Şimdi Ara

James Donkey 27inç 144hz 1ms Monitör İncelemesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
2.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Vodafone hatlilara özel indirim. Bir tanıdıktan aldım. Forumda parayla satıyorlar. O sayede iyi fiyata geldi.

Siyah foto çekmeye calistim ancak kasa ışıklarından dolayı oda aydinlaniyor ve kamerada siyah gri gibi cikiyor maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Predator X

Vodafone hatlilara özel indirim. Bir tanıdıktan aldım. Forumda parayla satıyorlar. O sayede iyi fiyata geldi.

Siyah foto çekmeye calistim ancak kasa ışıklarından dolayı oda aydinlaniyor ve kamerada siyah gri gibi cikiyor maalesef
    Sağol hocam sağlık olsun. Benim ekranda şu siyah olayına biraz takıyorum. Glare mi diyorlar ne diyorlar bilmem de siyahlar siyah gibi değil üzerine açık gri bişey giydirilmiş gibi renk öıkıyor ona gıcık oluyorum film dizi mizi izlerlen :d

Edit: vodafoneda herkes alabiliyormu indirimi ben vodafonlugım da
    2.edit: evet şimdi gördüm vodafone %15 indirim veriyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alioreh -- 17 Şubat 2020; 9:18:13 >
  • Alioreh kullanıcısına yanıt
    Alıyor hocam çok basit. İyi denk gelmiş yüzde 15 indirim sepette kodu girerek alirsiniz. Siyah konusunda oldukça tatmin oldum yani siyah renkler derin etkileyici geldi. Odayı tam karanlık yapabilirsem foto çekip atayim.

• Gysnc soran arkadaşlar sanıyorum gysnc aktif ettim.
    James Donkey 27inç 144hz 1ms Monitör İncelemesi
    James Donkey 27inç 144hz 1ms Monitör İncelemesi

• Hocam hayırlı olsun Bir sorum olacak

Bu markanın bu modelindeki ilk serilerde monitorde fabrikasyon hatası bir sorun vardı 144hz'ye alınca kararma problemleri yaşanıyormuş.Yeni panel Samsung galiba sizde bir sıkıntı oldu mu?

Teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 17 Şubat 2020; 15:26:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Hocam hayırlı olsun Bir sorum olacak

Bu markanın bu modelindeki ilk serilerde monitorde fabrikasyon hatası bir sorun vardı 144hz'ye alınca kararma problemleri yaşanıyormuş.Yeni panel Samsung galiba sizde bir sıkıntı oldu mu?

Teşekkür ederim
    Tesekkur ederim hocam

Ilk seriler TN panelmis. Tasarımı da farklıymış. Şimdi ki VA panel. Ve çerçeve yok gibi bir şey direk full ekran. 144hz kullanıyorum birkac gundur hic bir sikinti yok. Isin asli oyun ici kalitesini cok beğendim. Grafikler oynadigim oyunlarda harika gözüküyor. Low a dahi alsam yine cok iyi. Su anda display porttan 144hz kullanıyorum ve freesync açtıktan sonra G SYNC aktif ettim. Yag gibi akiyor diyebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Predator X

Tesekkur ederim hocam

Ilk seriler TN panelmis. Tasarımı da farklıymış. Şimdi ki VA panel. Ve çerçeve yok gibi bir şey direk full ekran. 144hz kullanıyorum birkac gundur hic bir sikinti yok. Isin asli oyun ici kalitesini cok beğendim. Grafikler oynadigim oyunlarda harika gözüküyor. Low a dahi alsam yine cok iyi. Su anda display porttan 144hz kullanıyorum ve freesync açtıktan sonra G SYNC aktif ettim. Yag gibi akiyor diyebilirim

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam cevap için valla 27inç 144hz samsung panel ve sıfır ölü piksel garantisi var ayrıca %15 kod da var şuan elimde alsam mı düşünüyorum 1100 liraya elim fena kaşınıyor

• Selamlar tekrardan. Monitoru iade etmek zorunda kaldim. 27 inc özellikle fps oyunları icin büyük geldi mesafe kurtarmadı. Ust çerçevede yapismayan bir kisimdan isik sızıyordu o da tuz biber oldu. Incehesap aninda bekletmeden iade aldi bunun icin kendilerine teşekkür ederim. Şimdi 24 inc bir 144hz düşünüyorum aklimda samsung crg50 vardı ama bakalım.

• Sleepless3423 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Nasip değilmiş vardır bir hayır. Önümüzdeki monitörlere bakacağız :) Hangi modeli alırsam alayım muhakkak bir inceleme yaparım nasipse
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.