Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ozgurum35 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (4 Mobil) - 5 Masaüstü5 Mobil1 iOS
5 sn
18.472
Cevap
194
Favori
1.222.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1671
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1977
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1042
  • Favoriye Eklediklerim 208
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AlicanNalbat (1977 mesaj) cantekim (802 mesaj) 36 (368 mesaj) TheBlondie (196 mesaj) erayyo (183 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5587 mesaj) Mobil (6700 mesaj) Tablet (487 mesaj) Mini (1299 mesaj) Uygulama (1856 mesaj)
  • @
26 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Apple - iPhone - iPad >> Firmware, Unlock, Jailbreak, vb. >> #JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***
Giriş
    4172 Mesaj

ipad air 3 e yaptim ios 14.2de. alt store ile mac os ten

|
    |
  • Teğmen
    166 Mesaj
    Ben yine 13.5 te kaldım ya. 14.5 i kapsayacak bi jb çıkarsalarda geçsem artık ios 14 e. Sıkıldım 13 ten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1033 Mesaj

Ne yaptın Hocam. Çözebildin mi? Server yoğunluğundan ötürü sorun olabilir.
    |
    |
    -gg- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4078 Mesaj

Yok hocam altserverla yapamadim windowstan. Sideloadly le yapiyorum fakat 9/30da takiliyor her turlu. Guncelleme bekleyecez gibi kavusamadik jb ye 😄
    |
    |
    TheBlondie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1033 Mesaj

Yapanlar var ama demek cihaz ve sürümden sürüme değişiklik gösteriyor bu JB. Anlaşılan tam stabil değil.
    |
    |
  • Çavuş
    49 Mesaj

X 14.3 cihazıma az önce 3.denememde sideloadly ile yaptım ve sorunsuz çalışıyor.

22.kısımda yeniden başlatıp sonra tekrar açıp devam et diyordu.

3.deneme unc0ver logosuna basılı tutarak jailbreak seçtim ve yaptı.

|
    |
  • Binbaşı
    1033 Mesaj
    yakında bir iki düzeltme gelirse artık sorunsuz çalışır unc0ver.

bu ara ipx altı cihazlar için 14.4’ten 14.0’a kadar futurerestore downgrade işlemi çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBlondie -- 1 Mart 2021; 13:11:38 >
    |
    |
  • Yarbay
    4078 Mesaj
    Ben 2 farkli pc de denedim her turlu kombinasyonu fakat 9/30 dan ileriye gitmedi. Guncellemede cikmadi

• Çavuş
    61 Mesaj

Merhaba cihazınıza altstore uygulaması ile unc0ver yükleyin..Böylelikle sorun olmayacaktır.

|
    |
  • Yarbay
    4078 Mesaj

Merhaba. Hocam maleaef altstore yukleyemiyorum 2 bilgisayarda denedim “provisioning profile invalid” hatasi aldim
    |
    |
    beytug16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    61 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: -gg-

Merhaba. Hocam maleaef altstore yukleyemiyorum 2 bilgisayarda denedim “provisioning profile invalid” hatasi aldim

Merhaba apple kimliğinizde 2 faktörlü kimlik doğrulaması aktif durumda mı.? Farklı apple kimliği oluşturup denediniz mi.? Altstore dışındaki yöntemlerle bende unc0ver yüklemeyi başaramadım..altstore olayını çözmeniz durumunda jailbreak yapabileceğinizi düşünüyorum..yada farklı bir yöntem bulursam sizi bilgilendiririm.

• Yarbay
    4078 Mesaj

Sagolun hicam. Evet 2 faktorlu dogrulama aktif , kapatip deneyim mi ? Baska apple kimligiyle denemedim acikcasi
    |
    |
    beytug16 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    61 Mesaj

kimlik doğrulaması belirli bir zamandan sonra kapatılamıyor diye biliyorum..ayrıca sorun ondan mı kaynaklı yine muamma deneme yanılma yöntemi olacak sizinkisi..😉

|
    |
  • Binbaşı
    1033 Mesaj

Windows üzerinden deniyorsanız itunes ve icloud’u apple’ın kendi sitesinden yüklemeyi deneyin.
    |
    |
  • Yarbay
    4078 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TheBlondie

Windows üzerinden deniyorsanız itunes ve icloud’u apple’ın kendi sitesinden yüklemeyi deneyin.

Kendi sitelerinden indirip denedim hocam. Microsoft store dan bagim yok zaten sevmiyorum. 3.bilgidayarda denedim olmadi yine

iki faktorlu dogrulamayi kaldiramadim evet kalkdirma yokmus sanirim dediginiz gibi. 2 gundur deli gibi deniyorum olmuyo en son sifirlayacam telefonu 😄

• Binbaşı
    1033 Mesaj

Dost tavsiyesi ki bu konularda benim de gözüm kararıyor ama biraz beklerseniz daha iyi olur derim. Sonraki güncellemede daha düzgün çalışan bir araç çıkar.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    496 Mesaj
    İos 14.4 deyim şuan buna yapılamıyor jailbreak,ne zaman gelir ki..
    |
    |
  • Yarbay
    7575 Mesaj

Merhaba arkadaslar. Yillar sonra ipad'e dondum. Eskiden crackli app kurmak icin jb yapardik, suan crackli app kurmak cocuk oyuncagina donmus, jb siz yapiliyor. Jb yapmak icin bana 10 sebep sayabilir misiniz?

• Teğmen
    166 Mesaj

Jb siz kurulan crack app ler iki güne revoke oluyor. Jb siz uzun süre crack app kullanmak mümkün değil. Ayrıca işin özelleştirme kısmıda var. Özel yazı tipleri, özel simgeler, özel kontrol paneli, özel recent apps ekranı, özel ana sayfa kaydırma efektleri, dosya sistemine erişme, görüşme kaydı yapma, çentik gizleme, alt çizgi kaldırma, özel güçlü ekolayzır, pil döngüsü görme, uygulama işaretlerini 3d touch menüsünden tek dokunuşla silme, kilit açma kapama seslerini değiştirme, pencere içinde uygulama açma, safariden indirilen mp3 ü apple müzik uygulamasına import etme, safariden açtığınız videoyu indirebilme, alarm erteleme süresini değiştirme, vs vs daha aklıma gelmeyen birçok şey için jb yapılır.

|
    |
    Guhong01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4078 Mesaj
    Aksam 4 saat ugrastim telefon sifirladim geri kurdum falan derken yine 9/30 veriyodu. Bugun guncelleme yayinlamislar 9/30crashi icin

|
    |
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Sohbet
Bitcoin Alım Satım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.