Şimdi Ara

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı (156. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.772
Cevap
55
Favori
298.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben telefonu alalı 1.5 yıl falan oldu nerdeyse hiç guncellemedim kötü olur diye guncelliyim mi sizce tavsiye eder misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 geldikten sonra güncelleme gelmedi ne iş beyler
  • İlk sayfa açılmıyo googleda da bulamadım, bi arkadaşımın telefonuna twrp ve root atıcam (7.0),odin le twrp veya cwm atmama rağmen hiçbir şey olmuyo stok recovery ile açılıyo telefon.
    Debuggind ve oem kilit açma açık durumda. Twrp yada cwm 7.0 sürümü için doğru neden atmaz anlayamadım.
  • Bu telefonda gorilla glass ekran yok galiba. Corning'in sitesine gore j serisinin hiç birinde gorilla glass yok arkadaslar.

J7 Prime G610F (Ana Konu) Android 8 Oreo Türkiyede Yayınlandı

• J7 prime'a oreo güncellemesi gelmeyecek android 8.0 bekleyenlere duyurulur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar bu dokunmatik ve joystick hatası hakkında bir çözümünüz var mıdır?

• asabi kullanıcısına yanıt
    J7 core bizim telefondan daha iyi bir telefon değil ki o duruyor ama j7 prime çıkarılıyor enteresan.

• quote:

Orijinalden alıntı: SamsungAbi

J7 core bizim telefondan daha iyi bir telefon değil ki o duruyor ama j7 prime çıkarılıyor enteresan.
    J7 core daha güncel bi model kutusundan android 7.0 nougat ile çıkıyor ilk güncellemesi android 8.0 oreo alacak.

J7 prime 6.0.1 marshmallow ile çıkış yaptı ilk ve son güncellemesi 7.0 nougat geldi ne yazık ki oreo gelmeyecek. J serisi 1 büyük güncelleme alıyor.

• Arkadaşlar Migrosun sattığı 32lik j7 prime almak üzereyim fiyat 1200 sizce almalı mıyım?

Yok yerine daha güncel bu fiyata bir telefon önerirseniz ona bakabilirim.

• asabi kullanıcısına yanıt
    Bilmemek degil ogrenmemek ayip demisler tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: asabi

J7 core daha güncel bi model kutusundan android 7.0 nougat ile çıkıyor ilk güncellemesi android 8.0 oreo alacak.

J7 prime 6.0.1 marshmallow ile çıkış yaptı ilk ve son güncellemesi 7.0 nougat geldi ne yazık ki oreo gelmeyecek. J serisi 1 büyük güncelleme alıyor.

Alıntıları Göster
    bidaha samsung alanın... ilk ve son samsung telefonum olacak bu

• Arkadaslar 1 hafta once babama turkcellden sifir j7 prime aldim. Cihaz daha cok yeni ve aldigi gunden beri arada bir mesaj yazarken dokunmatik kafayi yiyor. Arada birde olsa yapiyor, mesela kendi kendine baska tusa basiyor veya bastigi harfin yerine baska bir harf cikiyor. Cihaz arizali mi sizce ? Kronik bir durum mu bu.

• Pritt31 kullanıcısına yanıt
    Bende de var aynı sıkıntı garantiye yollamayı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dzuth

Bende de var aynı sıkıntı garantiye yollamayı düşünüyorum.
    Cihazi alali henuz 10 gun oldu.

Iade etme sansimiz yokmu ?

Hayatimda bu kadar igrenc bir telefon gormedim keske J7 Core alsaydik hem sorunsuz hemde daha ucuz.

Arada birde ekran kendi kendine titreme yapiyor, tuslari kitleyip acinca duzeliyor. Cihaz daha 10 gunluk, jelatinleri ustunde duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pritt31

Cihazi alali henuz 10 gun oldu.

Iade etme sansimiz yokmu ?

Hayatimda bu kadar igrenc bir telefon gormedim keske J7 Core alsaydik hem sorunsuz hemde daha ucuz.

Arada birde ekran kendi kendine titreme yapiyor, tuslari kitleyip acinca duzeliyor. Cihaz daha 10 gunluk, jelatinleri ustunde duruyor.

Alıntıları Göster
    İade etme şansı yok sanırım.Biraz can sıkıcı sorunları var ama nasil halledicez bakalım.

• J7 Prime ekran değişimi yaptıran, memnun kalan ve paylaşmak isteyen biri olursa çok memnun kalırım.
  • Selam arkadaşlar daha 15 20 gün önce aldım bu telefondan nişanlıma, bazen konuşurken arkadaan ses geliyor ama bazen de çok net. Nedendir bilenler varsa cevaplayabilir mi ?
  • Arkadaşlar ekran nasil bu cihazda tft diye cok mu kotu sizce ips e gore farkı nedir?

• mehmet97089 kullanıcısına yanıt
    Cevap verecek yok mu?

• haldir54 H kullanıcısına yanıt
    Kardeş ekran her rengi biraz daha sarı gösteriyor ama kullandıkça alışıyorsun. Ama biliyorsun j7 prime kronik sorunlu dokunmatik kesiliyor. Oyun oynanmıyor ve instagramda falan dokunmatik kesiliyor sonra geliyor geldiğinde o noktadaki yere tıklıyor. Böylelikle hiç farkında olmadan bir yere girmiş oluyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 154155156157158
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.