Şimdi Ara

Java Ödeviniz mi var?Buraya bir bakın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.Kendi çapında bir öğrenciyim.Kendimi geliştirmek için aklıma böyle bir fikir geldi.
    Java programlaması(terminal yada arayüzlü ikiside olabilir) içeren ödevlerinizi yapabilirim.Ödevi söylerseniz yapıp yapamayacağımı söyleyebilirim.Ücretsiz/Ücretsiz yapabilirim.Gönlünüzden bir şey gelirse zaten ödevi beğenirseniz söylersiniz

Ödeviniz için pm atabilirsiniz :)

• selam ödevden ziyade sorum var .İki tane paketim var , birinci paketteki sınıfımdan ikinci paketteki herhangi bir sınıfa nasıl erişeceğimi bilmiyorum ,nasıl yapabilirim _
  • quote:

Orijinalden alıntı: cebeshasoniki

selam ödevden ziyade sorum var .İki tane paketim var , birinci paketteki sınıfımdan ikinci paketteki herhangi bir sınıfa nasıl erişeceğimi bilmiyorum ,nasıl yapabilirim _

Kütüphanenin içindeki bir sınıfı kodunuza dâhil etmek için, Java kodunuzun en tepesine
    import paketadı.sınıfadı; yazarak erişebilirsiniz.
    Yalnız bunu yapabilmeniz için paketlerin aynı dizin altında olması gerekiyor.S
  • quote:

Orijinalden alıntı: ederdiyok

quote:

Orijinalden alıntı: cebeshasoniki

selam ödevden ziyade sorum var .İki tane paketim var , birinci paketteki sınıfımdan ikinci paketteki herhangi bir sınıfa nasıl erişeceğimi bilmiyorum ,nasıl yapabilirim _

Kütüphanenin içindeki bir sınıfı kodunuza dâhil etmek için, Java kodunuzun en tepesine
    import paketadı.sınıfadı; yazarak erişebilirsiniz.
    Yalnız bunu yapabilmeniz için paketlerin aynı dizin altında olması gerekiyor.S

çok teşekkürler, 1 hafta sonra bu dersten sınavım var ,2.defa alıyorum bu dersi.Ve gerçekten acayip sıkıldım ,inşallah geçerim

• Rica ederim, umarım geçersiniz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.