Şimdi Ara

Jabra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bugun jabranin bt2010 modelini aldim ama ps3 e uyumlu mudur acaba bide nasl guzel bi alet mi ? yorumlariniz bekliyorum

• dostum ben öneri üzerine JABRA BT 125 aldım mükemmel kulalklık tavsiye ederim ayrıca 39.ytl bence tüm kulalklıklarda uyar
  • Teknosadan BT 125 aldım 29 YTL ye.Çok süper yav:D
  • Dostum aynı kulaklık bendede var ve evet uyumlu

Düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daxteroy -- 2 Ağustos 2008; 22:49:58 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: furkito

Teknosadan BT 125 aldım 29 YTL ye.Çok süper yav:D

Hangisinden aldın ben bugün baktım teknosada 60 ytl dan aşağı bluetooth headset yoktu.
  • http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=145050922&CS_Category=_AKSESUAR214&CS_Catalog=_TELEKOM

39.90 YTL Sizin Dediğini JABRA...

---

Arkadaşım Kulaklık Güzel Diyorlar Bende Kullanan Bir Kaç Kişi Gördüm
  • bu kulaklığı nokia tele ve ps3 e tanıtabilirmiyiz
    not:tel nokia 5200
  • quote:

Orjinalden alıntı: tony00

bu kulaklığı nokia tele ve ps3 e tanıtabilirmiyiz
    not:tel nokia 5200

Sorun olmaz büyük ihtimal.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Senceru

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=145050922&CS_Category=_AKSESUAR214&CS_Catalog=_TELEKOM

39.90 YTL Sizin Dediğini JABRA...

---

Arkadaşım Kulaklık Güzel Diyorlar Bende Kullanan Bir Kaç Kişi Gördüm

Vatanda aynısı 33.5 ytl.(peşin)

• 100 ytlyi gectigim icin bana 50 ytl indirimli 36 ytl ye aldim jabra yi
  • bide bu sesin karsiya iyi gitmesi icin ayarlari nasil yapicaz acaba
  • A2DP desteği olmadığı için PS3' ün stereo olanları desteklemiyor. aman bu konuda lütfen dikkat.
    gerçi neden a2dp' yi de desteklemiyor ps3 o da ayrı bir mevzu
  • ya arkadaslar cok ciddi bi sorunum oldu ps3 e yer acilsin diye biraz format attim ama simdi bluetoothu gormuyor scanning diyorm 2 saat bekletiyor normalde hemen gormesi lazim format attigim zaman ayarlarinda bi problem mi oldu acaba yardim lutfen
  • arkadaşlar bu jabra bt 125 media markt te 27 ytl
    bilginize
  • quote:

Orjinalden alıntı: silkroad boy

ya arkadaslar cok ciddi bi sorunum oldu ps3 e yer acilsin diye biraz format attim ama simdi bluetoothu gormuyor scanning diyorm 2 saat bekletiyor normalde hemen gormesi lazim format attigim zaman ayarlarinda bi problem mi oldu acaba yardim lutfen

Öncelikle register new device diycen arkadaşım.Bunuda tam olarak şöyle kulaklıgı kapat üstündeki düğmeye basılı tut 5 saniye ışıklar sönücek
    sonra bir 5 saniye daha basılı tut ışık sürekli yanıcak sonra ps3ten register new device yapıcan kulaklığın şifreyi girecen soracak zaten 4 tane 0 şifre

sonra da zaten connect dediğinde bağlanacak...

• bende bu kulaklığı aldım:

Bilen bir arkadaş cevaplarsa sevnirim . bu cihazı pc de kullanabiliyor muyuz microfon ve kulaklık olarak ve nasıl yapıyoruz ben beceremedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.