Şimdi Ara

j3 kapanıp açılıyor veya samsung video izlerken kapanıp açılma sorunu hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
8.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yılbaşında samsung j3 akıllı telefon aldım. Sıkıntı olmuyordu geçen haftaya kadar.
    Geçen haftadan bu yana telefonda bir sıkıntı var. youtube veya chrome'dan büyük boyutlu video açtığımda 15 20 saniye sonra kapanıyor. kullandığım programlarda hiç bir değişiklik yok ocakta hangi programlar yüklüyse şimdi de o yüklü.
    Telefona 3 kez en baştan format attım ayarları bile kendim girdim ancak neden dolayı kapandığını çözemiyorum.
    Yabancı forumlarda bataryadan dolayı böyle hata olduğunu söyleyenler var ben telefonu fişe takılı kullandığımda da kapanıyor.
    Böyle bir sorunla karşılaşan çözüm bulabilen var mı acaba.
    En son bluetooth kulaklık aldım ondan sonra gitmeye başladı onu hiç bağlamadan film izlemeye çalıştım bu sefer 1 dakikaya yakın açık kaldı telefon hemen kapanmadı sonra kendni yeniden başlattı.

Telefona format attığımda sadece youtube ve chrome varken video izlediğimde kapanmıyor.!
    Ama yani program yüklemeden de bu telefonu kullanamam ki.
    Şu an telefon hafızasında 800 mb boş alan ve %48 boş ram var.

• galiba sorunu çözdüm kafayı yiyecektim. Youtube uygulama ayarlarından fabrika sürümüne çevirdim. kapanıp açılma olmadı hiç. Boşuna o kadar format attık telefona da.

Sorunu olan varsa chrome için de aynı şekilde fabrika sürümüne çevirmekten başka şu an çözüm yok
  • Konuyu hortlatıyorum ama şuan durumu nasıl ? Yıl sıkıntısız kullandım ama son 1 2 aydır bende de bu durum var. Oyunlarda telefon birden kapanıp açılıyor. Kalıcı çözüm müdür ? Daha oldu mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay oluyor kırdım telefonu sinirden :)

Geliştirici seçeneklerinden ,uygulamalardan android system webview sürümüyle alakalı bir durum olduğunu gördüm. Bende işe yaramıştı. Chrome systemview olarak değiştirdim.

Ayrıca youtube güncellemesini kaldırdım ve fabrika çıkışlı haline çektikten sonra wipe cache ile önbelleği ve dalvik cacheyi temizledim.
    daha sonra teleonu açıp youtubenin en son güncellemesini yükledim. google paly hizmetlerini sona güncelledim.
    idare etmişti.

telefonu kırmamın nedeni evimde çekmiyordu ondan. yoksa konuyu açtığımdan 2ay öncesine dek sorun bir kez daha yaşamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.