Şimdi Ara

İzmirde hhoş bir deniz kenarı Acil !!!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
9.535
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bu tarz arabayı çekip aşk tazelenicek bir yer arıyorum ada olur çeşme olur heryer olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laax -- 11 Şubat 2011; 1:52:46 >

• Foça-İngiliz Burnu

Hava güzelse gün batımında süperdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilish_

Foça-İngiliz Burnu

Hava güzelse gün batımında süperdir.

teşekkür ederim foçayı hiç bilmiyorum nasıl gidilir hiç bilmiyorum bir yol tarifi google maps nkeydfinize kalmış olarak tarif istiyorum :D
  • Çanakkale yolundan git menemeni 10 km geçtikten sonra sola gireceksin Foça tabelasını görürsün zaten. Foçanın girişteki manzarası bile yeter size benden söylemesi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilish_

Çanakkale yolundan git menemeni 10 km geçtikten sonra sola gireceksin Foça tabelasını görürsün zaten. Foçanın girişteki manzarası bile yeter size benden söylemesi :)

inş kaybolmayız yüzbaşım :) gps cihazı falan alıyım sabah bari sakız alır gibgi oldu ama :D
  • Aslında Selway Outlet'in karşı tarafı(sanırım orada bi kaç restoran ve benzin istasyonu olması lazım.)direk İzmir'e yukarıdan bakıyor.Harika bir manzarası var.Deniz kenarı değil ama iş görür
  • quote:

Orijinalden alıntı: Something

Aslında Selway Outlet'in karşı tarafı(sanırım orada bi kaç restoran ve benzin istasyonu olması lazım.)direk İzmir'e yukarıdan bakıyor.Harika bir manzarası var.Deniz kenarı değil ama iş görür

sellway i biliyorum sıksık alışveriş yapıyorum ama hem orda durulucak yer var mı tex mex i hatırlıyorum birde karşı yola nası geçicez?
  • Limontepe ayrımından çıkıp yukardan hemen dönün.Tex Mex'ten önce benzin istasyonunun sağından manzara güzeldir.
  • Foça çok uzak olur ya. Hele kış mevsimi çekilmez. Kız yolda kaçırıldığını bile düşünebilir. Öyle bi uzaklık yani Şaka bi yana. Bostanlı sahili, mavişehir tarafına doğru olan taraf ideal bence. Gün batımı, kayalıklar, balıkçı tekneleri vs. :)
  • Bencede oraya kışın gidilmez.Bu aralar en iyi yerler bostanlı iskele yanındaki deniz park da sabah erken saatte açık büfe kahvaltı veya bostanlı da balıkçı barınağının ucunda ufak bir balık ekmek yapan biryer var, orada güneşin batışı veya doğuşu güzel oluyor .)
    İzmir Belkahve de bütün izmiri tepeden gören bir manzarada Mavi Yeşil restaurant da güzel bir akşam yemeği gayet güzel olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 12 Şubat 2011; 12:08:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: procaptain

Bencede oraya kışın gidilmez.Bu aralar en iyi yerler bostanlı iskele yanındaki deniz park da sabah erken saatte açık büfe kahvaltı veya bostanlı da balıkçı barınağının ucunda ufak bir balık ekmek yapan biryer var, orada güneşin batışı veya doğuşu güzel oluyor .)
    İzmir Belkahve de bütün izmiri tepeden gören bir manzarada Mavi Yeşil restaurant da güzel bir akşam yemeği gayet güzel olabilir.

Mavi yeşil, Narlıdere'demiydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akçalı.

quote:

Orijinalden alıntı: procaptain

Bencede oraya kışın gidilmez.Bu aralar en iyi yerler bostanlı iskele yanındaki deniz park da sabah erken saatte açık büfe kahvaltı veya bostanlı da balıkçı barınağının ucunda ufak bir balık ekmek yapan biryer var, orada güneşin batışı veya doğuşu güzel oluyor .)

Mavi yeşil, Narlıdere'demiydi ?

evet sanırım öyle mavi yeşil aklımdan çıkmıştı ilk durağım olucak
  • Mavi Yeşil Narlıdere dede var Belkahvede de var ama Belkahvedeki tüm izmiri tepeden görüyor.
    Ayrıca görmediyseniz kocaman bir atatürk heykeli var, Atatürk izmire belkahve den girmiş sanırım bununla ilgili bilgilerde mevcut orada.
  • vay be ne güzel.. bizde ne araba var ne sevgili ağlarım şimdi..
  • İzmir tarihi Asansör'de de böyle bir manzara yakalayabiliriz. Biraz binalar görünse de körfezi tam olarak görebiliyoruz.

Yada başka bir alternatif olarak Bayraklı'daki Tepekule İşmerkezi içerisinde bir restorant var. Oranın da manzarısı harikadır. Özellikle gün doğumu ve gün batımı saatlerindeki deniz manzarasına doyum olmaz.

Aklıma geldikçe eklerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

İzmir tarihi Asansör'de de böyle bir manzara yakalayabiliriz. Biraz binalar görünse de körfezi tam olarak görebiliyoruz.

Yada başka bir alternatif olarak Bayraklı'daki Tepekule İşmerkezi içerisinde bir restorant var. Oranın da manzarısı harikadır. Özellikle gün doğumu ve gün batımı saatlerindeki deniz manzarasına doyum olmaz.

Aklıma geldikçe eklerim.

ilginize teşekkür ederim :) o kadar yoğunuz ki biraz kaçmaya ihtiyacımız var sanırım :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.