Şimdi Ara

Java destekli Android 2d oyun icin Gorsel Oyun Motoru ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar. java da android 2d game engine'lara baktim baya ama hic gorsel editor destegi saglayan goremedim. mesela libgdx cok unlu bir android oyun kutuphanesi ama gorsel editoru yok yani herseyi kod ile yazmaniz gerekiyor. birde en cok tuhafima giden defold game engine var. oyun moturu java ile yazilmis ama oyun yapiminda arayuz dil olarak java yerine lua adli bir programlama dili kullaniyor. bildiginiz defold gibi gorsel editleme (karakter olusturma falan) imkani saglayan ve arayuz olarak java dilini kullanan android 2d oyun icin bir oyun motoru veya kutuphanesi varmi ?

tesekkurler.

• https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_game_engines 'da arayüz dili Java olan birçok 2D oyun motoru var ve coğunun görsel editörü de var görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sagolun hocam cocos2d yi buldum umarim aradigim budur tesekkurler.
  • Wikipedia'daki "List of" la başlayan makaleler çok kullanışlıdır. Bize yasak ama olsun proxy denen şey var : )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam linuxta vpn acmak zor :D windows ta psiphon falan o yazilimlar var ama linux ta gercekten. zor linux kullaniyorum ben. bu arada libgdx e karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikolojikSorunlu.insan

hocam linuxta vpn acmak zor :D windows ta psiphon falan o yazilimlar var ama linux ta gercekten. zor linux kullaniyorum ben. bu arada libgdx e karar verdim.

Chrome da dotvpn var çok basit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umutcicen U kullanıcısına yanıt
    sagolun denerim belki.
  • Libgdx de guzelmis. Yakin zamanda arastiracagim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.