Şimdi Ara

JBL GO Bağlantı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
35.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürünü daha yeni aldım, bluetooth ile telefona hemen bağlanıyor ve sorunsuz çalışıyor ancak bilgisayarıma (windows 10) bir türlü bağlayamadım. Aslında bağlandı yazıyor ancak ses bilgisayardan gelmeye devam ediyor. Bu problemi nasıl çözebilirim? JBL GO Bağlantı Sorunu
     JBL GO Bağlantı Sorunu

• Seçip, varsayılan yap diyemiyor musun? Ben Windows 10 da kullanabiliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Seçip, varsayılan yap diyemiyor musun? Ben Windows 10 da kullanabiliyorum.

Maalesef varsayılan yap seçeneğini seçemiyorum. Hala problemi çözemedim :/
  • Arkadaşlar sorun hala çözülmedi. Alet telefona bağlanıyor, arkadaşımın Windows 8 bilgisayarına da bağlanıyor fakat benim Windows 10'a bağlanmıyor. Başka Windows 10'da deneme şansım daha olmadı. Şayet başka Windows 10'da çalışırsa ne yapmam gerek?
  • iy günler konuyla alakasız olacak ama bende de jbl go var şarja takınca kırmızı ışık birkaç dk sonra sönüyor. bu sizde de oluyor mu yani normal mi yoksa sorun mu var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ichbinkeinezitrone

iy günler konuyla alakasız olacak ama bende de jbl go var şarja takınca kırmızı ışık birkaç dk sonra sönüyor. bu sizde de oluyor mu yani normal mi yoksa sorun mu var?

Bende ışık sönmüyor, şarj halindeyken kırmızı olarak devam etmekte. Şarjdayken şarkı da dinleyebiliyorum ve o esnada maviye dönüşüyor.
  • windowssun bluetooht ayarlar bölümünden bağlaayın bazen baglanmıyor oradan hallediyorum bende

birde bişi sorucam sizde kulaklığı bağlayıncaa netiniz aşırı derecede yavaşlıyor mu ben bağladığım an hız düşüyor wifi kartındanmıdır anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balistik16

windowssun bluetooht ayarlar bölümünden bağlaayın bazen baglanmıyor oradan hallediyorum bende

birde bişi sorucam sizde kulaklığı bağlayıncaa netiniz aşırı derecede yavaşlıyor mu ben bağladığım an hız düşüyor wifi kartındanmıdır anlamadım

Yavaşlama olmuyor kardeşim.

Bu arada sorunu hallettim. HP'nin sitesinden yeniden bluetooth driverlarını indirip yükledikten sonra sorun düzeldi.
  • merhabalar, aynı srunu bende yaşıyorum. Sorunu cözdüğünüzü söylemişsiniz. Bana da söyeyebilir misiniz nasıl cözdünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeyneps.

merhabalar, aynı srunu bende yaşıyorum. Sorunu cözdüğünüzü söylemişsiniz. Bana da söyeyebilir misiniz nasıl cözdünüz?

Uzun süredir siteye girmiyordum mesajınızı görmedim kusura bakmayın umarım halletmişsinizdir şimdiye kadar ama yine de söyleyeyim. Laptopımın driverlarının olduğu sayfaya girip oradan bluetooth ile ilgili her şeyi indirip kurmuştum sonrasında bilgisayarı yeniden başlatarak sorunu çözmüştüm.
  • Arkadaşlar merhaba,

JBL GO Bluetooth Hoparlör aldım. Iphone ile sorunsuz bir şekilde bağlandım ve kullanabiliyorum. Ancak Laptop üzerinden bluetooth ile bağlantıda sıkıntı yaşıyorum. Bağlanma sorununu Bluetooth driverini yükleyerek çözdüm. Fakat bu sefer de varsayılan aygıt olarak seçili olmasına rağmen ses gelmiyor JBL GO'dan. Bu sorunun çözümü hakkında bir fikriniz var mı?

Teşekkürler şimdiden.
  • Bende jbl ms881c var bluetooth ilk başta çalıştı şarja taktım sonra çıkardığımda hiçbir cihaz kulaklığa bağlanmıyor görmüyor çözümünü bilen varmı ?
  • S.a arkadaşlar bu sorunu çözmek için baya yol denedim fakat youtube da denk geldiğim hiçbir yolla çözüme ulaşamadım en son kendim deneme yanılma yöntemi ile sonuca ulaştım.(belki başka biri bulmuş olabilir aynı şekilde ama ben denk gelmedim) benimle aynı sorunu yaşayanlara yardımcı olabilmek için video hazırladım umarım yardımcı olmuş olurum bu videomla hayırlı günler dilerim cümleten. admin link ekliyorum eğer eklemek yasak ise hemen silebilirsiniz. https://youtu.be/md7K6dM1BAw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maniacmammy -- 1 Temmuz 2018; 3:29:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.