Şimdi Ara

İzmit Outlet Center Panayır Günleri Son gün 29 Nisan 2018

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu hafta dönüş yolunda haberim olmadan gittim daha önce de panayır yapılmış, Pazar günü çok kalabalıktı. Sezon sonu ürünleri eritiliyor birde defolu mallar arada iyi ürünlerde bulmak mümkün.

Ben hangi ürünlerden aldım ve gezdiğim yerlerdeki fiyatları yazayım size...

Altınyıldız (Beymen) Mağazasından Blazer bir çeket aldım altın yıldız markası için 119 ile 199 TL arası değişiyor defo yok oldukça iyi hafif bahar kışlık gibi ürünler.

Adidas / ayakkabılar 300 küsür olanlar 200 civarına inmişti ben sadece çocuk için rebook bir ayakkabı aldım 78.5tl (çocuk için adidaslar 150-200 değişiyor)
    Bayan sporcu üstleri 20-30tl arası değişiyor çok çeşit var.

Derimod erkek ayakkabılarını 99-139 arası yapmış ikinci %50 indirimli modeller pek güncel değil, 2 ayakkabı bulursanız güzel fiyat oluyor. (ben almadım)

Tergan bayan ayakkabılar 79-99 arası erkek 119-149 arası güzel modeller var ama sitesinden baktım çok cazip bir fiyat gibi gelmedi.

Skechers kışlık serisinde %70 indirim var çocuğa ledli ayakkabı aldım bir teki yanmıyor...:( sezona gidecek ürünlerde %35 var yeni ürünlerde indirim yok

Mango Kapanmış kapanmasa iyiydi.

LCW komple çürük çarık dükkanı gibi hiç girmeyin.

Karaca da aynı şekilde aşırı defo var bakındım ama fark edilmeyecek şeyler var bence alınmaz 2 ceket 100tl satıyorlar.

Puma oldukça pahalıydı.

Beymen de gömlekler 90-100 takımlar 200 den başlayıp uzaya gidiyor.

Tifany oldukça iyi kışlık ürünlerden bayan kabanlar 50-70 aralığında.

Mavi 19 dan başlayan bir fiyatlar var ama ürünler çok eski moda, ergen kızınız varsa olabilecek türden. Erkeklere arakkabılar 50tl toms benzeri şeyler, kotlarda 2li alımlarda colins daha iyi sanırım ihityacınız varsa araştırılarak bişeyler bulunur. Montları pahalıydı sezon sonu için.

Aslında genel anlamda araştırılırsa güzel ürünler var fakat bunları seneye kışa giyersiniz ona göre :)
    http://outletcenter.com.tr/magazalar

• Saolun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatlara hiçbir şey alınmaz. İnternet sitelerinden almak daha mantıklı. Artık outlet mağaza ve çadırlar bile ateş pahası

• Panayır önceden panayır dı veyahut artık outlet internet satışı arttığı için daha uygun olarak internet satışları gelmeye başladı. Sonuç olarak panayırdan birşey alınmaz. :)

• Ben mi bişe bulamadım hep defolu ve fiyatlarda bence ucuz degil sabah öyle bir uğradık da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arteona -- 16 Nisan 2018; 22:38:18 >
  • Her sene bu zamanlarda yapılıyor ama ben cazip bir indirim göremedim

• arkadaslar gunluk spor giyim ayakkabilarda fiyatlar nasil ,ayakkabim yirtilmaya basladi fazla idare etmicek gibi fiyatlar uygunsa sakaryadan git gel yapicam ayakkabi almak icin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.