Şimdi Ara

JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.022
Cevap
127
Favori
870.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ameliyat sonrası 5.gün ben bu işten bir şey anlayamadım arkadaşlar. Liposuction yapıldı meme ucu kesi yapılarak dokuda alındı. göğüslerim küçülmemiş neden böyle duruyor. Benim gibi durum yaşayan var mı ?
     JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öncelikle geçmiş olsun ameliyatın verdiği şişlik ve ödem oluyor. Şuan birşey söylemek için çok erken. Size tavsiyem korsenizi takın bol su tüketin ve tuz tüketmeyin.

• icankilic İ kullanıcısına yanıt

Dostum bende de ameliyat sonrası şişlik oldu ama, gözle hissedilebilir seviyede değildi. yani elle dokunduğunda anlayabileceğin şekilde küçük şişliklerdi.

Senin durumda bir terslik var. açıkçası sanki hiç işlem yapılmamış gibi.

• Sugar23 kullanıcısına yanıt

Bu östörojen bizde de oluyor heralde. :) baskılamak için ne gerekiyor acaba.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan2200

Bu östörojen bizde de oluyor heralde. :) baskılamak için ne gerekiyor acaba.

Arkadaş sadece yağları aldırmış hocam zamanla kilo aldınca yağ dan kaynaklı büyüme tabiki olur fakat sadece göğüs büyümez tüm vücut büyür yağ ile beraber. Fakat meme bezi alındıysa östrojen fazla olursa meme büyümesi olabilir. Bu östrojeni düşürüp testoyu yüksek tutmalıyız.

Östrojen düşük tutmak için: Depresif olmak stres yapmak uyumamak sosyalleşmemek çok şekerli yemek

Testosteron arttırmak için:

Bol bol çiğ olarak sağlıklı yağ ''zeytinyağı,ceviz badem kuruyemişler'', haftanın en az 3 günü sert ağırlık idmanı, en geç 12 de yatın 8 saat karanlık ortamda sessiz zifiri karanlıkta uyku, %12 %15 yağ oranları arasına inerseniz testo üretiminiz artacaktır yüksek yağ oranı testoyu bloklar östrojeni arttırır, Kırmızı et tüketin bol bol, Stresten uzak durun, şahsen ben günde 1 yemek kaşığı zeytinyağı içerim gece yatmadan evvel çiğ olması çok önemli pişirince kimyasal tepkimeye uğrar, Süt ürünlerini kesin, Soya tüketmeyin, Nar yemeyin, insanlarla özellikle kadınlarla iletişim kurun, Mastürbasyon çok yapmamak da önemli bir faktör haftada 1 idealdir seks de bu şekilde haftada 1 2. sebebi ejelüksiyon sonrası prolaktin artar bu da testoyu düşürür, yemeklere zeytinyağını çiğ dökün. Şekeri kesin

Bunlar bizzat kendimin uyguladığı metotlardır hocam. Östrojen fazla ise zaten feminen hareketlerden anlaşılır. Testosu fazla erkek domine eder sert olur kodummu oturtur yani  JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetkrt17 -- 9 Ocak 2021; 17:19:44 >

• mehmetkrt17 M kullanıcısına yanıt

ciddi misin sen? Bu kadar cahil bir yaklaşım görmedim.hormonlarla el hareketleri ne alaka 😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: berkeatesh

ciddi misin sen? Bu kadar cahil bir yaklaşım görmedim.hormonlarla el hareketleri ne alaka 😂😂

Mastürbasyondan bahsediyorsan evet dediğim doğru mastürbasyonu el ile yapıyorsun fakat o boşalma sonrası hormonlar değişiyor vücut prolaktin salgılıyor ve seni mayhoş bir kıvama getiriyor. İnsanlara yardım etmeye çalışıyorum ama kendisi cahil olan bir arkadaş gelip burada bana cahil diyor öyle mi? O kadar çok ingilizce türkçe kaynaktan araştırma yaptım ki okusan gözlerini bozardın  JİNEKOMASTİ AMELİYATI SORULARI VE AMELİYAT OLANLARIN YORUMLARI 

• 105 kilo idim sonra kilo verdim 80 kilo oldum.O zmn bayağı küçülmüştü ama yinede belli idi.Sonra tekrar 90 kilo oldum tekrar 80 kiloya düştüm.Sonra aynısı oldu kilo al ver .80 kilodan 93 kiloya çıktım.Koronadan dolayı spor salonuna gidemiyorum. Hoca bana tam jinekomasti olmadığımı sadece yağ dokusnun liposuction yapacaz sende dokuyu almaya gerek olmadığını söyledi.Fiyat olarakta 9650 tl. Başka bir doktora devlet hastanesine gitmiştim oda doku olmadığını liposuction yapacagını söyledi. Tamamen düz olmayacağını gögüsün yüzde 20 gibi kalacağını gögsün şuandaki görünümünden yüzde 80 küçük olacağını söyledi.Nasıl bir yol izliyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl-svc -- 24 Ocak 2021; 23:38:4 >
  • Üstadlarım bende meme dokusu var mı sizce ilk sorum bu.
    Uğursel güçlüde ameliyat olmayı düşünüyorum ama meme başında çökük görüntü, his kaybı, koltuk altı kısmının kalması gibi şeylerden korkuyorum. Beni aydınlatabilir misiniz

• snl-svc S kullanıcısına yanıt

Geçmiş olsun benim de böyleydi

doku az yağ fazlaydı

kilo da da aynı durumdayız verdim verdiğimin fazlasını aldım gene verdim göğüsler zor gidiyor

tek fark ben de az da olsa doku alındı

dokuya doktor karar veriyor kimisi açmadan kimisi ameliyatta açınca karar veriyor

başka bir doktordan fikir alabilirsiniz bakalım o ne diyecek doku konusunda

tam düz olması beklenmiyor zaten herkeste

ama doktorunuza güveniyorsanız olun bence yaz gelmeden tabii eğer verilen %20 oranı sizi mutlu edecekse.

fiyatlara hakim olmak zor döviz malum etkiliyor yeni olan arkadaşlar bilir güncel fiyatları

• Teşekkürler hocam, Başka ilde olmak istemiyorum bundan dolayı bulunduğum ilde yapmak istiyorum.Buda doktor sayısını malesef bir elin parmak sayısı na indiriyor. Doktorlar tarafından pek bilgim yok öyle gidip konuşuyorum. Alanında yorum filan bulunmuyor belli doktorlar olmayınca.Yarın başka bir doktora gidecem oda aynısı söylerse artık hayırlısı diyip ameliyat olacaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl-svc -- 13 Ocak 2021; 19:9:7 >
  • Bir süredir doktor arayışım bulunuyo. Harun Çöloğlunu tavsiye eder misiniz? Ameliyatı Harun Çöloğluna yaptırmış olanınız var mı?

• jinekomastidemiolmayak J kullanıcısına yanıt

His kaybi olabiliyor

bende oldu zamanla toparladi ama eskisi gibi degil

dus alirken carpan suyu hiç hissetmiyordum o derece

çöküntü yasamadim ama yasayanlari duydum

ben gerci çöküntüyü cikik olmasina tercih ettigim icin önemsemedim hic

durumunuzu bilmiyorum bir tarafta var gibi en azindan doktorunuz söyleyecektir

gecmis olsun

• jinekomastidemiolmayak J kullanıcısına yanıt

Karar verdiyseniz fazla beklemeyin.

Şimdi ameliyat olsanız 5 ayda ancak izler vs tam olarak kayboluyor. (Yaza hazır olmuş olursunuz)

Bende Uğursel hocaya oldum gayet memnunum. Gerekeni yapıyor kendisi.

• Harco H kullanıcısına yanıt

Bir iki sayfa geride o doktora ilgili mesajlar vardi. Gecmis olsun. Yaz gelmeden ameliyat olmanizi tavsiye ederim. Su an en iyi zamanlar korse takmaniz sorunlu olabiliyor

• Arkadaşlar istanbul anadolu yakasinda var mi önerdiğiniz okulum tatile giriyor aradqn çıkarayım
  • Uğursel güçlü

Ugursel hoca ameliyat için 10500 teklif etti, hem uzak hem pahalı ilk tercihim anadolu yakası
  • Akıllı davran bi kere ol tam ol.

Üslubu düzelt, kendimi 7000 e hazırlamıştım öğrenciyim şak diye çıkaramıyorum 3500.
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.