Şimdi Ara

Jenerasyonlarına Göre En Güçlü Konsollar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1. ve 2. jenerasyon hakkında fazla bilgim olmadığı için yorum yapamıyorum ..

3.Jenerasyon : Master System . Donanım olarak NES'ten daha üstün bir cihazdı .

Turbografx-16 için bir parantez açmak şart . İşlemcisi 8 bitti ama grafik kartı 16 bitti .. Bu yüzden 4.jenerasyonun ilk konsolu geçer fakat donanım olarak çok daha gerisinde hepsinden tabii . 3'ten 4'e ara geçiş konsolu denebilir ..

4.Jenerasyon : Neo Geo/SNES . Neo Geo donanım olarak açık ara .. SNES'in de renk paleti çok geniş .. Her ne kadar Genesis'in işlemcisi daha hızlı olsa da RAM ve Renk Paleti olarak SNES eziyor .

5.Jenerasyon : Nintendo 64 açık ara .. 64 bit > 32 bit ..

6.Jenerasyon : Xbox Original ve Gamecube

7.Jenerasyon : X360 demek istiyorum .. PS3 kanser Cell mimarisi yüzünden tam potansiyelini sadece exclusive oyunlarında gösterebildi .. X360 PC tabanlı sistem olduğu için (Microsoft) oyunlar çok daha rahat port edilebiliyordu ..

8.Jenerasyon : PS4

8'i 9'a bağlayacak ara geçiş konsollarında ise PS4 Pro/Xbox One X

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• @pspsexer

Bi degerlendirme alalım ?

• snes xbox xbox 360 xbox akrep ps5 diye gider....amaan ömrümüzü yidi bu konsollar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

@pspsexer

Bi degerlendirme alalım ?

evet....cok degerli uyemiz comicsci bana mail atti ve artik yazma dedi..biz kendimiz hallederiz dedi..bu istegini kirmiyorum...ve bu gun ayin 31 i olmasi sebebiyle de 31 mart cumartesi itibari ile artik retro konsollar bolumune yazmayacagimi teyit ediyor ve arkadaslara basarilar diliyorum....

Gun daha bitmeden..son bir edit ve son bir video ile veda edelim......su an oynuyorum....tavsiye.....BY.

YOU WILL NEVER DIE...

Nintendo bolumune mi yazsam..saka...cevap hakkim mafruzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 31 Mart 2018; 18:36:11 >

• pspsexer kullanıcısına yanıt
    Ben artik yazmicam diye kendin demistin :'( uzuyosun bizi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Irishman -- 31 Mart 2018; 18:50:45 >

• Internetim bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 31 Mart 2018; 21:12:13 >

• NISAN 1...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.