Şimdi Ara

JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ OKUNUR MU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
3.244
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ermantpc

Tekrar mı hazırlanacaksın? Benim okuldaymışsın =)

Hazırlanıyorum şu anda zaten 😊

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • atreidex kullanıcısına yanıt
    Arkadasim bence ateistlerin inandigi sey bence peri masali siz 1 tanriyi reddedip milyarlarca tanriya inaniyorsunuz

• Hocam kuzenim bu yıl birinci sınıf odtü jeolojide memnun ama bence o kadar ahım şahım bölüm değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: sairalinde9

Hocam kuzenim bu yıl birinci sınıf odtü jeolojide memnun ama bence o kadar ahım şahım bölüm değil

Yatay gecisi dusunsun bence

• hedeftipdis H kullanıcısına yanıt
    bilemem artık onun tercihi odtü olsunda bölüm fark etmez diyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: belkibasarabilirim

ben de biliyorum da ateist olunca ne oluyor yani onu anlamadim.. su yobaz fikirlerinizi alip da gidin burdan artik

Ahahah tam cevap yazacaktımki banlanmışsın zaten. 18 yaşında ordan burdan duyup geliyosunuz neymiş efenim ' moslomonlor yobozdor ' Hadi oradan daha evrenin bi yaratıcısı olması zorunluluğunu bile anlayamamış bide gitmemizi istiyor :). beğenmiyorsan

Bu mesaja eklenen görseller:

JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ OKUNUR MU

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ermantpc

Evinde 2 prof var ve iş bulamayacağını mı düşünüyorsun? Gerçi annen jeofizikçi senin, biraz normal yani böyle düşünmen.

Başka konuda yazdıklarımı tekrar yazıyorum. Jeoloji Mühendislik adını sonradan almıştır. Esasen Anabilim dalıdır. En iyi eğitim İÜ ve ÇÜ dedir. İÜ Jeoloji müzesi olan tek okuldur. Bir üniversiteyi içindeki havuza göre seçmek biraz mantıksız olur. Yaşına veriyorum.

Saygılar.

Odtüdeki Jeoloji Müzesinden haberin yok sanırım
  • Mastermind33 kullanıcısına yanıt
    İlk yazıcağıma tek yazmışım.
  • hedeftipdis H kullanıcısına yanıt
    afadsfas o ne demek. 1000 din olduğunu kabul edelim ateistler 1000'i reddeder dini olan insanlar 999u reddeder birini kabul eder hiç anlamadım dediğini
  • quote:

Orijinalden alıntı: dandanakandamla

afadsfas o ne demek. 1000 din olduğunu kabul edelim ateistler 1000'i reddeder dini olan insanlar 999u reddeder birini kabul eder hiç anlamadım dediğini

Adamlar bir tanriya reddediyo yani herkes kendi kendine olustu dio yani herkes tanri oluyo o zaman mesela agac kendinin tanrisi mantiklarina gore

• Hort jeolojici arkadaş yok mu hiç

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.