Şimdi Ara

JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.586
Cevap
29
Favori
181.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burak__06

Aklimdaki telefon kesinlikle bu ama su var bu telefon martin 15 i gibi cikacakmis belki o zamana kadar newman n2 alabilirim.ve emin olun telefon cikinca fiyat 300 dolara yaklasir pandawill bunu hep yapiyor

ön siparişi 250 dolarken satın alırsan nasıl çıktıgı zamn telefnn fiyatı 300 dolar olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutlu234

quote:

Orijinalden alıntı: intifada54

siparisten sonra imei saticidan alip kayit yaptirsak
    takilma durumundada imeinin kayitli oldugunu göstersek acaba yinede sorun cikarmi?

aslında onlar bu işlemcilerin özelliğini öğrenene kadar yapılabilir :)

valla dostum ciddi bi şekilde düşünmeye başladım gercekten kararsızlık içindeyim
    mart 15 gibi çıksa zaten ortalık biraz yatışır son olaylardan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: dxball

quote:

Aklimdaki telefon kesinlikle bu ama su var bu telefon martin 15 i gibi cikacakmis belki o zamana kadar newman n2 alabilirim.ve emin olun telefon cikinca fiyat 300 dolara yaklasir pandawill bunu hep yapiyor

ön siparişi 250 dolarken satın alırsan nasıl çıktıgı zamn telefnn fiyatı 300 dolar olacak.

Pandawill den ön siparis olarak alirsan 2 ay beklemis oluyorsun adam bu arada senin parani isvicre bankalarinda degerlendiriyor.ben ciktigii zammann almaktan bahsettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Pandawill den ön siparis olarak alirsan 2 ay beklemis oluyorsun adam bu arada senin parani isvicre bankalarinda degerlendiriyor.ben ciktigii zammann almaktan bahsettim.

almak isteyen bugünden alır yine beklicek çıkmasını. en azından zarar etmez.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Orasi göreceli bence telefon cikmali ve uzerinden biraz zaman gecmeli hem fiyat duser hem forum destekleri artar.mtk 6577 lerin su anki durumu gibi telefon ciksin 3 ay sonra rakam duser.ayni zamanda arm ve diger chipset ureticileri yeni nesil islemciler uzerinde calisma yapiyor,boyutlari kucultup cekirdek sayisini arttiracaklar.2014 de yeni amiral gemileri cikinca quad core teller 200 dolardan piyasada olacak bol sayida.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orasi göreceli bence telefon cikmali ve uzerinden biraz zaman gecmeli hem fiyat duser hem forum destekleri artar.mtk 6577 lerin su anki durumu gibi telefon ciksin 3 ay sonra rakam duser.ayni zamanda arm ve diger chipset ureticileri yeni nesil islemciler uzerinde calisma yapiyor,boyutlari kucultup cekirdek sayisini arttiracaklar.2014 de yeni amiral gemileri cikinca quad core teller 200 dolardan piyasada olacak bol sayida.

telefon çıktıktan sonra fiyat düşer demişsiniz düşse bile 2 ayda düşer(mesela gene şimdiki fiyata gelir) sonuçta alacak kişi için bekleme süresi dahada artar ve telefon çok tutulacak(bence) o yüzden fiyatı düşmez yükselir var böyle modeller.

• Arkadaşlar Çinden telefon siparişi vermeyi ben de düşünüyorumm da fakat hangi site daha güvenlidir hangisinde gümrük sorun olmaz pek bilmiyorum tecrübeli arkadaşlar bi öneride bulunabilirse iyi olur ben aliexpress ten düşünmüştüm ama tecrübelilere sormakta fayda vardır diyorum şimdiden teşekkürler
  • Jiayu G4 hakkında yeni görseller.

Şahsi görüşüm kasası çok güzel görünüyor.Ama 15 şubattan önce çıkmayacakmış.

JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill) JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill) JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill) JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill)
     JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill) JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill) JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill) JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill)
     JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill) JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill) JIAYU G4 Önsatışta (PandaWill)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 22 Ocak 2013; 16:07:38 >

• Bekliyorum, harika bir telefon ya, aşık oldum şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: themanyax

Bekliyorum, harika bir telefon ya, aşık oldum şimdiden.

dostum benim g3 geri gitti ozamana kadar çıkarsa farkını veriyim bunu gönderin desem nasıl olur?

imei hallolur harhal...
  • İmei konusunu bilmiyorum ama MTK işlemcilerde sorun çıkmıyor pek. Telefon çok harika ya. Ayfon felan hikaye yanında.
  • telefonun 15 şubat mı yoksa 15 mart ta mı satışa çıkıyor? eğer şubat ise Türkiyeye gelirken birkaç tane getirebilirim..
  • Şimdiden yazayım Türkiye ye ürünü getiren ve sim kaydını yaptıran arkadaşlar satmak isterlerse bana PM atabilirler. Uçuk bir fiyat söylemezlerse alabilirim.
  • Pandawill'de 15 Mart yazıyodu belki başka siteler daha erken gönderime başlar
  • onu bekle bunu bekle ağaç olduk, hadi beklediğimize de değse, bu kezde gümrük korkusu sarıyor :D

neyse zaten teknolojiye yetişemiyoruz, fiyat ve görüntü olarak güzel telefon bu kez şansımı zorlayıp çıktığında alacağım hadi bakalım
  • bu fıyat cok uygun...32 gb olan modelı alınabılır.....
  • 32 gb olan 300 usd aşağı olmaz telefon firmaları fabrika çıkış fiyatlarını veriyorlar satıcılar kar koyup satılacağına göre fiyat bu şekilde olur..xianomi m2 de çıkış fiyatı 300 usd olarak açıklandı 400 usd aşağı satan olmadı..
  • Jiayunun g3 modelini kullanıyorum hiç bi şekilde yarı yolda bırakmadı bi arkadaşta s3 var hiç bi eksikliğini hissetmedim satabilirsem g3 u hemen g4 siparisi vercem

• quote:

Orijinalden alıntı: mühendisomer

Jiayunun g3 modelini kullanıyorum hiç bi şekilde yarı yolda bırakmadı bi arkadaşta s3 var hiç bi eksikliğini hissetmedim satabilirsem g3 u hemen g4 siparisi vercem

Aynen..Çıkınca 32 Gb modelinden sipariş vereceğim.
  • Ön ödemede sipariş verince, bu fiyat mı geçerli yoksa ürünün fiyatını yükseltebiliyorlar mı? Bilgisi olan var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.