Şimdi Ara

JAİLBREAK ZARARLARI NEDİR - NASIL DOĞRU KULLANILIR- NELER YAPILABİLİR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
27
Cevap
1
Favori
8.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • garantiyle pek ilgisi de yok çünkü telefonu sıfırlayıp gönderebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chn_yldz_

arkadaş servisten çıkmamış ki döşek sermis oraya bütün aldığı telleri garantiye yollamış

Alıntıları Göster
    iphone 3g kronik kasa çatlama sorunu vardı yolladım

iphone 5 ekranın altından kronik çıtlama sesi geliyordu soğuk havalarda yapışkanı kalkıyordu yolladım

iphone 6 iç ahize kendi kendine bozuldu yolladım

iphone 7 plus ekranda ölü pixel + kamera içinde toz vardı yolladım

senin başına bunlar gelirse sakın garantiye yollama sonra biri gelir servisten çıkmamış falan der
  • Apple servislerine gitmek dert zaten. O kadar gitmiştim ki servisteki hanım “işlemlerden sonrasını anlatmama gerek yok biliyorsunuz zaten” demeye başladı.

Apple servisin amacı ne anlamadım utandırarak servise gelmemizi mi istemiyorlar acaba?
  • Kolonyali K kullanıcısına yanıt
    peki yeni bir cihaz aldığımızda da bu sorun yine olurmu hepsindemi böyle
  • Kolonyali K kullanıcısına yanıt
    Evet malesef öyle bir yanlış yaptık 3 kere dokunmatik probleminden dolayı ön ekran değişti. Sonra aradım apple dedim kapalı kutu cihaz istiyorum. Tamam dediler x 64 gb cihazımın yerine xs 512gb yolladılar. Sattım xs max aldım yanına da airpods 2 aldım kurtuldum.:)
  • Serhatsn kullanıcısına yanıt
    Oha, neden bana bir pislik gibi davrandılar anlamıyorum. 4 defa ekran değişikliği, 1 defa pil değişikliği, 1 defa da cihazın yenisini verdiler. O kadar üst model istememe rağmen hiç takmadılar beni. Apple’ı arayınca da “ona teknik servisteki arkadaşlar karar verir” dediler. Apple’dan usandım artık yok neymiş, en iyi müşteri hizmetleri veren firmaymış. Acaba bir bana mı böyle yaptılar anlamıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.