Şimdi Ara

İzmirde pazarcı kamyonu taşlandı gözümün önünde. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
2.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kamyona taş atmalar..Sonrasında son mesajlarda yazılan cam patlaması durumu..İnsanlar artık hakikaten b*k yoluna gidiyor..
  • İzmirde her türlü insan var arkadaşlarında dediği gibi bunları yapanlar belli konuşmaya başlarsam ceza alıcam o yüzden susuyorum ancak yinede izmiri seviyorum her ne kadar pisliği olsada...
  • Böyle taş gelmesi durumunda hemen durmamak en iyisi biraz ilerledikten sonra o bölgeden uzaklaştıktan sonra aracı kenara çekmek en sağlıklısı.
  • 2hafta önce oynanan ibb-Bursa maçına gittik. Gelirken Gaziosmanpaşa tarafinda otoyolda bizim otobuslere vede arabalara taslar yagmaya basladi.

6 tane otobüsün camları komple döküldü. Benim arabada kaportaya gelen kayalardan dolayı derin iki üç çizik-göçük oluştu.

Daha sonra duyduğuma göre o bölgede otobüsler arka arkaya taslanmis vede bir sürü arkadasımızın kafası yarılmış.
    Otobüsler bir anda Durmuş vede yaklaşık 350-400 kadar kisi yolun üst kısmında taslayanları kovalamışlar. Vede 18-20 tane PKK sempatizanını yakalayabilmişler. Sonrada güzelce doverek otobüslere almışlar vede yakinlardaki karakola teslim etmişler.

Camları kırılmış otobüsler vede kafası yarılmış bandajlanmis arkadaslarımızın fotografları var.

Yarın ankaradayiz. Ger sene geleneksel olarak yaptığımız gibi Ankaraguclu kardeslerimiz ile atamıza, anıtkabir'e gideceğiz.

Dileyenler gelip tekrar taslasın arabaları, otobüsleri...

• kadifekalede bir hafta gecirdim oradaki antik kentin restarasyonunda calisiyordum sene 2004 kaldigim evin bahcesine bir haftada 20 tane canta atildi :)
    kadin cantasi gelen giden atiyo tam kadife kalenin girisindeydim...
    calan cirpan delilleri yok etmek icin bizim bahceye atiyordu cantayi.
  • kafalarına sıksan adamdan sayarlar değilmi.
  • Adanalıyım ve bu Göç problemini benden iyi kimse bilemez.

Göç alan yerden hayır gelmez
  • hümanist geçinecez diyenlerin yüzünden sağlam yerlerde bozuluyor artık, sonumuz hayır olsun ne diyelim...
  • Şerefsiz herifler, adamcağızların ekmek parasıyla oynuyor. Bunların yatacak yeri yok.
  • Evet arkadaşlar bugün aynı yerden geçerken dikkat ettim .

bahsettiğim tepe tam şehire yakın. yani tepeden kaçarak direk şehire girip kaybolabilirler.

belli ki planlamışlar. çünkü pazarcı kamyonu ağzına kadar sebze meyve doluydu.

Neyse daha 10 dakika önce olan başka bir olayı anlatmak istiyorum.

Az önce canım sıkıldı camdan izmiri seyrediyim dedim.

Ama o da ne ?

beyaz bir şahinden 2 tane adam indi ve yola küçük WC'lerini yapmaya başladı !!
    zil zurna sarhoşlar, ayakta duramıyorlar. işlerini bitirdiler arabaya bindiler.

Hemen polisi aradım. Yeri bildirdim ve birinin başına iş gelirse sorumlusu sizsiniz dedim.
    ayrıca şikayetçiyim dedim. Poliste o zaman karakola gelmeniz lazım dedi. Başıma bela alamam gurbetteyim ben dedim.
    Kendi memleketim olsa zaten polise aramazdım , kendi aramızda hallederdik ama neyse

insan gurbette olunca çekingen oluyor biraz. neyse polis tamam biz ilgilencez dedi.
    ben yolu izlemeye devam ettim . Aynı şahin 20 dakka sonra yine aynı yere geldi

tekrar aradım polisi. dedim hani alacaktınız elemanları ne oldu ??
    tamam ekip gönderdik ama şuan çok yoğunuz dedi Alla Alla bak sen ?

işe bak arkadaş. illa birinin başına iş gelmesi gerekiyor.

Ayrıca Benim izmirli arkadaşlara bir lafım var,

Geceleri İzmir sarhoşlara emanet.

bu kadar olmaz yetti artık. gece dışarı çıkmaya korkuyorum artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Transporter67

Evet arkadaşlar bugün aynı yerden geçerken dikkat ettim .

bahsettiğim tepe tam şehire yakın. yani tepeden kaçarak direk şehire girip kaybolabilirler.

belli ki planlamışlar. çünkü pazarcı kamyonu ağzına kadar sebze meyve doluydu.

Neyse daha 10 dakika önce olan başka bir olayı anlatmak istiyorum.

Az önce canım sıkıldı camdan izmiri seyrediyim dedim.

Ama o da ne ?

beyaz bir şahinden 2 tane adam indi ve yola küçük WC'lerini yapmaya başladı !!
    zil zurna sarhoşlar, ayakta duramıyorlar. işlerini bitirdiler arabaya bindiler.

Hemen polisi aradım. Yeri bildirdim ve birinin başına iş gelirse sorumlusu sizsiniz dedim.
    ayrıca şikayetçiyim dedim. Poliste o zaman karakola gelmeniz lazım dedi. Başıma bela alamam gurbetteyim ben dedim.
    Kendi memleketim olsa zaten polise aramazdım , kendi aramızda hallederdik ama neyse

insan gurbette olunca çekingen oluyor biraz. neyse polis tamam biz ilgilencez dedi.
    ben yolu izlemeye devam ettim . Aynı şahin 20 dakka sonra yine aynı yere geldi

tekrar aradım polisi. dedim hani alacaktınız elemanları ne oldu ??
    tamam ekip gönderdik ama şuan çok yoğunuz dedi Alla Alla bak sen ?

işe bak arkadaş. illa birinin başına iş gelmesi gerekiyor.

Ayrıca Benim izmirli arkadaşlara bir lafım var,

Geceleri İzmir sarhoşlara emanet.

bu kadar olmaz yetti artık. gece dışarı çıkmaya korkuyorum artık.

az önce geldim dışarıdan gecenin bi yarısı...böyle tiplerin sarhoş olmasına gerek yok ayık kafaylada bunu yapar insanlar...bende defalarca alkol aldım yeri geldi sarhoş oldum ama hiç böyle şerefsizlik yapmadım...bu insanın içinde olan bişey...malesef ortalık it kaynıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

kafalarına sıksan adamdan sayarlar değilmi

nokta
  • Konak YKM nin iki sokak arkası bile sakat tiplerle dolu. Bir de göçle gelen bu adamlar memlekete gidince " İzmir ahlaksız . namert" gibi ileri geri konuşurlar. Yap 15 tane çocuk , sal sokağa. Ne olmasını bekliyorsun ki? Yeşil kart , kaymakamlık yardımı , beleş kömür...
  • devlet başa, kuzgun leşe!
    bu deyim bu durumlar için mi söylenmiş bilmiyorum ama,
    devletimiz bizi korumaya niyet etseler korurlar bu gibi durumlarda.
    adana-mersin arasında hızlı tren diye tabir edilen modern görünüşlü ve çok hızlı giden trenler vardı.
    her 15 dk da adana mersin arasını kalkış yaparlar.
    otobüslerle yakın zamanda katederlerdi yolu
    koltukları çok konforlu ve güzel trenlerdi.
    ne hikmetse, o yol üzerinde daaaima aynı yerde taşlanırdsı tren.
    öyle çoluk-çocuk işi değil.
    koca koca kayalar atılırdı trene.
    içerindekiler yaralanırdı.
    şimdi bir olayın nerde, ne zman olacağını bildiğiniz halde bunu engelleyemiyorsanız,
    ben artniyet ararım.
    bu ülkede,
    bu ülkenin gelişmesini engellemek isteyen üst düzeylerde insanlar var.
    ve bu haain insanlar,
    kendilerini tam tersi en alt düzeydeki insanları kullanarak,
    bu toplumun huzurunu bozuyorlar.
    gelişmesini engelliyorlar.
    bu asayiş olaylarına, hele hele terör olaylarına ben böyle bakıyorum
    istenirse çok kısa sürede bu terör biter,
    ister seve seve, ister s ke s ke biter bu terör ama,
    içimizdeki ve dışımızdaki hainler yüzünden, kasten bitirilmiyor, daaima kan kaybettiriliyoruz.

• Bireysel silahlanmaya hayır diyorum...

Bugün biri sizin canınınızı sıkar kavga eder sıkarsınız bi el..yarın siz birinin canını sıkarsınız yersiniz 2 el...Silahın mmuhabbeti ancak poligonda geçerli...
  • Belki bazıları kabul etmeyecek,ama güzel şehrimizin kalitesi Doğu'dan alınan göçler nedeniyle düşmüştür.Keşke göcü engelleyebilsek...
  • Insanlarimizda artik bir sorun olmaya basladi. Kültür ve Medeniyet görmemis insanlarin sayisi ne yazikki Türkiye´de cogaliyor ! Sorun bu Insanlar cahilce davraniyor, bu insana en büyük Cezayi versende yinede anlamaz. Hayvan ile konus o bile iyi anliyor ve dediklerini yapar, egitilir ama Insan oglu bu tür seyi bazen kafasi almiyor. Izmir´e yazik olmus gercekten böyle olaylar varsa artik. Güzelim Memleketimizi bu tür kisiler artik bozuyor. Türkiye dedinmi cogu Almanlar hemen ici gider ve bir dahaki yaz tatilini 4. kez orada yapmak isterlerken bazi cogunluk ise bu tür olaylar basindan gectigi icin (yada baska olaylar misal esine Laf atilmasi, Yan gözle bakilmasi vs.) bir daha ugramak bile istemiyor.

Allah sonumuzu hayir etsin, Yorumsuz birakacam artik. Silah olayina katiliyorum, hatta kendi canini kurtarmak isteyenler icin ayri bir Kanun cikmasi lazim Ceza almamasi lazim o kisinin ama bu sefer is Kan Davasina dönecek ! Müslüman bir Ülkedeyiz ama millet bir birini vuruyor, insan malina zarar veriyor !!!

Saygilar

• izmir bitik bir şehir maalesef
    halkı sarhoş gibi dolaşıyor yolları berbat sokakları kirli
    dün bende ir olaya tanık oldum
    vurulan adamı gördüm kafasından

adamın dükkanının önüne bir midyeci tezgah atıyor
    adam koyma
    koyarım
    koyma koyarım derken
    midyeci biz 47liyiz ulen diyor birkaç kişi daha çağırıp
    adamın kafasına tek mermi
    adam yogun bakımda hayati tehlikesini koruyor
    izmirde hiç kimsenin can güvenliği yok

izmir bitmiş kimse boş yere kendini avutmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kentslim -- 25 Nisan 2010; 9:41:21 >
  • 1998 den beri izmirdeyim, ilk 3-4 yıl ki izmir gerçekten yok. diğer büyük şehirlerle kıyaslamıyorum ama geri kaldığı açıkça ortada. trafikte sarhoş sürücü oldukça bol gece 9-10 dan sonra pek yola çıkmıyorum doğrusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

Göç alan yerden hayır gelmez

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.