Şimdi Ara

Jewel Box (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
7.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende GM ler hata falan yaptı sanıodum demek ki özür dilemek içinmiş bana da 2 tane devil suit çıktı biri male biri female ROME dayım 600k dan satıorum ilgilenen olursa PM atsınbu arada SOM 29 lwl armor üstlük kaç k eder??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artix -- 9 Aralık 2006; 19:22:34 >
  • Bana toplam 20-25 tane çıkmıştır devil suit çıktı bir tane iki tane monster scroll 5 tane falan 3 k geri kalanı ise moving speed,dogding,tigers voliance scroll falan çıktı hee bol miktarda da special return scroll

[imla hatası]
  • quote:

Orjinalden alıntı: Artix

bende GM ler hata falan yaptı sanıodum demek ki özür dilemek içinmiş bana da 2 tane devil suit çıktı biri male biri female ROME dayım 600k dan satıorum ilgilenen olursa PM atsınbu arada SOM 29 lwl armor üstlük kaç k eder??

stall a itemi yerleştirmeden önce itemin üstüne geldiğin de altında normal miktarı yazar sen onu istediğin gibi ayarlayabilirsin

mesela:

100 gold sen satıyorsun 300 gold ok
  • yaa bana monster scoll (party) çıktı bunla ne yapçam
  • kardes sen git onu koyun dısında sag tıkla kas kacabildigin kadar cunku cıkan hayvanlar strong yani gianttan daha gucludur ben ole yaptım sonra bi daldım ortalıgı dagılttım
  • gold dragon flag ne kadar eder acep??
  • sook denilen güzel bacaklı kadına neden jewel boxları weremiyorum...
  • ben o jewel box lar sayesinde eldorado da lwl 19 da kurt alabildim ve ustumde sos var ve 300 k param var su ana kadar toplam 40 tane falan kırdırdım
  • yanlız bence çıkan speical hunter ve thief ayrıca gold dragon flag ve dragon flaglar ii para eder
  • lwl 19 3 tane var ama kırdıramıyorum neden o kadınada gittim ayrıca
  • üzerinde boş yer yok demekki kırdıramıyosun jewel boxdan çıkacaklar için inventorynde boş yer olsun
  • ya bos eyrim var ama so-ok ile konusmadans adece bi secenek cıkıyor oda
    1.end corversation

yapamadım yanı lwl 20 oldum 10 tane avr jawal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raistlin2212 -- 25 Aralık 2006; 16:52:02 >
  • hadı ama 15 tane box oldu ama bi sey yapamıyorum bunalr la
  • lvl 20 isen nasıl veremion yaw git tıkla 3 kere tıklacan oke sona vericek hediye hehe
  • Bişey sorucam jevel box tan çıkan moving speed scroll , hit scroll, doding scroll, tigger scroll ne işe yarıyo ve satsam ne kadar eder?
  • Noel agacinin altindaki So-Ok `a gideceksin. Koyun icindekine degil
  • Benim soruma yanıt verecek varmı lütfen
  • quote:

Orjinalden alıntı: @ke®

Benim soruma yanıt verecek varmı lütfen

kardeş onların hiçbiri 10000 fazla etmez.bence kullan sen onları boşver satma
  • banada red flag cıktı ne işi yarıyo bu menet
  • bana female devil suit çikti ama ben male im
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.