Şimdi Ara

Jack & Jones Boxer 20 TL Yetişen Alır! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
7.328
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bir pozisyondayken jack jones yazısı gözüktürmekse amaç alınabilir

Jack & Jones Boxer 20 TL Yetişen Alır!
  • Dün Koton 3'lüsü 19 TL idi Amazon'da. Bunun neresi fırsat

• pahalı 10 liraya aldık amazondan

• Jack & Jones Boxer 20 TL Yetişen Alır!
  • Bu tarz boxerler pişik yapiyor bende. Tutkunun bol model boxerlerini tercih ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim anlamadığım 5 tane farklı ürün almış olması lazım 5 tane aldım diyor nasıl oluyor o iş 😂 11 miydi neydi 5 tane aldım ben daha önce de 20ye aldım. Amazon atadan yapıyor bunu
  • 2 tane öğlen almıştım. normalde minimum 30₺ tanesi.
    bazı arkadaşlar libido düşürücü boxerları yazmış. yok bol olan, yok tutku, yok bim. seks hayatları yok sanırım bu arkadaşların. benim hatun bayılıyor boxerlarıma. kullandığım markalar john frank ve jack jones

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bedava verseler anca giyerim. 20 lira veriyor millet. Hayret. Tutku forever

• daha iyilerini satıyorum ben
  • smyrna kullanıcısına yanıt
    Jhon frank xxL olsa alırdım XL denedim bana göre değil. Jack jones de xl kullanıyorum bir kaç tane de xxl var. Jhon biraz daha dar.

Herkesin rahat ettiği beden model marka farklı olabilir saygı duymak lazım. Ama tartışmaya gerek yok boxer o kadar eder mi diye.

Senin gözünde senin bedeninin değeri yoksa ben ne yapayım. He rahat edemezsin ayrı mesele, ben jack jones boxer xl ve xxl da çok rahat ediyorum keşfettiğimden beri hiç şaşmadım. Koton da var, defacto da var, tutku da var, seher yıldızı bilmem ne de var. Aynı sürelerde aldığım 15 liralık kaliteli tutkular ile hem rahat edemedim hemde nal topladı hepsi jack jonesler taş gibi duruyor onların yanında hemde rahat ediyorum.

Sen seher yılıdızı ile rahat edebilirsin jack jones ile edemezsin kimse birşey diyemez bu duruma. Ama ben çorabıma iç çamaşırıma ve pantolonuma dikkat ediyorum rahat etmem lazım. Hatta üst giyimde öyle omuzlarınızın kasıldığı sizi büken bir kıyafet pek sağlıklı değil.

Her neyse isteyen istediğini giysin ama böyle sözlerin gereği yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 28 Kasım 2020; 0:57:40 >

• Trendyol da da aynı değil mi fiyatlar???

• robot216 kullanıcısına yanıt

Burası uygun, kampanya çek ile de birleşir.

• götüme bu kadar kıymet vermiyorum
  • Konu sahibi arkadaş sanki 100 liralık don paylaşmış gibi linç yemiş .Tutku ve Seher Yıldızı gibi markaların donları bile 10-15 lirayken bu fiyata Jack-Jones fena değil.Ama epey dar.

• olm amazon iade alıyo herşeyi 14 gün giyilmiştir bunlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

3 xl yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 7nbitirdin -- 29 Kasım 2020; 2:21:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sta07

Konu sahibi arkadaş sanki 100 liralık don paylaşmış gibi linç yemiş .Tutku ve Seher Yıldızı gibi markaların donları bile 10-15 lirayken bu fiyata Jack-Jones fena değil.Ama epey dar.

Seherin 6 tanesi 22.5tl su an trendyolda. Tanesi 4tl nin altinda yani

• quote:

Orijinalden alıntı: august landmesser

olm amazon iade alıyo herşeyi 14 gün giyilmiştir bunlar

En doğru yorum bu bence.o gün Amazon da anker kulaklık bakayım dedim.yorumda vatandaş 1 ay kullanmış yaz gelince kulağı pişik olmuş iade etmiş.direk sayfayı kapattım.

• masterap M kullanıcısına yanıt

Az önce girip baktım da 67 lira yazıyor.Muhtemelen fiyat hatası ya da s beden satılmayan modeldir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sta07

Az önce girip baktım da 67 lira yazıyor.Muhtemelen fiyat hatası ya da s beden satılmayan modeldir.

Tum bedenler var

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.