Şimdi Ara

JBL 755.6 anfiye kompenant ve bass önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese merhaba.Arkadaşlar bu set işini önceki arabamdada yapmıştım yeni aracımdada yapmak istiyorum.Ancak ilk set deneyimimden pekte memnun kalmadım.Kicker CVR-15 bağlamıştık dinlediğim müzikler yabancı örn;shakira,pitbull,jennifer lopez vs.

Bu şarkıları cvr 15 le dinlerken zevk almıyordum bass sesin çok önüne geçiyor ve uzun uzun vuruyordu.Bu set deneyimimde 2 takım kompenantın yanına dinlediğim müziklere daha uyumlu bir bass arıyorum.Önerilerinizi bekliyorum.Kompenant fikirlerinizide bekliyorum.

• komponent olarak jbl gto 6508c veya imzamdaki tsa 172 veya tsa 1702 (yeni seri) kompları öneririm. bas seçiminde siz dinlediğiniz müziklere bakılırsa hata etmişsiniz. kicker pioneer olmamalı, jbl, jl audio, rockford fosqate gibi markalar olmalı. jbl gt5 düşünebilirsiniz, ya da jbl gto 1502d4
  • Komp. takımı olarak kicker ds 650.2 , jbl gto 6508c , Hertz Esk 165 . Woofer olarak , jbl g4-12 lerin tonlamaları iyidir.
  • sert bass dınlıyorsun sen kardes normaldede yabancı muzık sert bass demek buda demekkı kicker aslında sızın ısınızı goruyorda bası cok acık kısmalısınız uzun bas vurmasıda müzige baglı gaini kıs ve frekansı kıs düzelir DD onerırım sub olarak sert calar oda yumsak tonlamalı basslar bence yabancı müzige gıtmez
  • İki kişi jbl önerdi siz yine kicker öneriyorsunuz.Kafam karıştı.Gain ayarı ve frekansı kısma ayarı nasıl oluyor
  • amfiinin üzeriinde görüceksınız o ayarları ıncele ve kıs bass sesı kısılıcakdır yıne begenmezsen sen bılırsın de jbl pek yabancı muzıge gıtmıyor haberın olsun tatlı caldıgı ıcın slowa fılan daha yatkındır bende alpine öneririm oda yumsak çalar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.