Şimdi Ara

jacobs monarch 2x500 frenc press hediyeli 42,90 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
3.924
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/34266845-32029-jacobs-monarch-filtre-kahve-seti-french-press-hediyeli

migrosta 54,90 tl. Başka combolarla iyi gelir. Çek, GDI , TBG , v.s. ile. GDI şuan yok ama oluncada alınabilir. Stok azalması olmaz. Yeni ürün çünkü. Bütün mağazalarda vardır.

Geçen bir mağazada öylesine bakmıştım. camı kırıktı alırken dikkat edersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrotello

quote:

Orijinalden alıntı: 355GTS

Moka pot ile yapın, bir daha french press ile içmezsiniz.

Ben de mokapot ile yapıyorum bir süredir kahveden anladığımı pek iddaa edemem, ama kahvve.com sitesinde aldığım mokapota göre öğtülmüş kahveleri pişirerek içiyorum bir süredir, tavsiye edebileceğiniz bir kahve var mıdır. Ben ayrı bir cezvede genelde aynı anda süt kaynatarak süt ile karıştırıp içiyorum.

Zamanında yine bu kampanyanın aynısından vardı stok yaptım hala bitiremedim Kurulahveci mehmet efendinin colombia sını denedim, moka pot ile bundan biraz daha sert oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gordon Milne

quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Filtre kahve hiç French Press de olur mu? Sakın bu tuzağa düşmeyin. French ile filtre kahvenin öğütülme boyutları arasında çok fark var.

kağıt filtreyi bardağa göre kesip öyle kullanıyorum. Kahve makinesinin yaptığından daha iyi oluyor.

bu yöntemi görsellerle paylaşsanız hocam. dripper alayım dedim onlar da çok pahalı. 20-25 tl olması gereken seramikler 100 tl. resmen komedi.

Huni şeklinde olan filtre kadığını 4 e kesiyorum. Kahvemi bardağa koyuyorum, suyunu ekliyorum. Bardağın üstünü tamamen kapatacak şekilde kestiğim kağıdı üstüne koyuyorum. Sonrasında french press'in pistonlu mekanizmasını üstüne bırakıp 2 3 dk dinlendiriyorum. Bende dandik filtre kahve makinesi var bu yöntemle ondan kat kat iyi oluyor. Bu yöntemle dışarıdaki cafelerin yaptığından bile iyi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3qzotix -- 10 Ocak 2018; 17:24:17 >

• Tchibo'da açık kahvelerden birinde (yanlış hatırlamıyorsam brazil mild) kilosu 50 TL şuanda. Gurme olmayıp değişik kahveleri denemek isteyenlere tavsiyemdir.
  • kahve kötü hiç bulaşmayın

• Kahve = aroma olan değilde sade olanı alın. Daha iyi.
    Filtre - f.press mevzusu = filtre kahve kağıt filtrede süzülürse yağı gider. Dadı kalmaz. kahvenin hiç birşeyi süzülmez. o yüzden f.press iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gıda Ambarı

Kahve = aroma olan değilde sade olanı alın. Daha iyi.
    Filtre - f.press mevzusu = filtre kahve kağıt filtrede süzülürse yağı gider. Dadı kalmaz. kahvenin hiç birşeyi süzülmez. o yüzden f.press iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: belo3

https://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/34266845-32029-jacobs-monarch-filtre-kahve-seti-french-press-hediyeli

migrosta 54,90 tl. Başka combolarla iyi gelir. Çek, GDI , TBG , v.s. ile. GDI şuan yok ama oluncada alınabilir. Stok azalması olmaz. Yeni ürün çünkü. Bütün mağazalarda vardır.

Geçen bir mağazada öylesine bakmıştım. camı kırıktı alırken dikkat edersiniz.

ahanda migros beni duymuş. 17sinde GDI var. TBG ile combo olacak

• Dün başlıktaki ürünü gördüm almak için heveslendim şuan 80₺

• Ya kahve dünyasından Kolombiya kahve aldım da tadı Türk kahvesine benziyor normalde tadı böyle mi ben mi yapamıyorum acaba? Böyleyse hiç güzel değil ki Türk kahvesi içerim o daha güzel. French Press'te yapıyorum ama beğenmedim tadını ilk kez deniyorum. Farklı tad ve aromada hangi kahve var onu deneyeyim? Bir de mümkünse tadımlık paket olsun. 250 gr aldım iç iç bitmiyor. 50 gr filan yok mu ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Ya kahve dünyasından Kolombiya kahve aldım da tadı Türk kahvesine benziyor normalde tadı böyle mi ben mi yapamıyorum acaba? Böyleyse hiç güzel değil ki Türk kahvesi içerim o daha güzel. French Press'te yapıyorum ama beğenmedim tadını ilk kez deniyorum. Farklı tad ve aromada hangi kahve var onu deneyeyim? Bir de mümkünse tadımlık paket olsun. 250 gr aldım iç iç bitmiyor. 50 gr filan yok mu ya?
    Tchibodan çekirdek kahve olarak çektirip azar azar alabilirsiniz. Bende Mehmet efendi Columbia içiyorum ki en hafif kahvelerden biri bildiğim kadarı ile ancak ona rağmen bana biraz ağır geliyor. Tabi tchibo da kahvelerin kilosu 80 tl civarı iken bu Columbia 50 tl. O yüzden ben Columbia ya devam edeceğim :):
  • "Jacobs Monarch Aroma" olanı "Jacobs Monarch" dan bile kötü, damak tadı tabi ki değişken.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.