bana vaser lipo yapıp oradaki dokuyu pacarlayıp alabılcegını soyledi bende hocam ben kesi istiyorum dedim anlaşamadık ve ben kendimi anlatamadım aslında sorum şu arkadaşlar sadece lazer lipo ile kurtulma şansım var mı kesi şart mı fiyatta alamadım devlet üniversitesinde ne kadara yaparlar bu ameliyatı yardımcı olursanız sevinirim

kesi de şu yüzden istedim spor yapmayı seviyorum ve beni rahatsız eden şey doku yağlardan spor yaparak kurtulacağıma inanıyorum yanlış mıyım lipo olunca tekrar edecek diye korkuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vakur9919 -- 11 Mart 2021; 19:38:40 >
  • vakur9919 V kullanıcısına yanıt
    Eger doku olduguna eminsen kesinlikle kesisiz ameliyati kabul etme diyecegim ama duysam inanmazdim bi video gormustum doktor lipo yapacagi yeri bir tık daha genis kesiyor ve ordan dokuyu cikartiyor yine de Bana sorarsan meme basindan kesi yapilan islem en iyi islemdir. Tabi kesiyi yapip dokuyu adam akilli almasi gerekiyor yoksa
    Kesi de bir ise yaramaz sonra Allah esirgesin benim gibi ikinci ameliyati olursun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mk3521

Eger doku olduguna eminsen kesinlikle kesisiz ameliyati kabul etme diyecegim ama duysam inanmazdim bi video gormustum doktor lipo yapacagi yeri bir tık daha genis kesiyor ve ordan dokuyu cikartiyor yine de Bana sorarsan meme basindan kesi yapilan islem en iyi islemdir. Tabi kesiyi yapip dokuyu adam akilli almasi gerekiyor yoksa
    Kesi de bir ise yaramaz sonra Allah esirgesin benim gibi ikinci ameliyati olursun.

%100 doku var da vaser işe yarama bilir yani öyle mi bir de sadece kesi ile olsam ne olur acaba

• vakur9919 V kullanıcısına yanıt
    Doku kesin varsa kesi yapan doktoru bul bence
  • Aziz Bektaş A kullanıcısına yanıt
    Hastane: Liv İstinye Üniversite Hastanesi
    Doktor: Doç. Dr. Harun Çöloğlu
    Tavsiye edilir. 
  • Arkadaşlar selamlar, görüştüğüm bir doktor lipo işlemini meme ucunun altından yaptığını böylece iki kez cilt kesme işlemi yapmaya gerek kalmadığını söyledi. Mantık güzel ama uygulamaya gelince sıkıntı olabilir ve daha önce böyle bir yöntem ded duymadım açıkçası. Başka duyan var mı? Klasik yöntemde lipo için iki ayrı kesi atılıyordu göğüsün altından. Doku çıkarma islemi için ise meme başı ağ şeklinde kesiliyordu.
  • evet benim bildiğim görüşmüş olduğum o yöntemi uygulayan bir doktor var. meme başının altında 1cm lik bir kesiden hem lipo hemde dokuyu alabiliyor diren takılması gerekirse direnide koltuk altına gelecek şekilde takıyor. Yanlız hoca bursa da. Aynı doktordan mı bahsedoyoruz acaba!

• Bende ameliyat oldum. Başka bir ilde olmak istemediğimden bulunduğum şehirde oldum.Çünkü bir aksilik olursa diye git gel yapmak sıkıntı olacağından.Yaklaşık 1.5 litre yağ alındı doku azdı ama doktor yinede tecrübem gösteriyor ki dedi dokuyu almazsam görüntü açısından sıkıntı olur dedi yani dokuyu da aldı. Bir gece hastanede yattım.Dren taktı 1 gece dren takılı kaldı.Krem verdi dikiş olan yerlere sürmem için birde ilaç verdi iltihaplanmaya karşı.Şu an meme uçlarım büzüşmüş gibi doktor dedi korseyi kullan toparlıyacak.Korseyi de 2 3 ay kullanmamı önerdi.Tabii ki eskisine göre çok iyi.İlerki süreç yeni gösterecek yaşayıp görecez.

• 007cengizbond arkadaşım özel msjları okuyamıyorum telefonuma onay msjı alamadıgımdam ben bu hica ile görüştüm . ameliyat için tam zamanımı netleştiremedim . daha öncesinde ikikez sadece liposakşın ile olmuştum bu kez zamanı ve 15 bini denkleştirirsen ufuk hocaya ameliyat olmayı düsünüyorum.
  • üste bir yorum bıraktım
  • Arkadaşlar en uygun 9 bin tl fiyat aldım aldığım doktor ile daha görüşmedim , bende de mix tip jino var hem meme hemde yağ denize girmede sıkıntı yaratıyo artık t-shirt giyerkende problem çıkarıyor slim n lift atletleri giyince biraz görüntü düzeliyo ama öyle beyaz t shirt falan giymede sıkıntı oluyo yani kısacası artık psikolojiyi etkilemeye başladı geçen sene corona dan önce keşke olsaymışım diyorum hem fiyatlar artmış hemde corona korkutuyo tekirdağ çevresinde aynı durumda olan varsa iletişime geçerse benimle iyi olur .

• Dolar fırladı eğer yakınlarda aldığınız fiyat varsa revize olmadan hemen olun bence arkadaşlar yoksa o aldığınız fiyatı da bulamazsınız

Hem mevsim olarak uygun havalar ısınmadan bitirin gitsin

Artık bizim olduğumuz fiyatlar da tarihteki yerini aldı biraz eski sayfalardaki fiyatlar artık komik kalıyor
  • klavyed K kullanıcısına yanıt

devlet hastanelerinde açıldı mı ameilyatlar

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.