Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (158. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.772
Cevap
55
Favori
298.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6.0 dan 7.0 a güncelledim, rehber ve kayıt kısmı 6 ya göre daha geç açılıyor sanki ? onun dışında arayüz yani samsung experience baya güzel, bide yazılar ve uygulamalar falan sanki 18:9 oranını almış gibi daha sık gözüktü, android 6 da 16:9 hissettiriyodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 10 Haziran 2018; 2:28:0 >
  • 400 mb'lık güncellemeden sonra pilim biraz daha çabuk bitmeye başladı. Teşekkürler Samsung Türkiye ekibi, yine kaş yaparken göz oymuşsunuz :)
  • Kamera uygulaması durduk yere sorun çıkarmaya başladı. Kamerayı başka uygulamalardan açıyorum sorun yok kendi uygulaması sürekli duruyor. Sıfırlama yapmak istemiyorum var mı başka bir yolu?
  • Arama sırasında karşı tarafa tuş basma sesi gidiyor j7 prime da... bu sorunla karşılaşan var mı? Nasıl çözebiliriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaza son gelen güncellemeyi yükleyip cihazını formatlayan kişiler oldukça verimli bir güncelleme olduğunu söylüyorlar. Tavsiyem öyle yapmanız fakat bana daha güncelleme gelmedi. Başka gelmeyen var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: asabi

J7 prime güncelleme planlamasında bulunmuyor android 8.0 oreo gelmesi söz konusu bile olamaz. Samsung'un güncelleme politikasına göre söylüyorum J serisine hep 1 büyük güncelleme verildi şimdiye kadar. A, S ve note serileri 2 büyük güncelleme alıyor.

Alıntıları Göster
    ah keşke biraz araştırmaya meyilli olsaydınız samsung kore tarafından resmi açıklama yapıldı J7 prime Android 8.0 güncellemesi alacak müşteri hizmetleri ilede konuştum cihaz çok fazla sattığı için destek verme kararı almışlar
    https://www.androidcrunch.com/2017/11/26/samsung-devices-will-get-android-8-0-oreo-update/
    https://shiftdelete.net/android-oreo-alacak-telefonlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 12 Haziran 2018; 11:30:51 >

• tamam 8.0 gelirse hoş olur ama bu linkte ki 8.0 listesi kasım 2017 ait alacaklar listesi yabancı kaynaklı olan link yani geleceği şüpheli duruyor

ne zaman sordun 8.0 gelecekmi diye ve onlar destek vereceğiz demiş 8.0 cihaza ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 12 Haziran 2018; 23:18:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Billy

ah keşke biraz araştırmaya meyilli olsaydınız samsung kore tarafından resmi açıklama yapıldı J7 prime Android 8.0 güncellemesi alacak müşteri hizmetleri ilede konuştum cihaz çok fazla sattığı için destek verme kararı almışlar
    https://www.androidcrunch.com/2017/11/26/samsung-devices-will-get-android-8-0-oreo-update/
    https://shiftdelete.net/android-oreo-alacak-telefonlar

Alıntıları Göster
    Her yıl bu tarz haberler yapılır hepsi faso fiso sözde s6 ve note 5'te oreo güncellemesi alacaktı geldimi hayır bu saatten sonrada gelmez artık. J7 prime'da güncelleme planlamasında bulunmuyor bile. J7 prime (2) modeli çıktı ona güncelleme verilecek. Özetle samsung size diyor ki oreo istiyorsan yeni model satın al.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• pil ekran süresi 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 13 Haziran 2018; 5:4:31 >

• asabi kullanıcısına yanıt
    yerim o samsungu ben samsung kore kendi resmi açıklamasında duyurmuştu j7 prime kesin alacak diye ama bakalım bende müşteri hizmetlerinin ve onların yalancısıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Billy -- 13 Haziran 2018; 14:3:30 >
  • bence gelmesi gerek 8.0 ın a3 2017 bile ilk lansman yazilimi 6.0.1 sonra 7.0 şimdi de 8.0 alacak 22 haziranda bizim cihaz bir tık önde a3 2017 oranla neyimiz eksik ondan bana kalırsa gelecek ama geç verilecek eylül ekim gibi duruyor

• Bana güncelleme gelip duruyor ama yukleyince hata veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

bence gelmesi gerek 8.0 ın a3 2017 bile ilk lansman yazilimi 6.0.1 sonra 7.0 şimdi de 8.0 alacak 22 haziranda bizim cihaz bir tık önde a3 2017 oranla neyimiz eksik ondan bana kalırsa gelecek ama geç verilecek eylül ekim gibi duruyor
    A 2017 serisi zaten eski sürümle çıktı 7.0 ile çıkarmaları gerekirken 6.0.1 ile çıkardılar sonradan 7.0 aldı simdide 8.0 alacak ilk güncellemesi gibi bakılabilir. Lansman sürümüne degil telefonun çıkış yılına bakın prime eskidi artık 2016 modellerin samsung fişini çekti 2016 model olup android 8.0 oreo gelen tek model S7 oda amiral gemi olduğundan vermek zorundaydılar baska hiçbir modele gelmeyecek. Keşke gelse iki senelik modeller oreo almayı hakediyor ama samsung güncelleme konusunda sabıkalı bi firma umutlanmayın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asabi -- 17 Haziran 2018; 15:44:47 >

sammobile sitesinde 8.0 uptade alacaklar listesinde hocam j7 prime için belki alabilir evet ibaresi var şu t-mobile şirketi j7 prime 8.0 almayı uygun gormus diyor eger o alırsa diğer pazarlardaki j7 primelerde 8.0 guncellencek diyor yıl sonuna falan

bknz; If T-Mobile is due to receive this update, users on other carriers and in other markets can result assured that they will get Oreo on their units as well later this year.

türkçesi; T-Mobile'ın bu güncellemeyi alması gerekiyorsa, diğer operatörlerdeki ve diğer pazarlardaki kullanıcılar, bu yılın sonunda da kendi birimlerinde Oreo alacağından emin olabilirler.
    tamamen t-mobile almasına bağlı şansımıza artık :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erentpl -- 17 Haziran 2018; 18:11:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erentpl

tamamen t-mobile almasına bağlı şansımıza artık :D
    AT&T şirketine görede güyağı J3 2016 modeline android 7.1.1 nougat gelecekti fos çıktı.

• Arkadaşlar bu telefonu babam için alacağım da. 16 Gb hafıza yeterli olur mu. Telefon ilk geldiğinde boş alan ne kadar oluyor.
  • cengo42 C kullanıcısına yanıt
    Uzun süre kullanılacaksa yetersiz gelebilir. Benim tavsiyem 64 gb altı hafızalı telefon almamanız. Benim telefon 16 gb, 32 gblık hafıza kartı da var. Aldığımdan bu yana hafıza ile ilgili sorun yaşamadım ama 2 yıl sonra çekilmez olacağını düşünüyorum. Geçmişteki tecrübelerime dayanarak söylüyorum...
  • facebook lite kullanıyorum. son iki güncellemden beri facebookda videolar oynamaz oldu. ses var, görüntü sabit oynamıyor. sizde de böyle bir sorun mevcut mu? çözümü ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengo42

Arkadaşlar bu telefonu babam için alacağım da. 16 Gb hafıza yeterli olur mu. Telefon ilk geldiğinde boş alan ne kadar oluyor.
    Güncel modelleri tercih etmeniz daha doğru olur J7 duo yada J4 alın ikiside 2018 model kutudan android 8.0 oreo ön yüklü geliyor seneye %100 android 9.0 P güncellemesi alır. J7 prime eskidi artık 2016 model olduğundan güncelleme almayacak. J7 prime yerine J3 pro 2017 bile alsanız daha iyi onada 8.0 oreo gelecek . 16 gb cihazlarda ortalama 10 gb boş alan olur babanız fazla uygulama yükleyen biriyse yetersiz gelebilir micro sd kartta fayda etmez her uygulama karta taşınmıyor çünkü sadece resim video müzik gibi medya dosyalarını depolamak için fayda sağlar.

• 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.