Şimdi Ara

JIAYU S3 Ana Konu-İnceleme Yardımlaşma (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.923
Cevap
20
Favori
77.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben bugün stable 8i kurdum. Şimdilik bir sıkıntı gözükmüyor. Telefonu şarja koyduğumuzda elektrik simgesi renkli olmuş. Onun haricinde arayüzünde başka birşeye gözüm çarpmadı :)

Düzeltme: Pil yüzdesini bir türlü getiremedim. Birkaç sayfa öncesinde bir arkadaş anlatmış nasıl getireceğimizi ama sistem arayüzü ayarlayıcısına girince PİL seçeneği çıkmıyor... Şimdilik bu eksiklik gözüme çarptı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heamvivna -- 28 Şubat 2017; 14:43:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: semih miskiner

telefonun kulaklığında ses net gelmiyor, daha once alıexpresten kulaklık almıştım ama orijinal gibi ses net değil, onerebılecegınız başka telefon kulaklığı ya da kaliteli kulaklık satan, onereceğiniz satıcı var mı.

Piston 3 kullanıyorum, ses net geliyor. Ayrıca benim sesim de net gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: messevim

Ben bugün stable 8i kurdum. Şimdilik bir sıkıntı gözükmüyor. Telefonu şarja koyduğumuzda elektrik simgesi renkli olmuş. Onun haricinde arayüzünde başka birşeye gözüm çarpmadı :)

Düzeltme: Pil yüzdesini bir türlü getiremedim. Birkaç sayfa öncesinde bir arkadaş anlatmış nasıl getireceğimizi ama sistem arayüzü ayarlayıcısına girince PİL seçeneği çıkmıyor... Şimdilik bu eksiklik gözüme çarptı

M.A.D. Extras Settings:
    Battery Customizations:
    Option to change status style (portrait; icon landscape; circle; text; hidden)
    Battery Percentage (inside icon; hidden; next to the icon)
    Double-tap to sleep vs. vs.

gibi farklar görünüyor. çift tıklama ile uykuya dalıyormuş mesela. ama ekrana mı yoksa durum çubuğuna çift tıklama mı bilemiyorum. pil ayarlarının mad extra setting içinde olması lazım. ben de artık ağırdan alıyorum. yakında stable 9 çıkarsa ona geçeyim artık

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: messevim

Ben bugün stable 8i kurdum. Şimdilik bir sıkıntı gözükmüyor. Telefonu şarja koyduğumuzda elektrik simgesi renkli olmuş. Onun haricinde arayüzünde başka birşeye gözüm çarpmadı :)

M.A.D. Extras Settings:
    Battery Customizations:
    Option to change status style (portrait; icon landscape; circle; text; hidden)
    Battery Percentage (inside icon; hidden; next to the icon)
    Double-tap to sleep vs. vs.

gibi farklar görünüyor. çift tıklama ile uykuya dalıyormuş mesela. ama ekrana mı yoksa durum çubuğuna çift tıklama mı bilemiyorum. pil ayarlarının mad extra setting içinde olması lazım. ben de artık ağırdan alıyorum. yakında stable 9 çıkarsa ona geçeyim artık

Teşekkür ettim :) dün telefonu kurcalarken bulmuştum bu pil zımbırtısını.. Ayrıca çift tıklama bildirim çubuğuna çift tıklayınca ekran kirleniyor. Keşke normal ekrana tıklayınca olsaydı.

Stable 6 ya göre birkaç düzeltme var doğrusu.. Ben stable 6 kullanırken veri bağlantısında sıkıntı yaşıyordum. Veri bağlantısı açılmıyordu bazen. Şimdilik kullandığım süre boyunca böyle bir sıkıntı yaşamadım. 4g yi kullanma fırsatım olmadı henüz..

Mesela Stable 6da başka bir uygulamadayken (opera, Facebook vs) sms gelince üst tarafta hızlı yanıt ile sms e cevap verince uygulamadan çıkıyordu. Şimdi bazen çıkıyor bazen çıkmıyor :) henüz bir tam bir ayar getirmemişler.

Sim bölümünde şimdi bant bölümü dikkatimi çekti. Stable 6 da varmiydi yokmuydu hatırlamıyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aosp stable 6 android 7.1 romu kurdum ama açılış ekranında kaldı,1 saate yakın bekledim açılmadı. Bende rc5e döndüm. nerede hata yaptım acaba

• 2 2 kullanıcısına yanıt
    Bana da aynı şey oldu. Ben de extreme'ye döndüm.

• Kullanmış olduğumuz romda Ses kaydı ve müzik programı bulunmuyor. Markette ki müzik programlarida reklamdan geçilmiyor.

Bildiğiniz güzel programlar var mı?

• Asus Music apksini indirin kurun, google playde cihazinizla uyumlu degil diyor ama apk olarak normal kuruluyor. Reklamsiz gayet sade... Zaten ucretsiz program

• belmethos kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. İndirim uygulamayı. Hoşuma gitti.. ses kaydı uygulaması için bir öneriniz varmı?

Düzeltme: Yine Asus un ses kayıt programını indirim. Teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heamvivna -- 3 Mart 2017; 11:34:45 >
  • Burada da HTC nin programlari var, muzik uygulamasi dahil...

https://www.androidfilehost.com/?w=files&flid=92582

• belmethos kullanıcısına yanıt
    Çoğu program uyumsuz sanırım. Hava durumunu indirim bir türlü şehir ekleyemedim. Asus un kamera uygulamasını indirim oda çalışmadı. Lg nin adım sayarini indirdim oda çalışmadı.

• Arkadaşım telefonunda şarj problemi var.
    Şarja bağlandığında şarj etmeye başlıyor fakat şarj akımı 1 Amperden hızla aşağı düşüyor ve 1 dk. içindi şarj kesiliyor.
    Aliexp. den şarj kartı sipariş verdik gelmek üzere. Problem yazılımsal veya anakart kaynaklı olabilirmi?
    Bu problemi yaşayıp çözen olduysa bilgi rica ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Arkadaşım telefonunda şarj problemi var.
    Şarja bağlandığında şarj etmeye başlıyor fakat şarj akımı 1 Amperden hızla aşağı düşüyor ve 1 dk. içindi şarj kesiliyor.
    Aliexp. den şarj kartı sipariş verdik gelmek üzere. Problem yazılımsal veya anakart kaynaklı olabilirmi?

batarya eski mi ? eskiyse Pilden de olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: ybektas55

Arkadaşım telefonunda şarj problemi var.

batarya eski mi ? eskiyse Pilden de olabilir

Batarya yeni. Konpson batarya aldık harici şarj aletinde şarj oluyor.
  • MAD takımı, MAD OS (işletim sistemi) diye bir şey çıkarmış. jiayu s3 içinde yakında yayınlanır muhtemelen.
  • ybektas55 kullanıcısına yanıt
    Usb karti hatali , bende siparis verdim bekliyorum

New original USB plug charge board with micorphone for Jiayu S3 cell phone Free shipping

http://s.aliexpress.com/F3EBr2Uf

(from AliExpress Android)

• quote:

Orijinalden alıntı: belmethos

Usb karti hatali , bende siparis verdim bekliyorum

New original USB plug charge board with micorphone for Jiayu S3 cell phone Free shipping

http://s.aliexpress.com/F3EBr2Uf

Kart 1 haftada geldi değiştirdim şimdilik sorunsuz.
    Eski kartta data bağlantısıda olmuyordu. Şimdi şarj ve data bağlantısı sorunsuz.
    Tam emin değilim fakat aynı satıcıdan almış olabiliriz.
  • Benim kartta geldi ama malesef mikrofonunda tuhaflik var, ses kayit ederken calisiyor ama tlefonda konusurken karsiya ses gitmiyor... Mecburen eski karti taktim, saticiya mesaj attim...Bakalim ne olacak

• arkadaşlar jiayu s3 telefonum için temper ve batarya almak istiyorum acaba link önerir misiniz? nerden alayım?
  • New Arrivals 3700mAh JY-S3 / JY S3 battery for jiayu s3 Battery global free shipping

http://s.aliexpress.com/Y7bmiqqq

Batarya bunubtavsiye ediyoruz. Tabi ki 3700mah degil gercek deger tahminim 2900 - 3000mah civari ama orjinalinden daha iyi...

• 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.