Şimdi Ara

İZMİRDE ÜNİVERSİTE OKUMAK (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
2
Favori
4.552
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    vardır öyle yerler zaten anormal bir şey degil karışık girilmesi izmir medeni bir şehir izmirde yaşamayan girip forumda 3-4 şey okuyor tınazla her başlıga dagda izmirde degil yaziyorlarda ben ege üniversitesinin önünde oturuyorum 40 dakikada tınaza gidebiliyorum ki bornovada oturan insanlar kücükpartktan vs sıkılıp benim gibi bucada öğretmen evleri ordaki barlardada takilmaya gidiyor yaşamayan boşa sıkıyor hocam :D
  • izmirindağları kullanıcısına yanıt
    ögretmen evlerindeki barlar 2 senede hizla gelişti ortami gercekten cok fena. bende bucada oturuyorum. izmiri cok seviyorum. izmirde tek gidilmiycek yer varsa oda kordondur dilenciler cicekciler hic rahat birakmaz. ama buca zaten izmirin en kalabalik nufuslu bölgesi ve güzelde bir yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hknups -- 19 Temmuz 2017; 16:8:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jellibonn kullanıcısına yanıt
    urla için de dağ başı diyorlar. bir de internette iyte'lilerden bir sürü böcek, yabani hayvan hikayesi okudum, biraz tırstım açıkcası.
  • hknups kullanıcısına yanıt
    aynen öyle konak kordon konak pier resmen geçit kapisi gibi bir ucu suriyeli , dilenci , keko diğer ucu alsancak :D
  • cheerfulmind kullanıcısına yanıt
    doğru okumuşsun hocam orasi öyle onun icin bir şey diyemem zaten insanlar o kadar asosyal kaldiklari icin notlari yükseliyor
  • Beyler umduğumuz bulamazsınız kızlar şort mini giyiyo diyip durdular giderken 1 yıldır açık giyinen kız göremedim

• Ben konyada yaşıyorum burada bile var tonla sen ne yaptın ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WWalker -- 19 Temmuz 2017; 16:30:51 >
  • üniversiteden umduğu "açık giyinen kız" olan birileri var mı cidden
    dün başka bir konuda yine bana iyte yerdiniz, hocam o kadar mı kötü bu okul. yoksa taktik mi, iyte mi yazacaksınız
    benim ytü sınırda, olmadı hacettepe gelir muhtemelen en kötü ihtimal olarak iyte yazacaktım.
  • cheerfulmind kullanıcısına yanıt
    hocam benim hedefim iyteydi ben makine okuyacagim ve yatay geçişlede iyteyi deneyecegim ancak bu okulun dağda , inanilmaz bir asosyal ortamda oldugunu değiştirmiyor ben cumalari evime dönüp pazar akşami okula dönerim diye düşünüyordum yani ben zaten izmirliyim beni kabul edecegim miktarda asosyallige sevk edebilir taktik falan yok ben gene söylemiştim bilgisayar dişindaki bölümlere asosyalligi kabul edilir ama bilgisayardaki öğretim kadrosu birakmiş okulu şuanda prof yok zaten
    gerçekçi olmak lazım sonuçta anladım, teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

Beyler umduğumuz bulamazsınız kızlar şort mini giyiyo diyip durdular giderken 1 yıldır açık giyinen kız göremedim

kisa sort giymelerine gerek yok güzellikleri yeter izmir kizlarinin

• Deu iibf yeri konumu olarak nasıl map ten bakınca buca merkez gözüküyor bizi dağın başına atmazlar dimi?

Buca nasıl bir yer bornova nın daha iyi olduğunu duydum. İstanbul sentlerinden hangisine tekabül eder buca?

Gelsin aslında
    Ben tınaztepede oturuyorum köy havası güzel oluyor

Yalnız bazen telefon çekmiyor ama Kafa dinlersiniz.

Sadece ormanlık alanlardan uzak durun yeter. Köpek ve kurt sürüleri, yaban domuzu ve ayı olabiliyor. Sakın ama sakın birde kış ise ormanın içinden yürüyerek geçmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pixelllll -- 19 Temmuz 2017; 17:24:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reaktonis

Deu iibf yeri konumu olarak nasıl map ten bakınca buca merkez gözüküyor bizi dağın başına atmazlar dimi?

Buca nasıl bir yer bornova nın daha iyi olduğunu duydum. İstanbul sentlerinden hangisine tekabül eder buca?

Buca çorak arazilerin olduğu yazın kavurucu sıcaklarla boğuştuğun bir yerdir. Ayrıca apaçizmin ve vandalizmin doğduğu yerdir.
    Bazı kültürel birikimleri vardır. Bkz. google(bucalı oturuşu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pixelllll -- 19 Temmuz 2017; 17:36:48 >
  • Şu abartılı yorumları okuyup ciddiye almayın. Tınaztepe dediğiniz yer emin olun Türkiyedeki birçok şehirden daha modern daha yaşanılası bir yer.

Ben Elazığ'dan geliyorum benim için çağ atlamaydı. Elazığda bulunan bütün cafelerin sayısından fazlasını sadece Deü çevresinde gördüm.

İnsanlar açık fikirli yani kimse kimseye sen böyle düşünüyorsun demez. Hatta ben izmire gittiğimde haber felan da dinlemiyorum umruma gelmiyor ülkedeki hiçbir gelişme problem. Zaten bir şeyi değiştirebildiğimiz yok şimdilik keyfime bakıp habersiz bir şekilde sanki Türkiyede yaşamıyor gibiyim. Zaten evde de tv yok.

Belki diğer metropol sayılan şehirler kadar gelişmiş değil harika güzellikleri yok ama insanları yüzünden ben başka şehri tercih etmezdim. Hele gazi üni ahahaha yapmayın.

Kiralar fazla oldukça hele Bornova uçuk. Ege çevresi mevlana mahallesinde uygun bulursunuz bir de Atatürk Mahallesi orası da bornovanın sonu dağda bir yer. Ulaşım rahat ama 10 dk da egedesiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cheerfulmind

urla için de dağ başı diyorlar. bir de internette iyte'lilerden bir sürü böcek, yabani hayvan hikayesi okudum, biraz tırstım açıkcası.

Hocam cidden dağ başı sosyallik 0mış bugun görüştüğümde öyle söylediler ders odaklıysanız tavsiye ederim yurtları falan tatil köyü gibi zaten ama bir ege değil sosyal anlamda dedi öğrenci

• pixelllll kullanıcısına yanıt
    ağla izmirliye sökmez bunlar
  • LeVizit kullanıcısına yanıt
    tarla başida pek pahali degil hocam
  • pixelllll kullanıcısına yanıt
    son yazdığina koptum ya bucali oturuşu apaçiler evet bucadan cikti ama bucaninda belli başli yerleri var. üniversite gedize uzak kaldigi icin ögrenciler gedizde apacilerin icinde oturmaz. tinaztepe gercekten güzel bir yer özellikle tinaztpe hastanesi oldugu yol üzerinde oturulmali. ordaki siteler ögrenci kayniyor zaten

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.