Şimdi Ara

Jax Rehberi (Off tank solotop) Resimler Eklendi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
2.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FhistleX

quote:

Orijinalden alıntı: kim feedledi lan

quote:

Dostum lig ne?Bu arada build olmamış maalesef.

silver 2 build de ne gibi hatalar var yardımcı olursan sevinirim

Hocam bir kere rünlerde kırmızılarda yarı as-yarı ad yada full as olabilir.İsteğe göre can çalma rün eklenebilir.Ayrıca item olarak warmog-donmuş balyoz ve hidra jax'e pek uymuyor.Daha iyi itemler var.Mesela örnek bir build: Trinity-Botrk-Merkür veya Ninja-Randuin-Koruyucu Melek-son item duruma göre defansif yada ofansif olabilir (Ofansif:Mom,Guinsoo Defansif:Banshee,ruh gömleği,Günateşi,çivili zırh vs...)

hydra jaxa oluyor dostum denedim öyle koydum eğer denemediysen tavsiye ederim donmuş balyozu da neden koyduğumu arkadaşa söyledim aynı şekilde warmoguda
    onun dışında atak speed koymadım haklısın olabilirdi genede teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum lig ne?Bu arada build olmamış maalesef.

silver 2 build de ne gibi hatalar var yardımcı olursan sevinirim

Hocam bir kere rünlerde kırmızılarda yarı as-yarı ad yada full as olabilir.İsteğe göre can çalma rün eklenebilir.Ayrıca item olarak warmog-donmuş balyoz ve hidra jax'e pek uymuyor.Daha iyi itemler var.Mesela örnek bir build: Trinity-Botrk-Merkür veya Ninja-Randuin-Koruyucu Melek-son item duruma göre defansif yada ofansif olabilir (Ofansif:Mom,Guinsoo Defansif:Banshee,ruh gömleği,Günateşi,çivili zırh vs...)

hydra jaxa oluyor dostum denedim öyle koydum eğer denemediysen tavsiye ederim donmuş balyozu da neden koyduğumu arkadaşa söyledim aynı şekilde warmoguda
    onun dışında atak speed koymadım haklısın olabilirdi genede teşekkürler

Peki sen bilirsin o zaman sen öyle oynamaya devam et dostum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: glumblapinta

şakacı jax

pasif hızlı vurur
    q zıplayarak vurur
    w ışıklı vurur
    e döndürerek vurur
    r sesli vurur

build statik hydra 4 kanasusamış

masteries: 30-0
    rünler : maviler ap sarılar ad büyükler can küçükler zırh

blok

+1
  • jax hybrid bir şampiyon ve skillerinin çoğunu apden alıyor ve sen sadece ap için trinity kasıyorsun?
    hextech-botrk-ninja tabisi-trinity-randuin-guinsoo ile senin jaxı her türlü alırım zaten ultisi ile tanky oluyorsun 1tane tank itemi yeterli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakinda bronz 5 gelip build acicak ilk once bi high elo olun da acin su buildleri allah allah...

• FJieQuen.RAA kullanıcısına yanıt
    Mobafiremi kaldi artik probuildsden bakin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JJimi -- 8 Haziran 2014; 18:11:26 >
  • Tank kasmak sacma

• Hydra dan sonrasını okumadım ,mutluyum.

• Jaxın counterları kısmına baktım sonra devamına bakmadım

• eyw.farketmiştim mobafire güncelliğini yitirdi galiba
  • quote:

Jax solo top ve jungle oynanılan bir hero ama ben soloya değinmek istiyorum
    Rünler :kırmızılar ad sarılar zırh maviler büyü direnci büyükler ad
    kabiliyetler:http://imgim.com/2986incii8014857.jpg
    Büyüler:
    Sıçra ve Tutuştur

Counterları:malph renekton garen jayce onun haricinde olduğunu düşünmüyorum

Başlangıç:Doranın Kalkanı+ 1 pot yada Doranın Kılıcı +1 pot ile başlıyoruz başlangıçta hiçbir skille vermeyin hangi sekilleri ihtiyacınız olacağı belli değil eğer invite yerseniz q ya lanede ise w ye minyonlara last hit için daha uygun ayrıca q ya göre 2 kat daha az mana tüketiyor

İlk w ye veriyoruz sonra e ye çünkü 3 e kadar saldırmayacağız yada dürtmeyeceğiz eğer rakip 3 ten önce saldırırsa e ile rahatça sıvışın

Ilk W sonra E sonra Q ya veriyoruz ve Q fulllüyoruz ilk.sonra W fulllüyoruz sonra E ayrıca 6 11 ve 16 da ultiye veriyoruz

ilk alınacaklar karşınızdakinin ad yada ap olmasına göre Merkürün Adımları yada Ninja Tabisi ve totem

Core itemler Mahvolmuş -Üçlü Kuvvet-Warmog- Doranın Kalkanını ya da Doranın Kılıcını satın Ve Donmuş Balyoz-Randuin yada Hydra

Oynanış: Last Hit kaçırmayın 3 e kadar farm sonra rakibi dürtün lanede iyiyseniz mide yardım edin ama kill almayın salın hayvanlık yapmayın kuleyi 10.dk dan önce düşürmeyin yoksa farm ihtiyacınızı karşılamakta zorlanırsınız totem kullanmaya özen gösterin BELİRTMEK istiyorum zorda kaldığınızda totem ve q iyi bir kaçış olur adama saldırırken R-E-W-Q sırasıyla skilleri kullanın

bunun haricindeki söyleyecek bir şeyim yok

Yorumlarınızı bekliyorum

Jax Rehberi (Off tank solotop) Resimler Eklendi
    KABİLİYETLER
    RÜNLER
    EŞYALAR
    Başlangıç  Jax Rehberi (Off tank solotop) Resimler Eklendi +1 pot yada  Jax Rehberi (Off tank solotop) Resimler Eklendi +1 pot

Jax Rehberi (Off tank solotop) Resimler Eklendi Jax Rehberi (Off tank solotop) Resimler Eklendi

YA DA

YA DA

BÜYÜLER
     Jax Rehberi (Off tank solotop) Resimler Eklendi Jax Rehberi (Off tank solotop) Resimler Eklendi

botrk tf randuin sv g.a mercür build budur ilk w fullenir sonra q sonra e tp igniteden daha op bi spell jax earlyde zayıftır snowball olması için bota uçması gerektiği zaman olur early gamede kill getirirse lanede rahatlar rünler 3 çeşit olabilir (hybrid,as,standart ad) ignite yada tp sana kalmış karşındaki rakibe göre almalısın yeri geldiğinde ilk e açarsın bazen ilk q bazen ilk w değişkenlik gösterir bu wg işe yaramaz bota gelince rakipte cc varsa mercur alınır counter bölümü çok yetersiz bi vlad gelsin karşına bi vayne gelsin bi quinn gelsin bak napıyor sana kabiliyetleride ben 23-7 yapıyorum

al sana rehber seninkinden daha güzel oldu seninki bronze 4 seviyelerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaoBaLi -- 8 Haziran 2014; 19:10:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyperior

jax hybrid bir şampiyon ve skillerinin çoğunu apden alıyor ve sen sadece ap için trinity kasıyorsun?
    hextech-botrk-ninja tabisi-trinity-randuin-guinsoo ile senin jaxı her türlü alırım zaten ultisi ile tanky oluyorsun 1tane tank itemi yeterli

güldüm knk sv'nin pasifini oku randuin çok gerekli ayrıca jax ap'den almaz jax as den güç alır ap jax ayrıca bir eğlence için nadiren kullanılır jax'e hex alan hiç high elo görmedim
  • Bronze 5 rehberimi bu e'yle baslamiyosun 1 lvlda.trade girmiyosun jax 1 lvlda fb potansiyeli olan bi champ ayrica frozen mallet ve hydra ne?

Edit:ilk q değil w fullenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 8 Haziran 2014; 19:33:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaoBaLi

quote:

jax hybrid bir şampiyon ve skillerinin çoğunu apden alıyor ve sen sadece ap için trinity kasıyorsun?

güldüm knk sv'nin pasifini oku randuin çok gerekli ayrıca jax ap'den almaz jax as den güç alır ap jax ayrıca bir eğlence için nadiren kullanılır jax'e hex alan hiç high elo görmedim

jax hybrid bir champ değil mi? botrk ve trinity kasıyorum as için daha ne yapmam lazım? sırf pasif için as odaklı build mi yapayım?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LaoBaLi

quote:

jax hybrid bir champ değil mi? botrk ve trinity kasıyorum as için daha ne yapmam lazım? sırf pasif için as odaklı build mi yapayım?

E ve q skilli animasyon sıfırlıyor buda oyunda en kısa sürede en fazla vuruş yapan herolardan olmasını sağlıyor bunun yanında randuin suan en iyi ad'lere karşı tank itemi ve sv de gerek pasifi gerek mr'si olsun çok faydalı ap jax denenebilir fakat ad'si kadar takıma fayda sağlamaz onu demek istedim hybrid çıkayım derken fazladan slot gidiyor

Edit:yorumum biraz agrasif olmus olabilir Özür dilerim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaoBaLi -- 8 Haziran 2014; 19:37:44 >

• Bu hayatta iki tür insanı sevmem. İlki Katarina'ya maske rushlayan, ikincisi de Jax'e Hextech veya Guinsoo kasan. Ayrıca şöyle bir durum var ki Jax ve Kayle'a ne kasarsan kas her türlü biçiyor.

• çok kötü bir rehber okumayın

• sonra editlerim kalsın burda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

Bronze 5 rehberimi bu e'yle baslamiyosun 1 lvlda.trade girmiyosun jax 1 lvlda fb potansiyeli olan bi champ ayrica frozen mallet ve hydra ne?

Edit:ilk q değil w fullenir

jungle değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerry Ray King

Bu hayatta iki tür insanı sevmem. İlki Katarina'ya maske rushlayan, ikincisi de Jax'e Hextech veya Guinsoo kasan. Ayrıca şöyle bir durum var ki Jax ve Kayle'a ne kasarsan kas her türlü biçiyor.

Ofansif Build yapıyorsam (split odaklı) guinsoo alıyorum Pasifle rahat oluyor

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.