Şimdi Ara

Jade bitmemiş ki?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adam 12 tane jade çıkarıyor 1 mana spelsiz,10 kart çekiyor,4 tur atlıyor bense hero bekliyorum jadeleri keseyim diye gelmiyor buna priestle nasıl engel olabilirim ki hala op?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 14 Ağustos 2017; 23:49:22 >

• Yahu sorma ya. Kes kes bitmiyor elimde removal kalmadı, 13/13 attı en son dayanamadım concade attım bu nedir ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla ben de 8'den 3'e infestation/jade ile çıktım ne yalan söyleyeyim. Skulking Geist yediğim hiçbir oyunu da kaybetmedim. En büyük sıkıntısı Quest Mage bve Token/tauntbuff Druid bence şu an.

Genel olarak iceblocku patlatmak zor oluyor, onun için savage roar aldım. Eater of Secrets'tan daha çok iş yapıyor çünkü diğer eşleşmelerde draw/ramp veya infestation beklerken 2/4 kartla kalmıyorum. İki üç trade ya da olası lethal sağlıyor.

Genel olarak da token druidin boardunu temizleyemiyorum, pirate warriordan hızlı eritiyor.

Control decklerine yeniliyormuş gibi yapıp yenilmiyor. Ramp çekmeme şansın yok deckte 7 isteğe bağlı 8 ramp kartı va

r.

10 ve yukarısı priest dolu zaten, çok kolay tırmanılıyor. Ben de bu sezon 3/4te sıkıştım. Sadece druid var gibi, coin toss yapıypruz. Kim önce aya atarsa ya da infestation atarsa yeniyor. Shaman ve warlock hiç görmedim, o da ilgimi çekti.

Diyeceğim o ki desteye counter çıkmış olabilir ama hybrid olarak çok çok buff yedi bence. Priestle şiir gibi çekmiyorsanız şansınız az. Genel olarak başka eşleşmelerle yükselebilirsiniz ama priest de çok güçlü. Bazısına çok güzel tokatlanıyorum. Neyse ben artık biraz Klasik cwye döndüm, iki gündür druid oynuyorum. Bi pislik azaldı...

• if you are playing jade druid then use this

• GenghisKhan87 kullanıcısına yanıt
    Bu durdurmuyor, durdurmadığı gibi bunu jade druid oynuyorsak niye decke alalım

• Standart için çok endişe edilecek bir durum yok herhangi bir aksilik olmazsa 2018 Nisanda Wild dönecek. Ha gayret 😜

• Taunt Druidle jadelere kaybetmedim deneyebilirsiniz

• donjose D kullanıcısına yanıt
    esas wild için sıkıntı yok çünkü kimse jade oynamıyor wildda. üstelik daha çok var standarttan gitmesine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bruce Dickinson -- 21 Ağustos 2017; 15:3:32 >
  • Vallaha wild reno priestime koyduğum skullking geist gayet güzel durduruyor. Sağolsun priest herosu hem desteye 2 shadowform koyamama sıkıntımı çözdü hem de resmen 2. lightbomb görevi görüyor jadeye karşı. Ama standart için aynısını söyleyemem çünkü ne dragonfire pot ne de başka bir removal skullking geist için ortam oluşturabiliyor...

• highlander priest ile anduin ile razayı erken çekersem alıyorum genelde. Ama bazen ben 4-5 mana iken adamlar 10 mana oluyor o zaman zor tabi.
    rank 5 e kadar aggro druid oynadım çok rahat geçiyor maçlar.

Skulking geist maç fatigueye kalmadığı sürece pek işe yaramıyor. Lich jaine gibi buildlerde maç genelde fatigue kaldığından işe yarıyor tabii..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.