Şimdi Ara

Ios 10.3.1 Jailbreak Gelişmeleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
3
Favori
9.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilindiği üzere iOS 10.2'den sonra HACKER Grupları suskunluklarını bir süre devam ettirmişlerdi.

Geçtiğimi hafta bir Çin Hacker grubu olan Pangu Team, düzenlemiş olduğu bir konferansta iOS 10.3.1 için ellerinde bir açık olduğunu iddia edip ve kanıtlamıştı.
    Ios 10.3.1 Jailbreak Gelişmeleri

Kısacası sevgili okurlarımız, iOS 10.3 ve 10.3.1 için Jailbreak kapısı halka açılmak üzere.
    Peki bu neden hala yayınlanmadı diye soracak olursanız. Hacker gruplarının daha öncede yaptığı gibi, bir sonraki iOS sürümün final versiyonu beklerler(Açığın hala devam ediyor olması).

Bizim tahminlerimiz iOS 10.3.2 Final yayınlandıktan kısa bir süre sonra Jailbreak aracının halka açık şekilde yayınlanmasıdır. Pangu Ekibini çok yakından takip ediyoruz.
    Jailbreak aracı yayınlandığında bunu sizinle paylaşıp, Jailbreak yapmanın en güvenilir yolunu adım adım anlatacağız.
    Bir çok Fake site tıklanmak için Jailbreak çıktığını iddia ederek paylaşımlarda bulunuyor. Bu tür sitelere itimat etmeyiniz.

Hızlı ve Güvenilir bir kaynak için konuyu takipte kalın.

Not: Pangu TEAM Ekibi tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkican -- 13 Mayıs 2017; 22:24:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hep destek, tam destek. Grubumuza bekleriz. Yardıma ihtiyacı olan buyursun. İyi muhabbetimiz de olur.

• hayırlı ugurlu olsun.
  • Arkadaşlar gruba katıldım gerçekten çok yardım severler bu saatte bile jailbreakle ilgili bir sıkıntım vardı anında yanıtladılar.

• 10.2.1 jb gelicek mi furkan bey?
  • ugacomtr U kullanıcısına yanıt
    i7 için jb yapıldı bile. Alt cihazlara ise sadece model numarası portlanıp paylaşılması bekleniyor.

• Uga bey çalışmalara başlandığı söyleniyor en geç 1 ay içinde çıkar bana göre

• quote:

Orijinalden alıntı: **KAAN**

Arkadaşlar gruba katıldım gerçekten çok yardım severler bu saatte bile jailbreakle ilgili bir sıkıntım vardı anında yanıtladılar.

bana da yardımcı oldular. acaip yardım severler yaa. seviyorum kerataları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RowneSM

i7 için jb yapıldı bile. Alt cihazlara ise sadece model numarası portlanıp paylaşılması bekleniyor.

imzalar kapanmadan gecmek mi mantıklı yoksa beklemek mi anlayamadım kiiiiiiiii
    Iphone 7 üzerinde çalıştırıldı 10.2.1 jailbreak yakın zamanda diğer modellere uygun hale getirilip yayınlanlanmasını bekliyoruz.

Şuan jailbreak yoksa ve üst sürümlerdeyseniz imzalar açıkken düşürmeniz daha mantıklı 10.3 gibi sürüme jailbreak gelmesi daha uzun sürücektir

İmzalar kapanmadan 10.2.1 geçilmesi daha mantıklıdır. 10.3 uzun süreceğe benziyor

• quote:

Orijinalden alıntı: furkican

Şuan jailbreak yoksa ve üst sürümlerdeyseniz imzalar açıkken düşürmeniz daha mantıklı 10.3 gibi sürüme jailbreak gelmesi daha uzun sürücektir

10.2 deyim güncelleyim mi furkan beyyyy
  • Uga bey güncellemeyin sakın çıkan sürüme göre hareket etmekte fayda var

Elinizdeki jb den olmayın. 10.2.1 shsh2 kayıtlarını alıp bekleyiniz.

• Beyler bayanlar ios 4.3.3 ten bu yana 5 farklı iphonumda jb kullanmış biri olarak heralde jb benden başka bilen takip eden yok diye düşünür dururdum ama son ios 10 jb ile tanıştığım sizler sayesinde bir çok karşılıklı bilgi paylaşımlarımız oldu ve benimde o kadar uzun süredir kullanmama rağmen hala bilmediğim şeylerin olduğunu öğrendim 7 gün 24 saat cevap ve yardım alabildiğim bu grubun iphone kullanıpta jb kullanmayan yeni kullanacak olanlara çok faydası olacağına eminim iyiki varız beyler

• quote:

Orijinalden alıntı: CiZViT

Beyler bayanlar ios 4.3.3 ten bu yana 5 farklı iphonumda jb kullanmış biri olarak heralde jb benden başka bilen takip eden yok diye düşünür dururdum ama son ios 10 jb ile tanıştığım sizler sayesinde bir çok karşılıklı bilgi paylaşımlarımız oldu ve benimde o kadar uzun süredir kullanmama rağmen hala bilmediğim şeylerin olduğunu öğrendim 7 gün 24 saat cevap ve yardım alabildiğim bu grubun iphone kullanıpta jb kullanmayan yeni kullanacak olanlara çok faydası olacağına eminim iyiki varız beyler

ooo baya eskiymişiz. yalu yokken sen varmışsın şaka bir yana :P
  • CiZViT C kullanıcısına yanıt
    Adam gibi adam be, böyle dostluklarla yeni insanlara yardımcı olmak ayrı bir zevkli.

• Ne sandıydın yalu dünkü çocuk benim yanımda öğrendi jb 🤣😂

• RowneSM R kullanıcısına yanıt
    Eyv kardeşim sizde öyle

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.