Şimdi Ara

Java Yüklenmiyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
20.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaslar bildiginiz gibi java versiyonunu yeniledi ve Pcme yüklemeye calıstııgmda basarılı olamadım önceki versiyonu kaldırıp yenısını defalarca yüklemeye calıstım ama olmadı sitemin 64 bit win7 home premium'dur... aldıgım hata ektedir...yardımcı olacak arkadaslara tesekkür ederim...
     Java Yüklenmiyor...

• Java Yazılımı bilgisayarınızda yüklü diyor. Yüklemek için mevcut olan java yazlımı kaldırılsın mı diye soruyor ?

Javanın çalışmadığına dair bir ekran görüntüsü yükler misiniz lütfen ? Mesela mynet'de bir okey masasına girin veya facebook'da fotoğraf yükleyin bu kısımlarda sizden java yazılımını isteyecektir yüklü değil ise.
  • quote:

Java Yazılımı bilgisayarınızda yüklü diyor. Yüklemek için mevcut olan java yazlımı kaldırılsın mı diye soruyor ?

Javanın çalışmadığına dair bir ekran görüntüsü yükler misiniz lütfen ? Mesela mynet'de bir okey masasına girin veya facebook'da fotoğraf yükleyin bu kısımlarda sizden java yazılımını isteyecektir yüklü değil ise.

evet yazının anlamını biliyorum fakat neden yüklemediğini anlayamadım ilgilendiginiz için ayrıca tesekkür ederim..mynet görüntüsü burda

Java Yüklenmiyor...

• javayı kaldırmış olabilirsiniz ama kaldırılan çoğu program gibi javanın da application data klasöründe bir sürü ayar dosyası kalmıştır. önerim everything adlı arama progrmını indirip kur. (küçük bir programdır 2 dknızı almaz ve windowsun arama motorundan çok daha güçlüdür.) arama yerine java yazın ve çıkan java ile ilgili klasörlerini silin. eğer hangilerini sileceğini bilmiyorsan. kendi pcimden baktığım kadarıyla, tahminen application datada 2 klasör (D:\Documents and Settings\kullanıc adı ve all user klasörleri\Application Data\Sun\Java), windowsta bir klasör (D:\WINDOWS\Sun\Java), ve program fileste (D:\Program Files\Java) bir boş klasör var kaldırmadan geriye kalan, onları sil. istersen programı kurmadan gizli dosyları gösteri aktif ettikten sonra dediğim yollardaki klasörleri gidip silebilirsin. sonra bir kayıt defteri programıyla (ccleanr, registry mechanic vb.) kayıt defterini onar. bilgisayarı yeniden başlat, javanın son sürümünü indir ve kurmayı dene. Tahminim sorunsuz kurulacaktır.

• quote:

javayı kaldırmış olabilirsiniz ama kaldırılan çoğu program gibi javanın da application data klasöründe bir sürü ayar dosyası kalmıştır. önerim everything adlı arama progrmını indirip kur. (küçük bir programdır 2 dknızı almaz ve windowsun arama motorundan çok daha güçlüdür.) arama yerine java yazın ve çıkan java ile ilgili klasörlerini silin. eğer hangilerini sileceğini bilmiyorsan. kendi pcimden baktığım kadarıyla, tahminen application datada 2 klasör (D:\Documents and Settings\kullanıc adı ve all user klasörleri\Application Data\Sun\Java), windowsta bir klasör (D:\WINDOWS\Sun\Java), ve program fileste (D:\Program Files\Java) bir boş klasör var kaldırmadan geriye kalan, onları sil. istersen programı kurmadan gizli dosyları gösteri aktif ettikten sonra dediğim yollardaki klasörleri gidip silebilirsin. sonra bir kayıt defteri programıyla (ccleanr, registry mechanic vb.) kayıt defterini onar. bilgisayarı yeniden başlat, javanın son sürümünü indir ve kurmayı dene. Tahminim sorunsuz kurulacaktır.

kardesım yardımın için cok cok tesekkür ederim hemen deneyecegim

• quote:

sagokafkefkasva

Java Yüklenmiyor...

Java Yüklenmiyor...

bu iki dosya haricinde diğer java dosyalarını temziledim sistemi yenıdn baslattım ve yenı versıyonu yüklemeye kalktıgımda sonuc aynı...yardımlarınız için tesekkür ederim
  • bunu yazacaktım aslında unuttum. java update sürekli başlangıçta çalışıyor ben her javayı güncelleştirdiğimde hemen iptal ettiğim için dikkat etmedim. çalıştıra, msconfig yazıp entera bas ordan başlangıça bak orda sunjavaupdatesched var. onun işaretini kaldır. ve yeniden başlat ondan sonra o dosyayı silebilirsin ve öyle kurmyı dene.
  • maalesef hepsini yaptım ama gene olmadı format sart oldu artık nese kardes yardımların için sagol
  • ya bende daha once java programı yoktu yüklemeye çalışıyorum yüklenmiyor java eklentisinin çalışması için izniniz gerekiyor diyor ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.