Şimdi Ara

İZMİRDEN ÖĞRENCİYE EV EŞYASI ARANIYORR..YOKMU FORUMDAN DESTEK OLACAK..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Elinde fazlalık kullanılmayan yardım amaçlı veya uygun fiyatlı destek olmak isteyen dostların desteğini bekliyorum..

Öğrenci arkadaşlar ztn halden anlıyacaklardır , olmayan büyüklerimizinde gerçekten ihtiyacımız olduğunu bilmesiniz isterim..

Umarım Desteğinizi esirgemezsiniz..

• Elinde fazla eşyası bulunanların yardım etmesi İyi olur. Gerçekten ihtiyacınız olmasa ilan açmazdınız..elimde bişeyler var belki işinize yarar

Mesaj atıyorum
  • ADD'lerin bu konuda öğrencilere destek çalışmaları oluyor bence bir uğra (ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ)
  • istanbulda olsaydın gel buyur bıze al gotur derdım ama ızmırdeymıssın.
  • Eşya yok ki yav...

Ama kiralık ev istersen verebiliriz...İzmir'in en merkezi yerinde,Üçyol'da...Ama tutmuşsunuz artık evi...Zaten bizim evde öğrenciye gelmez...Off yardım edemediğim için üzüldüm Vallahi...
  • quote:

Orjinalden alıntı: metintekin

Elinde fazla eşyası bulunanların yardım etmesi İyi olur. Gerçekten ihtiyacınız olmasa ilan açmazdınız..elimde bişeyler var belki işinize yarar

Mesaj atıyorum

TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR TEKER TEKER HEPİNİZE UMARIM İZMİRDEN OLAN ARKADAŞLAR DESTEĞİNİ ESİRGEMEZ

DAHA GEÇENLERDE KOMŞUMUZ GÜZELİM SALON TAKIMINI VERECEK KİMSE BULAMAYIP ESKİCİYE VERDİLER

BİZİ BULMASKİ YA
  • kardeşim benim bir arkadaşım taşıncaktı belki eşyalarını değiştirirse haberleşelim

cesaretinden dolayı tebrikler herkes senin gibi durumu olmadıgını ihtiyacı oldugunu söyleyemez
  • dostum bende bıkac parca bısey var bana ozelden ulas hıcı uygun oldugum bıgun gelır alırsınız...
  • quote:

Orjinalden alıntı: taurenfea

dostum bende bıkac parca bısey var bana ozelden ulas hıcı uygun oldugum bıgun gelır alırsınız...

çok teşekkürler hocam bornova benim içinde uygun olur ufak tefek olarak düşünmeyin ufakta olsa ihtiyaç
  • up
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.