Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uygulamalar arası geçiş için tweak var mı? home tuşuna basmadan sadece dokunarak. yani hometuşunu bozmak istemiyorum. assive touch varmış o olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weezer -- 12 Temmuz 2016; 10:44:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

uygulamalar arası geçiş için tweak var mı? home tuşuna basmadan sadece dokunarak. yani hometuşunu bozmak istemiyorum. assive touch varmış o olur mu?

Tage miydi, bi bakar mısınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkguleryuz

8-9 aydir her sabah uyanir uyanmaz konuya giriyorum ama bir turlu yayinlamiyorlar.

Çok şükür ben bugün itibarıyle kurtuluyorum bu durumdan. Aynı süredir bende beklemekteyim. Sonunda dellenip ios cihazımı satmak zorunda kaldım. Apple bu kafayla giderse kan kaybetmeye başlayacaktır. Saçma sapan kısıtlamaları sırf ''stabilite'' (artık eskisi gibi olmayan) adı altında insanlara dayatıyorlar. Artık buduruma dayanamayacak duruma geldim ve Android ' e geçtim. Android ' e karşı geçmiş yıllarda yaşadığım problemlerden ötürü çok fazla ön yargım vardı ama bayağı bir değişiklik olduğunu kullana kullana farketmekteyim, şu an tek kuşkum aylar sonra cihazımın şişmesi. Eğer ki cihazım şişmez ve ilk günki stabiliteyle kullanmaya devam edersem ios benim için ebediyen bitmiştir. En çok itunes zırvasından kurtulduğuma seviniyorum.

• Dün redditde hareketlilik vardı. Pangu çıkartacak gibi.
  • elektrosenol kullanıcısına yanıt
    Valla hocam ben de senin yolundan gidicem bu gidişle note serisinin ve s7'nin cok stabil olduğunu duydum onun dışında oneplus da cok iyi bir cihaz gibi geldi gözüme g5 de aynı şekilde. Eğer Apple bu şekilde sözde stabilite saçmalığıyla her güncellemede daha da kararsız çalışırsa ve jb bi müddet daha gecikirse 6S'i satıp bu saydıklarımdan bi tanesine geçmeyi düşünüyorum. Ve tek kaygım senin gibi cihazımın bi süre sonra şişmesi
  • Doritoch kullanıcısına yanıt
    virtual home işe yarıyor.

• pangu yapacak denildiginde insan güveniyor gerçekten. destek olma şeysi olsa paypal'dan falan eminin herkes 5$ 10$ hic düsünmeden verirdi. eskiden android'de xda'da para toplayip geliştirici adama telefon aliyorduk cihazi rootlasin diye

• Doritoch kullanıcısına yanıt
    Activator ile ayarlarsın çok basit. Virtual Home filan hikaye
  • Benim cihaz iPhone 6'ydı ve iOS 10'a güncelleşirsen sonra iOS 10'a uyumluluk tam olarak başlamadığı için oyunlarda kasma yaşadım. Tahminen aynısı sizin cihazda da olur. Daha yüksek bir cihaz olsa bile uyumluluk işi bozan etken oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

uygulamalar arası geçiş için tweak var mı? home tuşuna basmadan sadece dokunarak. yani hometuşunu bozmak istemiyorum. assive touch varmış o olur mu?

Biz neyin peşindeyiz sen neyin peşindesin.
    Hayat jb liye güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chimarea -- 12 Temmuz 2016; 14:15:32 >
  • iOS 9 sürümü gerçekten 6s serisinde bile sorunlu bir yazılım oldu. Umarız ki iOS 10 bu sürüme ilaç olarak gelir.

• gençliğim jailbreak beklemekle çürüdü be
  • Ulan yeter artık be, çıkartın şunu.
  • 8.4'den 9.1'e geçmeyi tavsiye eder misiniz ?
  • uuRz kullanıcısına yanıt
    8.4 ten 9.1 e geçemezsiniz. İmzalar kapalı.

• suuyurbendeuyurum kullanıcısına yanıt
    sağolasın hocam eyvallah
  • Şu jaikbreaki en çok siriyi özelleştirebilmekle 3d touch+activator ile birlikte kullanmak için istiyorum. Ama bir türlü çıkmadı. Eli kulağında çıkacak diyen haberler de asılsız çıktı.

• Bu cuma da gelemedim anne
  • arkadaşlar 9.1 jailbreakli cihazım var ama stabilitesinden memnun değilim. Birkaç tweak kullanıyorum. Sizce jailbreakte mi kalmalı yoksa güncellemeli mi? Güncellemeyi düşünüyorum.
  • skydiver132 kullanıcısına yanıt
    Bende de 8.4 jb var çok sorun çıkarmaya başladı.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.