Şimdi Ara

JEEP COMPASS 2011 59800 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
31.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011 jeep compass teknik özellik ve donanım tablosu

http://hotfile.com/dl/117448793/edee299/Compass_2011.pdf.html
  • hocam bu broşürü hangi siteden buldunuz ? 2011 patriot için olanı da var mı ? kendi sitesinde hala 2010 modellerinin broşürleri duruyor.teşekkürler.
  • mesajım bulunsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozguradam1
    2011 jeep compass teknik özellik ve donanım tablosu

http://hotfile.com/dl/117448793/edee299/Compass_2011.pdf.html

Teşekkürler ,siz upload ettiyseniz de elinize saglık.
    Donanım listesi de güzelmiş.
  • arkadaşlar broşürü istanbuldaki bir bayiden aldım ve upload ettim.patriot için de mutlaka vardır isterseniz size de gönderirler
  • bu arada bence donanımlar oldukça doyurucu yalnız 156 bg bir aracın torku neden 190?bu beygir tork olayını anlamış değilim
  • Bu arabanın 1.6 dizel otomatiği olsa ne olur,allah askına bu mühendisler bu kadar mal mı,adam alfaya 1.4 170 ps yapıyor,bunlar tırt..
  • 2.0 dizel varmış.Bu aracı getirenler neden düşünemez bunu anlamıyorum.2.0 dizel bide otomatik koysan 10.000 tl fark olsa bile çok satar bu araç.
  • Ben gidip galeride inceledim 59800 bu araca çok bile ben size söyliyim. Sakın sitesindeki iç donanıma hikayelere inanmayın. Türkiyedeki araçlar bunlar değil. Orjinali bilmem ama bunlar Adi plastikten yapılmış, deri desen demeye bin şahit. Dikiz aynası bile çocukların bisikletlerine taktıkları dikiz aynalarındanda daha kalitesiz vs vs. Şok oldum galeride görünce. Vergi yüzünden 60bin araç yoksa 5 para etmez. Fiyatı düşürmek için aracı baştan yapmışlar. Paketi güzel içi boş bir kutu gibi. Yılda 2bin lira vergisi + şehir içi 10küsur litre yakıyormuş. Alanın allah yardımcısı olsun zaten yoldada görmedim henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jxoch -- 28 Mayıs 2011; 15:28:00 >
  • jeep eski jeep değil .2006 grand cheroke alırım daha iyi.
  • jeep eski jeep değil .2006 grand cheroke alırım daha iyi.4x 2 jeep . Yazık ediyorlar bu markaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ®OoLaStoO®

60.000TL araca verip bunun vergisini düşünüyorsanız ne desem bilemiyorum.. Bir araba bir ev parası verip,bunun vergisini veya yakacağı benzini düşünmek çok saçma geliyor bana. Gecekonduda kalıp,kredi çekip arabaya yatırıyorsunuz sanırım?

60 bin tl, ve ev parası

O paraya kapıcı dairesi alamazsın Yer: Ankara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Imnobody -- 29 Mayıs 2011; 7:39:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshizmir
    valla ben arada gidip indirim felaN alana kadar, bezdirene kadar gidicem.,
    bi yaakınımdan duydum 36000 euroya gecen sene c180k almıs.
    bende kasacam valla...

quote:

Orijinalden alıntı: DH-ALEMDAR

quote:

Orijinalden alıntı: freshizmir

bugün izmirde has otomotiv e gittim.
    arac 1 ay içinde gelecekmiş.
    :(

bu arada c180k müthiş olmuş.
    kassam da onu mu alsam ne

C süper olmuş olmasınada bayiide fiyatları şişiriyolar her nedense aptal herifler hem euroda aldı başını gitti

Prime c180 o paralara imkansız değil sizde alabilirsiniz

• arabayı canlı gören, alan yada kullanan var mı?
    yorum yapsın
  • Arkadaşlar aracın fiyatı için sitelerinde 64.426 tl gibi bir mebladan söz ediliyor ki bence zor satarlar. Sonuçta benzinli ve manuel bir araç ve 2000 cc. Bare güzelim cvt şanzımanı koy ama yok işte. Türkiyedeki distribütörlerin işgüzarlığı. Önce aracın daha az satacak versiyonunu getiriyorlar. Sonra tutulacak versiyonları. Diğer yandan birisi şu distribütöre marka distribütörü olmanın sadece markanın ülke haklarını almakla olmadığını anlatsın. O ne biçim sitedir. Uyduruk uyduruk hazırlanmış. Sanki google translate le yurtdışı sitesindeki veriler değiştirilip konulmuş gibi. Rezalet ötesi. Dediğim gibi bu şartlar altında tutmayacaktır.
  • arkadaşlarhttp://www.yenigrandcherokee.com/ güzel hazırlanmış yanı benım hosuma gıttı.
    bende arkadaslara katılıyorum dizel ve otomatık şanzuman bu kadar moda ıken benzınlı ve duz vıtes hıcte ıyı bır tercıh degıl

ben bu arabayı alsam hemen lpg taktırırım benzın yetısmez buna :)
  • Merhaba arkadaslar babam bu compassdan alacam diye tutturmus cokta bilgimiz yok aslinda acaba bu aracin gercek yakit tuketimi hakkinda bilgisi olan varsa bilgisini paylasabilirmisin. Ayrica bu fiyatlarda bu sinifta compass haricinde onerebileceginiz arac varsa bilgisini benimle paylasirsa cok sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eray_250

Merhaba arkadaslar babam bu compassdan alacam diye tutturmus cokta bilgimiz yok aslinda acaba bu aracin gercek yakit tuketimi hakkinda bilgisi olan varsa bilgisini paylasabilirmisin. Ayrica bu fiyatlarda bu sinifta compass haricinde onerebileceginiz arac varsa bilgisini benimle paylasirsa cok sevinirim.

bu sınıfta compassa alternatif olarak sportage ve ix35 var.her yönden compasstan daha iyi araçlar
  • Arac hosuma gitti babama almak istiyorum.dizel otomatik full pakett kac kac bintl bilgisi olan VArmi? Birde dizel otomatik ve benzinli otomatigin yakit olarak pek bir far kI varmidir motor secenekleri nedir?kasasi cok hosuma gitti ayrica
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.