Şimdi Ara

J kasa uzun xenon önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Bu konu çok kafamı sıktı sizlere sormak istedim. Ne net bilgiye olaşabildim nede sağlıklı bilgiye. Astra J sport sedan arac sahibiyim. Farlarım sarı ampuldu. Aydınlatmasından ve uzun yoldaki bazı sürücüler yüzünden uzun farlarımı değiştirme kararı aldım. Bazı önerilere kulak asıp. Cree Led xenon aldım 6000k 12000 lumenin çok iyi aydınlattığını söylediler. Fakat bunun montajını yapan arkadaşların 1 tanesi farın kapak kısmını kesip montaj yapmış 1 tanesi sıkıştırma yaparak montaj yapmış. Bende kapak kısmını keserek montaj yaptırdım fakat montajı yapan arkadaş bu farların göbeğinin benim araca uymadığını söyledi. Xenonun yanında gelen göbeğin yapıştırma yapılarak montajı gerçekleştirceğini söyledi. Bende kabul ettim. Şehir içi kullanımda gerçekten iyi selektörde şimşek etkisi sağlıyor fakat uzun yola çıktığımda fark ettim ve 2 adet kaza atlattıktan sonra. Uzunların yolu aydınlatmadığını belirtmek isterim. Buna istinaden bu araçlardan iyi anlayan birileri. Bana düzgün bir öneride bulunursa çok memnun olurum. Ledin uzunluğu önemli değil kapağı kestirdik zaten. Aydınlatması ve uzun yol performansı en iyi olan hangisi ise onu kullanmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Aşağıda ki resimde son uzunların gösteriş kalitesini görebilirsiniz.
    J kasa uzun xenon önerisi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.