Şimdi Ara

Jason Statham başrollü aksiyon filmi Wrath of Man'in yaş kısıtlamalı fragmanı paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Jason Statham başrollü aksiyon filmi Wrath of Man'in yaş kısıtlamalı fragmanı paylaşıldı

Yaptığı filmler ile tarzını ve kalitesini bizlere göstermiş olan başarılı yönetmen Guy Ritchie'nin yeni filmi Wrath of Man'in yaş kısıtlamalı yeni bir fragmanı paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Popüler dizi Dexter'ın yıllar sonra yayınlanacak 9. sezonundan ilk teaser paylaşıldı

Vizyona girmesine az bir süre kalan Wrath of Man'in yeni fragmanında filmdeki kan oranını daha net bir şekilde görebiliyoruz. Guy Ritchie yine aksiyonun dorukta olduğu bir film çekmiş gibi duruyor. Ayrıca filmin bir intikam hikayesi anlattığını da daha iyi anlayabiliyoruz. 

Wrath of Man'in vizyon tarihi 7 Mayıs 2021. Yönetmenliğini Guy Ritchie'nin yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Jason Statham, Jeffrey Donovan, Josh Hartnett, Scott Eastwood, Raul Castillo ve Post Malone gibi isimler bulunuyor. Filmin senaristliğini ise Nicolas Boukhrief ve Éric Besnard üstleniyor.

Film, oğlunun öldürülmesinin ardından intikam arayaşında olan bir kamyon korumasının hikayesine odaklanıyor. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Kaynak:
    https://screenrant.com/wrath-man-red-band-movie-trailer-jason-statham/

• Fragmanı beğendim beğenmesine de bu tür filmler klişe olmaya başladı yani çocuğu öldürülür veya kaçırılır sonrasında babalar vs intikam almaya çalışır.
    Jason Statham ın fimlerini beğeniyorum bazen tuhaf/saçma filmlerde oynasa da bu filmde hakkını vereceğini düşünüyorum.

• John Wick
  • Rusya'da vizyona girdi izledim tavsiye ederim..!!!

• Rez alalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bazı sahnelerin Antalya'da çekildiği film sanırım

• Benca amarıka bizi gısanıyo

• Sıradan banka soygunu filmlerinde bile daha çok aksiyon var. En fazla 1 saat 15 dakika sürecek bir film 2 saate tamamlanmış. Bu kadar kötü bir filmi neden bu kadar uzatırsın? Sonu da evet herkesin tahmin ettiği gibi bitiyor.

• Bu adamın one punch man gibi film çevirmesinden sıkıldım..

Martial arts 10/10

Aim 10/10

Her şey var maaşallah, bir tane de topalladığını, dayak yediğini görelim. Hadi oyunculuk yelpazende aksiyon shooter türünden başka bir ilgin yok da

bize bir mücadele yaşadığın film göster be adam. Saitama gibi sahaya iniyor vurduğunu indiriyor cool şekilde antagonist öldürüp bitiriyor.

Film iyi çıktı şikayetçi olduğum statham klasiklerinden eser yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 31 Mayıs 2021; 3:57:59 >
  • Linkini verdiğim YouTube kanalında 2021 yılında vizyona girecek filmlerin fragmanlarıyla ana konu, karakterleri ve vizyona giriş tarihiyle beraber sade ve anlaşılır olarak anlatıyor. Benim hoşuma gitti. Sizde üye olarak faydalanın istedim.🙋‍♂️

https://www.youtube.com/watch?v=eZlOsiC9oPg&feature=youtu.be

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Guy Ritchie ve Statham yine bir arada valla keyifle izlerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.