Şimdi Ara

James Donkey Yazılım Makro Sorunu Alternatif Yazılım Varım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yakın bir zamanda James donkey 325RS isimli bir oyucu faresi aldım çok memnunum güzel ama şöyle bir sıkıntı var farenin software kısmı çöp çok fazla sorunu var makro zaten yapamıyorum makro yapmaya kalkışınca fare kitleniyor tuşları tanımıyor çok saçma bir hata ile karşı karşıyayım sorunun çözümünü bilen varsa lütfen bana yardımcı olablirmi?

Olamasa bile en azından evrensel bir program varmı her fareye uyumlu bir program çünkü çok fazla araştırdım ve hiç bir sonuç alamadım lütfen yardımlarınız bekliyorum.James Donkey Yazılım Makro Sorunu Alternatif Yazılım Varım?

• Aynı sorunu bende yaşıyorum. Hala çözemedim. Yok mu bilgisi olan?
  • Xmouse programını denediniz mi ?
    İhtiyaçlarınızı tam olarak karşılar mı bilmiyorum. Ama epey özelleştirme yapabiliyorsunuz.

Paint shop pro da kullanıyorum. Space tuşuna basılı tutarak pan yapılıyor.
    Fare orta tuşuna bir kere basıp bıraktığımda space tuşuna surekli basili tutulacak şekilde ayarladım.
    İkinci kere basıp bıraktığımda işlem iptal oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • james donkey 325 alarak aranıza katıldım hocam...
    macro yapamıyoruz !! yazılımı gerçekten çöp...

o kadar aradım taradım, bi tane macro yapana rastlayamadım.
    yazılıma girince kasma başlıyor hiç bi ayar yapılmıyor, mouse renk ayarı bile olmuyor
  • James Donkey Yazılım Makro Sorunu Alternatif Yazılım Varım?Sir MByoutube
    James Donkey marka mouse alıp da pişman olan birisi olarak sonunda bunun bir çözümünü bulmuş bir kardeşinizden sizlere bir armağan. Videoyu beğenin diğer arkadaşlarınız da görsün. * Not: Mobil cihazınızda Google Lens aplikasyonunu kullanarak makro yazılımında yazan Çince yazıları dilinize çevirebilmeniz mümkün. Benim yaptığım makro haricinde farklı bir tür makro atamak isteyenler Google Lens kullanarak yazılımı karıştırsın. * Kendinize iyi bakın yorumlarda buluşalım.
    https://www.youtube.com/watch?v=5xbCzqxUYaw

Çözüm burada arkadaşlar !!

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.