Şimdi Ara

Java kursu tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Java öğrenmek istiyorum. Hangi kursa gitmeliyim. BT akademi ile wissen akademi dikkatimi çekti. Ama bu sektörü hiç bilmediğimden haklarında hiç bir şey bilmiyorum.
    Bana bir kurs tavsiyesi verin.

• Kursların genel olarak kötü yanı şudur hocaları onun yoluyla gitmemizi sağlıyor ve özel kurs dışındakiler çok fazla ileri gitmiyor kursta sadece temel alırsın geliştirmek kendi elinde kardeşim mantığı için gidersin aslında kursa ayıracağın vakti eğitim video seti alıp izleyerek daha çok yol katedersin çünkü hemen uygulamasına geçersin aklına daha başka şeyler gelir daha avantajlı olur ben bu şekilde yaptım 1 sene de öğrendim 2 senedirde teknokentte çalışıyorum ve kendi projelerimi yazıyorum kardeşim kursu tavsiye edenlerden değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taylancan96 -- 14 Mayıs 2016; 9:00:58 >
  • Ankarada yaşıyorsanız vektörel bilişimi tavsiye edebilirim. araştırma yaparken bende çok zorlanmıştım ama kursla göürüşüp örnek derse girdim sonra karar verdim şimdi tam anlamıyla öğrendim diyebilirim uzun bir süreç ama buna deger
  • internet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Internet gibi bir nimet elinizin altındayken kurslara para kaptırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.