Şimdi Ara

Ios 10.3.1 Jailbreak Gelişmeleri (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
3
Favori
9.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: exquares

IOS 10.3 için yalu jailbreak'in developer sürümü çıkmış. Ancak biz normal kullanıcılar indiremiyoruz.

Yakında 10.3 jailbreak'i kullanabileceğimizi tahmin ediyorum.

http://yalujailbreak.org/ipa/

orası sahte site. yalu.qwertyoruiop.com gercek sitesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gknshn1453

İpad mini 1 var ios 9.3 jailbreak yapılır mı

9,2,1 var en son
  • Soruldu mu bilmiyorum ama 10.3.1 için çıkar mı jb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İbra Kadabra

Soruldu mu bilmiyorum ama 10.3.1 için çıkar mı jb

10.3 kodları yayınlanmış galiba. 10.2.1 ilk cıkar ama 10.3 versiyon bilemem. cıkarsa zaten ilk 10.3 cikar bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gknshn1453

İpad mini 1 var ios 9.3 jailbreak yapılır mı

9.3.4 e kadar oluyor wifi modeli. Home depot diye arattır googledan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunlarımı çözdüğünüz için çok teşekkür ederim of lamadan puflamadan en saçma sorularımla bile ilgilendiler

• quote:

Orijinalden alıntı: 3vilboy

Sorunlarımı çözdüğünüz için çok teşekkür ederim of lamadan puflamadan en saçma sorularımla bile ilgilendiler

ooo sorun kalmadıysa süper.
  • Telefonu kendi elinizle 3 kişilere açık hale getiriyorsunuz jb nin tek faydasi şu applenin getirmemekde ısrar ettiği hücresel veri butonu baska ne faydası var

• 10.3 hakkında hiç bir gelişme Yok mu? Anladığım kadarıyla şu anlık Yok ama bir tahmininiz var mı?ufakta olsa bir haber var ise 10.3 te kalmaktan yanayım çünkü gayet iyi şu anlık

• Simdi ben jb yapmak istesem ama jb beni istemese yine de yapabilir miyim yoksa jbnin kararina saygi duyup yapamaz miyim

@furkican

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi envoytr -- 9 Nisan 2017; 14:23:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan78689

Telefonu kendi elinizle 3 kişilere açık hale getiriyorsunuz jb nin tek faydasi şu applenin getirmemekde ısrar ettiği hücresel veri butonu baska ne faydası var

Cok zekice bir cevap oncelikle seni bu konuda tebrik ediyorum kimse jb den anlamadigini bu kadar acikca belirtemezdi.

Oncelikle root sifresi diye bi olay var onu degistirmekle ise baslarsan herhangi bir sorun yasamazsin.

Control center'a kisayol eklemek olarak gordugun jailbreak islemi icin binlerce tweak yuzlerce repo olmasi da ilginc gercekten.

Sizin bir alt modeliniz de bedava uygulama indirmek icin jb yapiyolar yea diyen tipler

Simdi kendi kullandigim tweakler ile telefonu nasil bir konuma getirdigimin ozetini geceyim.

Home butonu kullanimini sifirladim

safari de gereksiz ne varsa kaldirdim reklamlari engelledim tum icerikleri ve dosya uzantilarini indirilebilir hale getirdim.

Uygulama ikonlarini, temalari vs degistirip gorunumunu guzellestirdim

Fontu degistirerek yine kisiye ozgu degisikler yaptim

Status bar uzerine tarih ekledim ki meslegim icin onemli

Kilit ekranini degistirdim tema ekledim o igrenc saati kaldirdim

Kilidi acmak icin kaydirin olayini yeniden getirdim

İos 10 ile gelen ve hic bir ise yaramayan sol menuyu ortadan kaldirdim

Watusi ile whatsapp uzerinde istedigim dosya paylasimini yapmaya, mavi tik engellemekten son gorulmeyi dondurmaya kadar bir cok ozelligi aktif ettim. Hatta whatsapp temasini konusma balonu renklerini degistirdim ve cok kullandigim grup sohbetleri digerleri ile karismasin diye gruplandirdim.

Ayni kisiden veya gruptan birden fazla mesaj geldiginde kilit ekranin çöp olmasin diye bildirimleri gruplandirdim

Menu gecisleri, ekran videosu kaydetme, klavye kisayollari cc kisayollari ekledim. Simdi ben SwipeSelection tweakinin faydasini nasil aciklayayim?

Uygulamalarin cache dosyalarini temizleyen kucuk bi tweak indirdim

İstedigin uygulamanin istedigim surumunu indirmeme izin veren appadmin yukledim

Spotify da bedava premium uyelik aldim

Mesela bu ( ◕ ◡ ◕ ) unicode faces leri ekledim ama kime anlatiyorum ki ¯\_(ツ)_/¯

Bunlar da benim tweakler

Ios 10.3.1 Jailbreak Gelişmeleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi envoytr -- 9 Nisan 2017; 12:14:57 >

• 6s 9.3.3 de ne güzel jb vardı merak saldık dedik 7 Plus alalım almaz olaydık hergün Twitter burası face den sürekli ha çıktı ha çıkacak diye diye günler haftalar aylar bitirdim ama jb yok

• envoytr kullanıcısına yanıt
    Cenaze öğlen namazına müteakip şişli caminden kaldırılacaktır . Yakınlarına allahtan rahmet ve baş sağlığı diliyorum :)

Karşılıklı istek olmadan biraz zor olabilir bu durum. Size önericeğim yöntem kendisini sevin okşayın kıvama gelicektir

• furkican F kullanıcısına yanıt
    Cok yanlis yerlere gidiyor bu konu

• 10.3.1 için bekliyorum bakalım. Sürüm düşürme falan söz konusu değil henüz doğrumudur?
  • Surum dusmeyi deneyip basaran bi turk yok mu u ubuntu denedim shsh2 kabul etmedi hatali dedi ne yapcagim bilemedim shsh2 dosyasnin bozuk olma ihtimali var mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Detayları özelden anlatırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Unfuckwittable

10.3.1 için bekliyorum bakalım. Sürüm düşürme falan söz konusu değil henüz doğrumudur?

10.2.1 imzaları açık şuan için bu sürüme çıkması daha yüksek iphone 7 10.2.1 üzerinde çalışan bir jailbreak videosu yayınlandı yakında tüm cihazlara destek berip yayınlanmasını bekliyoruz. Yerinizde olsam imzalar açıkken 10.2.1 sürümüne geçerdim

• quote:

Orijinalden alıntı: furkican

quote:

Orijinalden alıntı: Unfuckwittable

10.3.1 için bekliyorum bakalım. Sürüm düşürme falan söz konusu değil henüz doğrumudur?

10.2.1 imzaları açık şuan için bu sürüme çıkması daha yüksek iphone 7 10.2.1 üzerinde çalışan bir jailbreak videosu yayınlandı yakında tüm cihazlara destek berip yayınlanmasını bekliyoruz. Yerinizde olsam imzalar açıkken 10.2.1 sürümüne geçerdim

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.