Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Jette sadece machine gun var nasıl oynadınız ?

9
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili FPS Oyunları >> BattleField Serisi >> Jette sadece machine gun var nasıl oynadınız ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      135 Mesaj
      29 Mayıs 2012 19:47:13 Konu Sahibi
      Merhaba ben jet oynamak istiyorum fakat çok iyi jet sürenler var.Jette adam öldüre öldüre rocket podları açıcam ama sadece machine gun ile öldüremiyorum.Uçagınız level 0 sadece machine gun varken nasıl oynadınız

|
      |
    • Yarbay
      9917 Mesaj
      29 Mayıs 2012 19:52:08
      quote:

Orijinalden alıntı: merhabalarifinim

Merhaba ben jet oynamak istiyorum fakat çok iyi jet sürenler var.Jette adam öldüre öldüre rocket podları açıcam ama sadece machine gun ile öldüremiyorum.Uçagınız level 0 sadece machine gun varken nasıl oynadınız

Aynen ya millet nasıl onla adam vuruyor ben gerçi şimdiye kadar o silahla 20'ye yakın adam vurdum ama jeti kullanmayı çok iyi yapman gerekir ben ilk jeti kullanmayı iyicine çözmeye çalıştım çok alçaktan uçup ana yerlere bayrak yerlerine falan böyle sıkıyorum bazen tutuyor bazen tutmaz ama bendede hala rocket falan açılmadı.
      |
      |
      29 Mayıs 2012 20:29:17
      Jet ile piyade vurmaya çalışmayın zaten, Rocket Pod'lar tank avlamak için. Gatling Gun ile jet ve heli vs. vurmaya çalışın. Eğer işi kavradıysanız ve biraz şanslıysanız, tek bir dalışta Gatling Gun ile 2-3 piyade de vurabilecek seviyeye gelirsiniz.
      29 Mayıs 2012 20:43:48 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Xerias

Jet ile piyade vurmaya çalışmayın zaten, Rocket Pod'lar tank avlamak için. Gatling Gun ile jet ve heli vs. vurmaya çalışın. Eğer işi kavradıysanız ve biraz şanslıysanız, tek bir dalışta Gatling Gun ile 2-3 piyade de vurabilecek seviyeye gelirsiniz.

keşke vurabilsek adam nasıl manevra yapıyosa arkamda oluyor hemen jette nefes aldırmıyolar kamikaze denicem
      |
      |
    • Yarbay
      10048 Mesaj
      29 Mayıs 2012 20:52:30
      Şu an yine iyi, oyuna ilk başladığımızda level 0 jette flare bile kapalı geliyordu
      |
      |
      29 Mayıs 2012 23:05:39
      boş serverlarda alıştırma yapın yada bi arkadaşınızla jet kasın açılana kadar istediğiniz eklentiler.açtıktan sonra zaten gerisi geliyor
      29 Mayıs 2012 23:13:13
      quote:

Orijinalden alıntı: TapdukReyis

boş serverlarda alıştırma yapın yada bi arkadaşınızla jet kasın açılana kadar istediğiniz eklentiler.açtıktan sonra zaten gerisi geliyor

ben böyle başlamıstım 3-4 özellik açıp bıraktım head seekerla falan heli vuruyodum şuan 2000 küsür killim var jetle cannonlarla ya jeepleri yada piyadeleri özellikle sniper oynıyanları vurmayı deneyebilirsin zaten jet pratiğin yoksa tüm özellikler açık olsada pek bişey vuramassın.Yinede varsa bi arkadaşın karşılıklı en azından air radarı falan açana kadar birbirinizi vurun
      |
      |

• Yüzbaşı
      403 Mesaj
      30 Mayıs 2012 02:02:45
      |
      |
      30 Mayıs 2012 16:23:47
      Son patch cıkmadan once jetle jeti almak kolaydı şimdi jeti disable edene kadar adam atlıyo jetten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Xiaomi Mi5 Prime Black

İntel Core i7 2600K / Akasa Venom / ASUS Maximus IV GENE-Z-GENE3 / GSKILL RipjawsX 8 gb 1600 Mhz / ASUS 4gb GTX670 DirectCU II / Samsung Spinpoint F3 1TB SATA2 / Corsair Force 3 120 gb Sata3 / Cooler Master Haf 912 Advanced / Corsair HX750 80+ Gold/ 23" Samsung S23A700D 3D 120HZ LED / Razer DeathAdder V2 / Logitech G-105 / Windows 10 Pro
    • Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 4 dakika kadarı kaldı.
      05 Haziran 2012 15:16:58
      quote:

Son patch cıkmadan once jetle jeti almak kolaydı şimdi jeti disable edene kadar adam atlıyo jetten

Aynen
      |
      |
SEO
haberler
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.